 
		 
			 
			
			
			Dat is idd ook een enorme afknapper ja. Geen rekening met elkaar houden of niks voor een ander over hebben.quote:Op maandag 13 juni 2016 12:25 schreef MsMessy het volgende:
Iemand die geen enkele rekening houdt met zijn bedpartner en vooral bezig is voor zijn eigen gerief. En dan nog vragen of het lekker is.Daar word ik spontaan een zeester van.
 
											 
			 
			
			
			 
   
											 
			 
			
			
			Haha nou dat was in het begin wel anders. Toen vond ze het juist een goed punt.quote:Op maandag 13 juni 2016 13:06 schreef Tos_ca het volgende:
[..]
Afknapper voor haar: Jij gaat te lang door
 
											 
			 
			
			
			Haha ik hoor het ze zeggen.quote:Op maandag 13 juni 2016 13:46 schreef erodome het volgende:
Mannen die (het liefst na een minuut ofzo al) gaan vragen of je al klaar gaat komen. Ja, nu dus gewoon helemaal niet meer he!
Of als ze opmerken dat je er bijna bent je aan gaan moedigen, ja kom maar lekker klaar.... Dan is dat moment ook gelijk weer voorbij, dag orgasme
 
											 
			 
			
			
			Lijkt me wel, maar niet elk moment is er geschikt voor.quote:Op maandag 13 juni 2016 13:59 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Haha nou dat was in het begin wel anders. Toen vond ze het juist een goed punt.
Vrouwen vinden het normaal gesproken toch wel leuk als je het lang uit kan houden?
 
			 
			
			
			Nee klopt, soms is een vluggertje beter. Maar ik ben iemand die het fijn vindt als de vrouw ook klaar komt. Anders draait de seks te veel om de man.quote:Op maandag 13 juni 2016 14:04 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Lijkt me wel, maar niet elk moment is er geschikt voor.
 
			 
			
			
			Alleen hebben de meeste vrouwen dan weinig aan lang door kunnen neuken aangezien de meeste vrouwen niet van penetratie klaar kunnen komen.quote:Op maandag 13 juni 2016 14:07 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Nee klopt, soms is een vluggertje beter. Maar ik ben iemand die het fijn vindt als de vrouw ook klaar komt. Anders draait de seks te veel om de man.
 
			 
			
			
			Handdoek is een goed ideequote:Op maandag 13 juni 2016 12:51 schreef Luuntje het volgende:
[..]
Handdoek onder je kont leggen helpt
En anders onder de douche doen.

 
			 
			
			
			Soms wel, maar soms ook weer niet. Ik wil nadat ik ben klaargekomen ook niet meer te lang doorgaan, dan is het wel genoeg geweestquote:Op maandag 13 juni 2016 13:59 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Haha nou dat was in het begin wel anders. Toen vond ze het juist een goed punt.
Vrouwen vinden het normaal gesproken toch wel leuk als je het lang uit kan houden?
 
											 
			 
			
			
			Gewoon eerst douchen, jezelf goed uitspoelen. Dan handdoek onder je kont en dan gaat het meestal wel. Alhoewel het water er ook voor kan zorgen dat het allemaal nog erger lijkt.quote:Op maandag 13 juni 2016 14:27 schreef Tofuburger het volgende:
[..]
Handdoek is een goed idee
Onder de douche is meestal lastig, omdat ik best petit ben en er een lengteverschil was van 25cm tussen ons. Of hij moest mij de hele tijd optillen, maar dat is dan ook weer niet zo comfortabel.
 
											 
			 
			
			
			Ik heb het idee dat ze gewoon ongeduldig werd. Ik moet er ook bij zeggen dat de irritaties vooral in de laatste maanden van onze relatie waren. Ik ben iemand die wel voorspel nodig heeft om er in te komen, zij wilde gewoon zo snel mogelijk seks. Het was ook niet zozeer dat ik in de lengte van dagen door ging met pompen, ik wisselde genoeg af.quote:Op maandag 13 juni 2016 14:17 schreef erodome het volgende:
[..]
Grote vraag in deze is, weet je waarom ze dat ellelange neuken maar zo zo vond, of ging je er gewoon vanuit dat elke vrouw zit te wachten op een "neukgod" die tot in de lengte van dagen doorgaat met pompen terwijl zij er niet zoveel aan vond?
 
			 
			
			
			Haha er is niks geilers dan een vrouw zien en voelen klaarkomen. Ik probeer het vaak bij de vrouw zo lang mogelijk uit te stellen, zodat het uiteindelijk extra intens is voor haar.quote:Op maandag 13 juni 2016 14:29 schreef Tofuburger het volgende:
[..]
Soms wel, maar soms ook weer niet. Ik wil nadat ik ben klaargekomen ook niet meer te lang doorgaan, dan is het wel genoeg geweest
 
			 
			
			
			Wisselde af van standje bedoel je, of deed aan "tussenspel"?quote:Op maandag 13 juni 2016 14:35 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ze gewoon ongeduldig werd. Ik moet er ook bij zeggen dat de irritaties vooral in de laatste maanden van onze relatie waren. Ik ben iemand die wel voorspel nodig heeft om er in te komen, zij wilde gewoon zo snel mogelijk seks. Het was ook niet zozeer dat ik in de lengte van dagen door ging met pompen, ik wisselde genoeg af.
 
			 
			
			
			Is eigenlijk ook niet echt mijn ding, ik sla het dan liever ook over, maar ja soms heb je gewoon echt zin allebei en dan maakt het niet meer uit wat de gevolgen zijn..quote:Op maandag 13 juni 2016 14:32 schreef erodome het volgende:
[..]
Gewoon eerst douchen, jezelf goed uitspoelen. Dan handdoek onder je kont en dan gaat het meestal wel. Alhoewel het water er ook voor kan zorgen dat het allemaal nog erger lijkt.
Al met al blij dat ik al vele jaren niet meer ongesteld ben door het spiraal. Was nooit een fan van ongestelde seks zeg maar. Varkensslachterijrollenspel is niet echt mijn ding namelijk
 
											 
			 
			
			
			Ik bedoelde vooral tussenspel inderdaad!quote:Op maandag 13 juni 2016 14:38 schreef erodome het volgende:
[..]
Wisselde af van standje bedoel je, of deed aan "tussenspel"?
Maar neem het mee naar een volgende keer, de meeste vrouwen kunnen niet klaarkomen van "neuken' op zichzelf. Het idee dat vrouwen zo gek zijn op iemand die het echt lang volhoud (en dat dus ook nodig heeft elke keer) is niet waar.
Jammer dat je alleen "het idee hebt" over wat ze vond. Beter praat je over dit soort zaken, dan kan je er misschien ook wat mee doen samen.
 
			 
			
			
			Ik ken het, probeerde het ook altijd te voorkomen, maar he, wanneer de natuur roept roept zequote:Op maandag 13 juni 2016 14:42 schreef Tofuburger het volgende:
[..]
Is eigenlijk ook niet echt mijn ding, ik sla het dan liever ook over, maar ja soms heb je gewoon echt zin allebei en dan maakt het niet meer uit wat de gevolgen zijn..

 
			 
			
			
			Niet altijd maar. Soms willen we ook een snellequote:Op maandag 13 juni 2016 13:59 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Haha nou dat was in het begin wel anders. Toen vond ze het juist een goed punt.
Vrouwen vinden het normaal gesproken toch wel leuk als je het lang uit kan houden?
 
											 
			 
			
			
			Dat ligt ook soms aan de vrouw. Als zij mij flink opgeilt en wil dat ik snel kom, dan kom ik snel hoor!quote:Op maandag 13 juni 2016 14:52 schreef Tos_ca het volgende:
[..]
Niet altijd maar. Soms willen we ook een snelle
 
			 
			
			
			Als jij normaal lang doet dan moet de vrouw dan wel het initiatief nemen, lijkt me. Hoe komt het dat jij het lang uithoudt(en hoe lang is lang)? Neem je pillen ofzo? Ik was met iemand die een truc had: hij ging de eerste keer heel erg snel, daarna wachtte hij altijd op mij. (soms verdenk ik hem ervan pillen te nemenquote:Op maandag 13 juni 2016 14:54 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Dat ligt ook soms aan de vrouw. Als zij mij flink opgeilt en wil dat ik snel kom, dan kom ik snel hoor!
Dat is meer het initiatief dat de vrouw moet nemen in dat geval toch?
 )
)
											 
			 
			
			
			Ik heb niet een bepaald trucje, gewoon als je voelt dat je bijna komt stoppen met de seks en haar orale seks geven en dan weer doorquote:Op maandag 13 juni 2016 16:52 schreef Tos_ca het volgende:
[..]
Als jij normaal lang doet dan moet de vrouw dan wel het initiatief nemen, lijkt me. Hoe komt het dat jij het lang uithoudt(en hoe lang is lang)? Neem je pillen ofzo? Ik was met iemand die een truc had: hij ging de eerste keer heel erg snel, daarna wachtte hij altijd op mij. (soms verdenk ik hem ervan pillen te nemen)
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Begint haar naam met een T?quote:Op zondag 12 juni 2016 21:41 schreef CarltonBanks het volgende:
Toen een chicka ineens 'iedereen is van de wereld en de wereld is van iedereen ging zingen'
Ze keek me aan en zong 'in het donker kan ik jou niet zien maar ik weet dat jij daar staat'
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 12 juni 2016 21:00 schreef Hyaenidae het volgende:
Van die dekens die te kort zijn zodat je voeten eruit steken als je ze te ver omhoog trekt.
Vooral 's winters als het koud is zeer irritant.
Dekbedovertrekken die heel snel van het dekbed afkruipen zodat je alleen met dekbed slaapt en de overtrek op de grond ligt.
Krakende lattenbodems.
Te zachte kussens waar je met je hoofd in verzuipt.
 
  
											 
			 
			
			
			Mijn ex kon ook best lang doorgaan (soms werd het zelfs vermoeiend).quote:Op maandag 13 juni 2016 16:55 schreef SeabornLegend het volgende:
[..]
Ik heb niet een bepaald trucje, gewoon als je voelt dat je bijna komt stoppen met de seks en haar orale seks geven en dan weer door
 
			 
			
			
			Ooh ja, nou ja boeien, een half gelukt kwartetje danquote:Op maandag 13 juni 2016 08:02 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
En toen werd je wakker omdat je je realiseerde dat een triootje met slechts twee andere personen gaat en niet drie
 
											 
			 
			
			
			Ja dat kan zeker genoeg zijn! Even rust laat het ''ik kom bijna klaar'' gevoel weer verdwijnenquote:Op maandag 13 juni 2016 17:54 schreef Tofuburger het volgende:
[..]
Mijn ex kon ook best lang doorgaan (soms werd het zelfs vermoeiend).
Ik was altijd benieuwd hoe hij dat deed..
Maar ik merkte dus dat hij tussendoor soms een ‘pauze’ nam van een paar seconden, dus even ophield met op en neer gaan..
Zou dat het trucje kunnen zijn denk je? Is een paar seconden stoppen al genoeg om het uit te stellen?
 
			 
			
			
			Ik kan alleen maar bevestigen wat de rest van de vrouwen hier zegt. Te lang door gaan is echt niet leuk. Denk dat het na 20 min echt wel goed is geweest.quote:Op maandag 13 juni 2016 00:14 schreef SeabornLegend het volgende:
Ik heb eens meegemaakt dat mijn ONS niet had verteld dat ze bijna ongesteld moest worden... Ik zal jullie de details besparen. Het gebeurde in standje 69, ja dat doe ik bij een ONS.
En verder:
Veel vreemde geluiden (omgeving en van haar)
Vieze luchtjes
Slecht zoenen
Tanden bij het pijpen
Irritaties in bed
Ik ben iemand die best wel lang door kan in bed, stel orgasmes uit. Mijn ex was er de laatste maanden van de relatie snel klaar mee steeds qua seks en ze zuchtte dan en vroeg zelfs of het nog lang ging duren. Daar gaat mijn zin ook wel snel mee weg...

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |