abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Admin zaterdag 30 november 2002 @ 15:54:20 #1
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_7074491
Kreeg net de nieuwe Knk FM Nieuwsbrief binnen, met deze inhoud:
quote:
Kabinet wil alto-pop op FM

Het kabinet biedt volgend jaar zomer ruimte aan één en wellicht zelfs twee radiostations op de FM-band die alternatieve popmuziek uitzenden. Die beslissing verhoogt de kansen van Kink FM, op een plek in de ether. Eerder was al duidelijk dat er sowieso plek is voor zenders met nieuws, klassieke muziek en Nederlandse muziek. De overige vijf plekken op FM worden verdeeld onder commerciële muziekstations als Radio 538 en Sky Radio.

Bron: Algemeen Dagblad

Beste Kink luisteraar,

Het lijkt er op dat de FM frequenties volgend jaar verdeeld gaan worden volgens de methode van de vergelijkende toets. Hierbij zal er o.a. naar het onderscheidend karakter van een radiozender worden gekeken en uit bovenstaand bericht mag voorzichtig worden afgeleid dat het kabinet voornemens is om misschien twee, maar zeker één FM pakket te reserveren voor alternatieve popmuziek. Aangezien Kink FM al jarenlang de enige nationale zender is die zich met hart & ziel inzet voor de progressieve, alternatieve popmuziek in, lijkt de hoop gerechtvaardigd dat Kink eindelijk "de lucht in kan".

Het kabinet lijkt eindelijk overtuigd te zijn van het culturele en economische belang van een zender als Kink FM. Dat wisten wij al heel lang en hebben daarom ook nooit de hoop opgegeven. We zijn hierin niet alleen gesteund door de muziekindustrie (platenmaatschappijen en clubcircuit/podia) maar vooral ook door de grote schare trouwe Kink-luisteraars die weten, horen en voelen dat Kink hart voor de zaak heeft.

Kink FM is te lang klein gehouden op de kabel en wil & moet nu verder groeien. Dat is goed voor de alternatieve, vernieuwende popmuziek in binnen- en buitenland en voor de luisteraars, die bijna nergens anders aan hun trekken komen dan bij Kink. Binnenkort maken we de nieuwe programmering voor 2003 bekend, waarmee Kink zich nog meer dan nu al het geval is, onderscheidt als de enige alternatieve popzender van Nederland.

We houden jullie op de hoogte.

Vriendelijke groet,
Jan Hoogesteijn
namens alle medewerkers van Kink FM


Is het dan eindelijk, na 7 (of volgend jaar al bijna 8) jaar zover? Kunnen we eindelijk 's naar goeie muziek luisteren zonder aan de kabel vast te zitten?
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
  zaterdag 30 november 2002 @ 15:59:13 #2
26189 baggy
Als 't maar wijd is
pi_7074547
Het zou eens een keer mooi zijn maar laten we niet te vroeg juichen...
pi_7074556
KinkFM gaat ten onder in de ether:

1) ze moeten wel commercieel anders is het geld op
2) ze moeten populaire muziek gaan draaien, anders geen plug-geld voor pulp

jammer maar KinkFM

Free people own guns! Slaves do not!
pi_7074566
*juicht*
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 15:59 schreef Vampier het volgende:
KinkFM gaat ten onder in de ether
Uhm...wrom?

Edit: Ah...drom. Als Studio Brussel rond de 8% kan halen in België, moet in Nederland ook een redelijk marktaandeel mogelijk zijn, zonder veel commerciële concessies te doen.

Ook Monique drinkt regelmatig een kopje Magic Tea : "Ik voel mij heerlijk in m'n vel na een kopje thee van Siegfried & Roy".
pi_7074677
Ik denk eerder dat Kink FM vreselijk populair wordt als ze tijdens werktijden een beetje populaire alternatieve muziek gaan draaien, zonder een sky-radio voor alto's te worden mag ik wel hopen
  zaterdag 30 november 2002 @ 16:17:24 #6
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_7074719
Sterker nog, momenteel kan ik KinkFM niet eens ontvangen (wordt weggedrukt door een of andere locale schlagerzender ), kan er alleen maar online naar luisteren. En ik weet zeker dat er veel meer mensen met een vergelijkbaar probleem zijn... Dus het marktaandeel zal hoe dan ook groeien met een FM-frequentie.
pi_7074750
Nou goede muziek laat ze maar lekker op de kabel blijven, takkeherrie
  zaterdag 30 november 2002 @ 16:39:49 #8
25957 Reddiablo
Football Manager Researcher NL
pi_7074920
and about fucking time too!!!!
Don't ask me, I only use my brains to keep my ears apart!
www.3voor12denhaag.nl
http://www.last.fm/user/Reddiablo
pi_7074930
Nu nog ID&T Radio in de ether en we zijn allemaal blij.
It's easier to get forgiveness than permission.
pi_7074945
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 16:20 schreef StephanL het volgende:
Nou goede muziek laat ze maar lekker op de kabel blijven, takkeherrie
Smaken verschillen... gelukkig!

Ik ben er wel blij mee, en kink zal weliswaar iets commerciëler moeten worden,
maar het wordt écht geen commerciele versie van 3fm oid lijkt me...

pi_7074989
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 16:20 schreef StephanL het volgende:
Nou goede muziek laat ze maar lekker op de kabel blijven, takkeherrie
jongen, ga jij dan lekker top40-hiphouse-swingbeat-radio538 luisteren
Eindelijk is goed nieuws!
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 15:59 schreef Vampier het volgende:
KinkFM gaat ten onder in de ether:

1) ze moeten wel commercieel anders is het geld op
2) ze moeten populaire muziek gaan draaien, anders geen plug-geld voor pulp

jammer maar KinkFM


hmmm, heb je ook een punt mee....
pi_7075367
hm ik denk dat het sinds zeker een jaar al met kink is kijk maar is naar de playlist, echt niet leuk meer.. luisterde de afgelopen 6 jaar dagelijks maar nu eigenlijk alleen nog maar naar avondland en dan ook alleen als arjen er is. Allemaal wel leuk voor ze die nieuwe luisteraars alleen jammer dat de kwaliteit daarvoor moet zakken, jammer nog steeds ook van het nieuws+de reclames. (jaja ik snap ook wel dat ze geld nodig hebben maar 't blijft jammer gelukkig hebben we nog internet
  zaterdag 30 november 2002 @ 17:45:07 #13
3878 Vork
Manisch creatief
pi_7075410
Ach... als ze nou minder Nu-metal zouden draaien dan zijn we al een heel eind in de goede richting
  zaterdag 30 november 2002 @ 17:50:52 #14
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_7075453
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 17:45 schreef Vork het volgende:
Ach... als ze nou minder Nu-metal zouden draaien dan zijn we al een heel eind in de goede richting
Ben ik met je eens... Maar in vergelijking met de 538's, de Noordzee's en de Sky Radio's in ons land is het toch een goede zender. Om nou te zeggen dat ik de playlist van KINK nu echt interessant vind, nou nee. Maar ik hoor liever een 13-in-dozijn garagerockbandje dan elk uur dezelfde kapotgedraaide "hits" zoals het geval is op eerdergenoemde zenders.

[Dit bericht is gewijzigd door Grobbel op 30-11-2002 17:52]

pi_7075464
nou dat is iig beter dan direct, mr big en micheal jackson etc etc etc. wat momenteel in de playlist staat.. er zijn trouwes ook koele nu metal bands like spineshank en disturbed.. dat moeten ze nou juist wel blijven draaien
  zaterdag 30 november 2002 @ 18:08:20 #16
3878 Vork
Manisch creatief
pi_7075619
Het is absoluut een verbetering en vooral een verademing vergeleken met de rest van het aanbode op de radio. Gewoon geen 13 in een dozijn zender, maar weer eens wat anders. Gericht op de alternatieve jeugs, de concertbezoekers, lowlandsgangers..etc en dat is meer dan alleen Rock. Dus ik hoop dat ze zich ook wat breder zullen profileren wat muziek betreft, want 't laatste jaar is het wel erg een kant op gegaan.

Aan de andere kant ben je natuurlijk altijd nog afhankelijk van je luisteraars. Nu-metal en dergelijek zijn gewoon heel erg in trek bij een hoop mensen en dat wil de gemiddelde Kink luisteraar dan graag horen, sja dan moet je wel als je het hoofd boven water wilt blijven houden voor die etherfrequentie en niet wil dat je luisteraars weglopen.

pi_7075621
Waarschijnlijk zullen ze wel commerciëler gaan draaien anders komen ze niet rond. Of heb ik het hier verkeerd?
  zaterdag 30 november 2002 @ 18:10:26 #18
25957 Reddiablo
Football Manager Researcher NL
pi_7075652
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 17:45 schreef Vork het volgende:
Ach... als ze nou minder Nu-metal zouden draaien dan zijn we al een heel eind in de goede richting
Vind het reuze meevallen met de Nu-Metal.... kijk eens naar de programmering, met afzonderlijke hiphop, punk en lounge muziek...
Don't ask me, I only use my brains to keep my ears apart!
www.3voor12denhaag.nl
http://www.last.fm/user/Reddiablo
  zaterdag 30 november 2002 @ 18:14:16 #19
3878 Vork
Manisch creatief
pi_7075700
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 18:10 schreef Reddiablo het volgende:
Vind het reuze meevallen met de Nu-Metal.... kijk eens naar de programmering, met afzonderlijke hiphop, punk en lounge muziek...
Ik heb het meer over de overdag-playlist.. als ze non-stop muziek draaien. Heb net even gekeken en het viel voor vandaag wel mee inderdaad.

Maar evengoed stukken beter nog dan wat er doorgaans op de radio is te horen en een goede stap tegen de gecreeerde eenheidsworst van de laatste jaren. Laat maar komen dat Kink.

  zaterdag 30 november 2002 @ 18:58:45 #20
24292 Yokozuna
drum- & forumnerd
pi_7076317
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 15:54 schreef Breuls het volgende:
Kreeg net de nieuwe Knk FM Nieuwsbrief binnen, met deze inhoud:
[..]

Is het dan eindelijk, na 7 (of volgend jaar al bijna 8) jaar zover? Kunnen we eindelijk 's naar goeie muziek luisteren zonder aan de kabel vast te zitten?


In de Aardschok stonden dus ookal zulke geruchten, misschien wel meer uur per week Metalmike!!! Dus niet alleen meer op vrijdagavond.
pi_7082390
tja ze roelen ook
't gaat me te snel, als adsl..
pi_7083266
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 16:42 schreef clowntje het volgende:
Smaken verschillen... gelukkig!
Precies, trek jullie er maar niks van aan, het effe zin om zo'n opmerking te plaatsen..
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 1 december 2002 @ 10:50:55 #23
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_7083505
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 16:00 schreef Meril het volgende:
Als Studio Brussel rond de 8% kan halen in België, moet in Nederland ook een redelijk marktaandeel mogelijk zijn, zonder veel commerciële concessies te doen.
Studio Brussel heeft het afgelopen jaar toch ook wat commerciële concessies moeten doen. Zo hoor je toch regelmatig wat r&b crap enzo, en ook Christina Aguilera komt verdacht vaak voorbij...
Nothing lasts forever but the certainty of change
  zondag 1 december 2002 @ 13:11:57 #24
24292 Yokozuna
drum- & forumnerd
pi_7084505
quote:
Op zondag 1 december 2002 10:50 schreef Tokus het volgende:

[..]

Studio Brussel heeft het afgelopen jaar toch ook wat commerciële concessies moeten doen. Zo hoor je toch regelmatig wat r&b crap enzo, en ook Christina Aguilera komt verdacht vaak voorbij...


Ik dacht ze bij Studio Brussel overdag bijna alleen maar populaire muziek draaiden?
pi_7084643
Goed nieuws. Als het allemaal doorgaat.
En ik denk niet dat ze zoveel populaire muziek zullen gaan draaien. Er is gewoon een groep luisteraars die behoefte heeft aan dit soort radio, dus dan moet je je ook daarop richten en je juist durven te onderscheiden.
Volgens mij luisteren de 'serieuze' muziekliefhebbers alleen erg weinig radio. Heb het gevoel dat die vooral albums luisteren en hun vertrouwen in radio lang geleden hebben verloren en gewend zijn om zelf leuke muziek te zoeken.. (de 'I am my own DJ' spirit ).
Hmmzz....
  zondag 1 december 2002 @ 15:02:58 #26
24292 Yokozuna
drum- & forumnerd
pi_7085823
quote:
Op zondag 1 december 2002 13:23 schreef -Wepeel2- het volgende:
Goed nieuws. Als het allemaal doorgaat.
En ik denk niet dat ze zoveel populaire muziek zullen gaan draaien. Er is gewoon een groep luisteraars die behoefte heeft aan dit soort radio, dus dan moet je je ook daarop richten en je juist durven te onderscheiden.
Volgens mij luisteren de 'serieuze' muziekliefhebbers alleen erg weinig radio. Heb het gevoel dat die vooral albums luisteren en hun vertrouwen in radio lang geleden hebben verloren en gewend zijn om zelf leuke muziek te zoeken.. (de 'I am my own DJ' spirit ).
Das jammer ja, er zijn bv. al een aantal erg vette metal/rock radio's die samen alle metalgenres overkoepelen.
  Admin zondag 1 december 2002 @ 22:07:31 #27
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_7092650
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 16:20 schreef StephanL het volgende:
Nou goede muziek laat ze maar lekker op de kabel blijven, takkeherrie
Jouw goed recht om dat te vinden. Ik kan het muziekaanbod van Kink FM altijd erg waarderen, net zoals anderen weer van de muziek van Radio Nationaal houden, of weer anderen van Classic FM, etc, etc.
Zelf vind ik dat Kink recht heeft op een etherfrequentie, net zoals ik vind dat 538 óf Yorin in de ether zou moeten (niet beide, 1 van elke soort is zat, al zou ik zelf een voorkeur hebben voor de eerste), net zoals ik vind dat er van een aantal andere gespecialiseerde stations er een paar in de ether moeten. Diversiteit is alleen maar goed. Je hebt niks aan 20x hetzelfde in de ether.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
  Moderator zondag 1 december 2002 @ 22:09:16 #28
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_7092691
Kick naar Radio.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  zondag 1 december 2002 @ 22:30:44 #29
1078 Machiel
Ookwel Machielovic
pi_7093231
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 15:59 schreef Vampier het volgende:
KinkFM gaat ten onder in de ether:

1) ze moeten wel commercieel anders is het geld op
2) ze moeten populaire muziek gaan draaien, anders geen plug-geld voor pulp

jammer maar KinkFM


Bullshit! Als ze juist de ether in mogen voor hun alternatieve muziek hoeven ze heus niet te draaien als 538/YORIN thank god. Er zijn zat echte muziekliefhebbers die nu heus wel in de auto vaker Kink opzetten ipv bijv. 3FM.

Toen ik dit topic voor het eerst zag(de titel) dacht ik jaja zal wel weer totdat ik de nieuwsbrief las Vind het erg leuk al veranderd er voor mij weinig omdat ik toch vooral thuis luister en de radio overal kan horen. Maar het zou wel een garantie zijn dat Kink nog een behoorlijke tijd kan blijven bestaan. Zoiezo een goede ontwikkeling voor bands die nog niet helemaal zijn doorgebroken maar op Kink wel de ether in geslingerd worden

De diversiteit vind ik niet zoveel veranderd is behalve dat Anouk en Krezip ook langs kunnen komen door hun kwaliteit(echtwaar hebben ze beide!)

Ik hoop dat het doorgaat en er ook een ander alternatief kanaal doorkomt clasic rock of collerfull ofzo.

It's my life.. It's now or never! I aint gonna live forever...
  zondag 1 december 2002 @ 22:43:48 #30
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_7093548
Het wordt tijd... zo nu en dan schakel ik even over op 3FM of een andere 'pop'-zender, maar ik weet niet hoe snel ik weer terug moet schakelen naar Kink. Maar ik luisterde vroeger ook veel liever naar een piraat dan naar de officiele zenders, vandaar wellicht.
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_7093592
't wordt wel eens tijd je dat er eens een normale zender in de FM ether terecht komt De rest is overbodig en toch allemaal hetzelfde
Whatever..
"Don't be upset, it was a mercy killing" 8-)
  zondag 1 december 2002 @ 23:39:53 #32
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_7094755
Een uitstekend idee.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_7147336
quote:
Op zaterdag 30 november 2002 16:40 schreef Glacius het volgende:
Nu nog ID&T Radio in de ether en we zijn allemaal blij.
idd, kinkfm en ID&T fm on air en je hebt niks anders meer nodig...

r&b zenders zijn er toch al teveel

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')