Dinsdag is een uitstekende etappe voor vluchters, moet hij die dag verspillen omdat hij nog niet genoeg achterstand heeft. Heb je al 5 etappes waar vluchters een kans hebben aan je voorbij laten gaan omdat hij, in tegenstelling tot wat hij vooraf zei, toch een kansloze poging gedaan heeft om een klassement te rijden. Blijven straks bijna alleen de alpen over om het te proberen.quote:Op zondag 10 juli 2016 19:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Klopt, maar als hij verstandig is dan pakt hij dinsdag nog een kwartier...dan is er zeker wat mogelijk in het Centraal Massief en de Alpen. Hij heeft echt niet mindere klimmersbenen dan een Dumoulin.
Het leuke is dat iedereen dit zag aankomen, behalve de ploeg en Wilco zelf.quote:Op zondag 10 juli 2016 19:53 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Dinsdag is een uitstekende etappe voor vluchters, moet hij die dag verspillen omdat hij nog niet genoeg achterstand heeft. Heb je al 5 etappes waar vluchters een kans hebben aan je voorbij laten gaan omdat hij, in tegenstelling tot wat hij vooraf zei, toch een kansloze poging gedaan heeft om een klassement te rijden. Blijven straks bijna alleen de alpen over om het te proberen.
#verhoeventactics aka #notacticsquote:Op zondag 10 juli 2016 19:56 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het leuke is dat iedereen dit zag aankomen, behalve de ploeg en Wilco zelf.
Je hebt helemaal gelijk. Dat heuveltje van 2km aan 7% op een paar km van de finish zou ideaal voor Kelderman zijn geweest.quote:Op zondag 10 juli 2016 19:53 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Dinsdag is een uitstekende etappe voor vluchters, moet hij die dag verspillen omdat hij nog niet genoeg achterstand heeft. Heb je al 5 etappes waar vluchters een kans hebben aan je voorbij laten gaan omdat hij, in tegenstelling tot wat hij vooraf zei, toch een kansloze poging gedaan heeft om een klassement te rijden. Blijven straks bijna alleen de alpen over om het te proberen.
Met Tony Martin in de sprint-a-deuxquote:Op zondag 10 juli 2016 19:59 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk. Dat heuveltje van 2km aan 7% op een paar km van de finish zou ideaal voor Kelderman zijn geweest.
Dan moet het maar op de Mont Ventoux gebeuren.
Probleem is ook dat ze het altijd weer af kunnen schuiven op een val of ander ongemak.quote:Op zondag 10 juli 2016 19:56 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het leuke is dat iedereen dit zag aankomen, behalve de ploeg en Wilco zelf.
Ik denk dat hij geen zin heeft om al vroeg geel te hebben en zeker voor Quintana komen er nog mooie etappes aan.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:06 schreef Blik het volgende:
Ben benieuwd waarom Quintana nou niet is gegaan, kon die gewoon niet of wil die nog niet de gele trui hebben? Had wel het idee dat die nog wel kon eigenlijk
Dumoulin gaat nooit winnen op de Ventoux. De kans dat een vluchter het gaat halen lijkt me vrij klein gezien de vlakke aanloop. Hij zal het inderdaad wel rustig aan doen met het oog op de tijdrit vrijdag en Rio.quote:Op zondag 10 juli 2016 19:05 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Lijkt me ook dat de Ventoux dan eerder het doel is dan de bollen. De bollen als doel hebben en dan maar snel even op de Ventoux winnen is als snel even de Tour winnen omdat je dan zeker 9 renners hebt op het WK. De veldslag is aanzienlijk interessanter dan de oorlog.
Het centraal massief is al geweest.quote:Op zondag 10 juli 2016 19:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Klopt, maar als hij verstandig is dan pakt hij dinsdag nog een kwartier...dan is er zeker wat mogelijk in het Centraal Massief en de Alpen. Hij heeft echt niet mindere klimmersbenen dan een Dumoulin.
Donderdag staat er nog een leuk heuveltje uit het Centraal Massief op het programma.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:45 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Het centraal massief is al geweest.
Dat weet ik, maar de Mont Ventoux ligt aan de rand van de Alpen.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:47 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Donderdag staat er nog een leuk heuveltje uit het Centraal Massief op het programma.
Dacht altijd dat de Mont Ventoux tot het Centraal Massief behoorde...ligt blijkbaar dus dichter bij de Alpen.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:51 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar de Mont Ventoux ligt aan de rand van de Alpen.
De Ventoux heeft altijd een vrij vlakke aanloop. Toch winnen er wel eens vluchters.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:36 schreef ZakaRosa het volgende:
[..]
Dumoulin gaat nooit winnen op de Ventoux. De kans dat een vluchter het gaat halen lijkt me vrij klein gezien de vlakke aanloop. Hij zal het inderdaad wel rustig aan doen met het oog op de tijdrit vrijdag en Rio.
bron: http://www.nos.nlquote:"Ik voelde me goed", zegt Mollema. "Ik zat in de favorietengroep en iedereen viel aan. Toen dacht ik: ik probeer ook eens wat. Ik heb nu net iets over, dat is beter dan voorgaande jaren. Het is alleen jammer dat ik wat tijd verlies."
Ik hoop niet dat ie gepoept heeft met de tweede van rechts... Of met de mannen natuurlijkquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |