Die kijkt teveel pornoquote:Op donderdag 16 juni 2016 14:04 schreef Nannnnie het volgende:
Iemand die het "geil" vond mij in mijn gezicht te spugen..
Of iemand die mij tijdens doggystyle ineens met beide wijsvinger in mijn mond greep en hier een soort teugels van maakte :-/
Ik ben niet vies van mezelf, als jij dat homo vindt is dat jouw mening. Ik noem het bekrompen en homofoob. Vrouwen die hun eigen kutvocht niet erg vinden om te proeven zijn toch ook niet direct lesbischquote:Op donderdag 16 juni 2016 14:29 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Iemand die zaad in zijn bakkes OK vind is een hommo.
Ok.quote:Op donderdag 16 juni 2016 14:46 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik ben niet vies van mezelf, als jij dat homo vindt is dat jouw mening. Ik noem het bekrompen en homofoob. Vrouwen die hun eigen kutvocht niet erg vinden om te proeven zijn toch ook niet direct lesbisch
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 16 juni 2016 14:48 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Ok.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Haha. Dat heb ik wel eens in porno gezien maar wat ik zelf leuk vind is haren trekken of in missionaris de schedel vastpakken.quote:Op donderdag 16 juni 2016 14:04 schreef Nannnnie het volgende:
Iemand die het "geil" vond mij in mijn gezicht te spugen..
Of iemand die mij tijdens doggystyle ineens met beide wijsvinger in mijn mond greep en hier een soort teugels van maakte :-/
Gaat lastig als je mond open wordt gehouden als een soort van teugel.quote:Op donderdag 16 juni 2016 14:15 schreef lemmethinkaboutit het volgende:
[..]
Haha wat?had hem zeker klappen gegeven. En teruggespuugd.
Ik kijk ook teveel porno, de correlatie randdebiel zijn en teveel porno kijken is volgens mij niet heel sterk.quote:
Ik hou daarvoor mijn eigen definitie aan, meer dan ik wil. Als dat 5x in de week is dan vind ik dat al kut eigenlijk, toch iedere keer weer kijken.quote:
Wat voor porno kijk je dan?quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:04 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik kijk ook teveel porno, de correlatie randdebiel zijn en teveel porno kijken is volgens mij niet heel sterk.
Als het meer is dan je zelf wil, is het wel vervelend ja. Ik zou d'r niet zo'n moeite mee hebben, vijf keer in de week valt toch wel mee...quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:21 schreef ludovico het volgende:
Ik hou daarvoor mijn eigen definitie aan, meer dan ik wil. Als dat 5x in de week is dan vind ik dat al kut eigenlijk, toch iedere keer weer kijken.
Vanalles, maar dat doet er niet toe, ik kaap zo een beetje het topic.quote:
Misschien spoor je hetzelf aan? Als je zo vaak kijkt wat eigenlijk best wel veel is voor een vrouw dan ga je het vanzelf wel naspelen wat je hebt gezien.quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:24 schreef ludovico het volgende:
[..]
Vanalles, maar dat doet er niet toe, ik kaap zo een beetje het topic.
Die correlatie bestaat volgens mij niet of nauwelijks. Net als met agressie en schietspellen.quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:33 schreef Atak het volgende:
[..]
Misschien spoor je hetzelf aan? Als je zo vaak kijkt wat eigenlijk best wel veel is voor een vrouw dan ga je het vanzelf wel naspelen wat je hebt gezien.
Schietspellen en pornokijken is wel iets anders. Niemand in NL schiet een pistool maar bijna iedereen neukt. Laatst las ik nog een interessant artikel hoe porno de seksualiteit van jonge mensen beïnvloed.quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:34 schreef ludovico het volgende:
[..]
Die correlatie bestaat volgens mij niet of nauwelijks. Net als met agressie en schietspellen.
En dat is? Later beginnen met seks? Leuk al die conclusies.quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:50 schreef Atak het volgende:
[..]
Schietspellen en pornokijken is wel iets anders. Niemand in NL schiet een pistool maar bijna iedereen neukt. Laatst las ik nog een interessant artikel hoe porno de seksualiteit van jonge mensen beïnvloed.
Nee, dat mensen gaan naspelen wat ze in porno zien.quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:51 schreef ludovico het volgende:
[..]
En dat is? Later beginnen met seks? Leuk al die conclusies.
Geloof ik dus geen ene drol van. Nouja misschien wel trouwens, maar niet in negatieve zin.quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:52 schreef Atak het volgende:
[..]
Nee, dat mensen gaan naspelen wat ze in porno zien.
Lees even na wat je typt...quote:Op donderdag 16 juni 2016 15:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Geloof ik dus geen ene drol van. Nouja misschien wel trouwens, maar niet in negatieve zin.
Ja ik maak de aanname dat als het over porno en jeugd gaat dat het over de negatieve effecten gaat. Dus ik geloof er geen drol van dat porno de jeugd significant in negatieve zin beïnvloedt.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:02 schreef Atak het volgende:
[..]
Lees even na wat je typt...![]()
Mijn mening is dat het positief en negatief kan beïnvloeden.
Als elk jochie in je mikkie wilt klaarkomen is dat wel een probleem voor de meeste dames. Misschien vind jij dat niet erg maar de meeste dames wel. De meeste jongens willen dat doen omdat ze dat zien in porno maar de meeste dames vinden dat vies.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:08 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ja ik maak de aanname dat als het over porno en jeugd gaat dat het over de negatieve effecten gaat. Dus ik geloof er geen drol van dat porno de jeugd significant in negatieve zin beïnvloedt.
Ja sure, ieder individu is anders, je kan alleen over de complete populatie waarschijnlijk gewoon 0.0 zeggen.
Kan je gewoon over praten, who cares toch?quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:16 schreef Atak het volgende:
[..]
Als elk jochie in je mikkie wilt klaarkomen is dat wel een probleem voor de meeste dames. Misschien vind jij dat niet erg maar de meeste dames wel. De meeste jongens willen dat doen omdat ze dat zien in porno maar de meeste dames vinden dat vies.
Tot nu toe maar bij 1 meisje tegengekomen in de aantal bedpartners die ik had. Kleine kans dus.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:16 schreef Atak het volgende:
[..]
Als elk jochie in je mikkie wilt klaarkomen is dat wel een probleem voor de meeste dames. Misschien vind jij dat niet erg maar de meeste dames wel. De meeste jongens willen dat doen omdat ze dat zien in porno maar de meeste dames vinden dat vies.
Niet iedereen is zo makkelijk te beïnvloeden door porno als jijzelf.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:16 schreef Atak het volgende:
[..]
De meeste jongens willen dat doen omdat ze dat zien in porno maar de meeste dames vinden dat vies.
Nou lekker dan.quote:Op woensdag 15 juni 2016 02:42 schreef Megara het volgende:
Ik heb eigenlijk alleen nog maar onoverkomelijke afknappers gehad >.< Ik ben redelijk verbijsterd over hoe erg de realiteit tot nu toe verschilt van mijn verwachtingen van seks en relaties.
- Mijn eerste keer liep meteen lekker: toen ik opstond, zagen we pas wat voor bloedvlek het op zijn beddengoed had achtergelaten, en zijn eerste reactie was er een foto van te gaan maken. Ik dacht: "gestoord!" en hij probeerde het tot mijn verbazing nog met: "Oke, zonder je gezicht erop!" dus heb meteen de hele zooi nog in mijn nakie in de wasmachine van het établissement gegooid.
- Diezelfde: "Kun je misschien wat harder schreeuwen? Ik vind het leuk als het meisje schreeuwt." (...in the heat of the moment dus, in plaats van uit te vinden hoe me te láten schreeuwen).
- Diezelfde: als we net lekker op gang kwamen, ging hij op een gegeven moment proberen om vingers of zelfs gewoon maar meteen zijn gereedschap in the backdoor te krijgen, ondanks dat ik hem bleef zeggen dat het niet lekker was en dat ook echt niet ging veranderen. Op een keer heeft ie hem er gewoon ingeduwd. Ik schrok me dood en het deed echt pijn, dat was geen afknapper meer maar een enorme klotestreek. Mensen doen dit dus echt :/
- Heer #2: Na nog geen 10 keer stoten klaar zijn en dan nog durven vragen of ik gekomen ben!
- Diezelfde: Ik was helemaal nog niet in the mood, of nat, of überhaupt ingesteld op dat we seks gingen hebben, en hij dook meteen op mij. Dat deed dus pijn en het werd niet beter en toen ik hem dat zei, en zei dat hij zo niet door kon gaan, zei hij: "Ssstt, je moet niet zo veel praten tijdens de seks!"
- #3: Eigenlijk heel veel, maar die was wel veel liever dan de twee eerste figuren met wie ik de vleeschlijke verlangens mocht verkennen. Hij stond standaard achteraf op om thee met honing voor me te maken, of ontbijt, en kwam dan terug knuffelen terwijl het afkoeldeMaar hij was wel zo oud als mijn ouders, hij rookte, kuste en befte niet lekker maar likte wel als een gek mijn OOR uit (?!) en viel 's avonds veel te snel in slaap, onder begeleiding van denderend gesnurk. En ongerelateerd aan het liefdesspel, maar zeker afknapwaardig: hij rate-te herhaaldelijk meiden op straat in mijn bijzijn, en nog uitsluitend tokkiemeiden ook.
Doe ik ook maar de meeste dames willen het niet.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:19 schreef ludovico het volgende:
[..]
Kan je gewoon over praten, who cares toch?
Die studie zegt iets anders. Geloof liever wat die studie zegt dan wat een random FOKer zegt.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:22 schreef ems. het volgende:
[..]
Niet iedereen is zo makkelijk te beïnvloeden door porno als jijzelf.
Jij hebt geen seksleven dus voor jou is het helemaal makkelijk.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:22 schreef ems. het volgende:
[..]
Niet iedereen is zo makkelijk te beïnvloeden door porno als jijzelf.
Ongetwijfeld geloof jij studies die je uitkomenquote:Op donderdag 16 juni 2016 16:40 schreef Atak het volgende:
[..]
Die studie zegt iets anders. Geloof liever wat die studie zegt dan wat een random FOKer zegt.
Alleen de kleine man bezigt zich met andermans seksleven.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:41 schreef Atak het volgende:
[..]
Jij hebt geen seksleven dus voor jou is het helemaal makkelijk.
Komt die van jezelf?quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:43 schreef ems. het volgende:
Alleen de kleine man bezigt zich met andermans seksleven.
Wat? Die zin? Ja. Lijkt me nou niet bepaald een filosofisch hoogstandje verderquote:
Ik had het Descartes zo horen zeggen.quote:Op donderdag 16 juni 2016 16:58 schreef ems. het volgende:
[..]
Wat? Die zin? Ja. Lijkt me nou niet bepaald een filosofisch hoogstandje verder
Of Atakcartes?quote:Op donderdag 16 juni 2016 17:02 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik had het Descartes zo horen zeggen.
Oei. Been there done that. Dat helpt niet bepaald nee.quote:Op donderdag 16 juni 2016 22:00 schreef troje het volgende:
Haar ex die op de deur stond te bonzen....
Beter dan je moeder (die gelukkig op afstand werd gehouden door de deurketting).quote:Op donderdag 16 juni 2016 22:00 schreef troje het volgende:
Haar ex die op de deur stond te bonzen....
Die moet je ook geen sleutel geven hequote:Op vrijdag 17 juni 2016 10:36 schreef Bugfixed het volgende:
Beter dan je moeder (die gelukkig op afstand werd gehouden door de deurketting).
Haha dit is ook heel herkenbaar.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 10:36 schreef Bugfixed het volgende:
[..]
Beter dan je moeder (die gelukkig op afstand werd gehouden door de deurketting).
Of haar moeder, die je nog nooit hebt gezien...quote:Op vrijdag 17 juni 2016 10:36 schreef Bugfixed het volgende:
[..]
Beter dan je moeder (die gelukkig op afstand werd gehouden door de deurketting).
Ik ben een haar en hij had mijn moeder nooit eerder ontmoet. Bovendien ben ik Turks dus dat maakte de situatie extra awkwardquote:Op vrijdag 17 juni 2016 11:56 schreef troje het volgende:
[..]
Of haar moeder, die je nog nooit hebt gezien...
Die ex was sowieso geen ex maar gewoon zijn vriendin die eerder thuis kwam dan hij had verwacht.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 11:00 schreef Tofuburger het volgende:
Een vriendin van mij heeft trouwens iets vreselijks meegemaakt.
Ze had 'iets' met een jongen die eem psycho ex had (met wie hij samen een kind had). Ze was een nacht blijven slapen bij hem en in de ochtend werd ze opeens aangevallen door een vaag figuur. Ze werd geslagen, door elkaar geschud en er werd water op haar gegooid.
Ze heeft zich heel snel aangekleed en vertrok onder geschreeuw en gescheld. Haar 'scharrel' deed helemaal niets, hield dat mens niet eens tegen.
Achteraf zei hij dat het zijn zusje was, die nogal gesteld is op zijn ex en het niet aan kon dat mijn vriendin naakt in bed lag.
Waarschijnlijk was het gewoon zijn ex, ik denk niet dat een zusje zo kwaad kan worden vanwege de scharrel van broer. Of ze hadden een incestrelatie, kan natuurlijk ook.
Dat was de laatste keer trouwens, daarna heeft ze hem volledig genegeerd en was het klaar
Als ze onoverkomelijk zijn is het wat vreemd dat er meerdere afknappers van dezelfde kerel in staan.quote:Op woensdag 15 juni 2016 02:42 schreef Megara het volgende:
Ik heb eigenlijk alleen nog maar onoverkomelijke afknappers gehad >.<
Wat zei je anne?quote:Op vrijdag 17 juni 2016 12:11 schreef Bugfixed het volgende:
[..]
Ik ben een haar en hij had mijn moeder nooit eerder ontmoet. Bovendien ben ik Turks dus dat maakte de situatie extra awkward
Of ze deed alsof ze niets doorhad of ze had echt niets door. Ik denk het 1e maar goed ik heb ze maar eerder voorgesteld dan gepland. Zaten we daar heel ongemakkelijk en mijn moeder als een baas achterover leunend op de bank met een peuk op de lipquote:
OMG zou echt utanmak.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 15:15 schreef Bugfixed het volgende:
[..]
Of ze deed alsof ze niets doorhad of ze had echt niets door. Ik denk het 1e maar goed ik heb ze maar eerder voorgesteld dan gepland. Zaten we daar heel ongemakkelijk en mijn moeder als een baas achterover leunend op de bank met een peuk op de lip
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |