Dat is gewoon trainenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:49 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nee man. Stofzuigen is wel minst erge.
Doet Chloro haar kut ook na een week niet wassen daarom.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:50 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Wie zegt dat het staat te schimmelen
dacht dat je in hellevoetssluis woondequote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:49 schreef deadprez het volgende:
[..]
wat
nee alsof ik in holland kom
eindje
.....quote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:50 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Wie zegt dat het staat te schimmelen
quote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:50 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Doet Chloro haar kut ook na een week niet wassen daarom.
Oh zoquote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:50 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
ja ga gwn slapen waar geen kruimels zijn
maar ik ga ook soms naar beneden om drinken te pakkenquote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:51 schreef deadprez het volgende:
maar keertje eten in bed oké, hele dag in bed leven lijkt me daarentegen wel echt pure aids
Je kan toch gewoon alles afspoelen en het lui in een hoekje duwen.quote:
weenie eens waar dat ligtquote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:50 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
dacht dat je in hellevoetssluis woonde
Dan was je toch gvd gewoon meteen afquote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:51 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Je kan toch gewoon alles afspoelen en het lui in een hoekje duwen.
[..]quote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:51 schreef Catkiller het volgende:
[quote]Op zaterdag 11 juni 2016 00:51 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Je hebt nooit gehoord van afspoelen?
later verrast ama's kind haar met ontbijt op bed op moederdag en flikkert ama heel die tray door het raamquote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:51 schreef Chloroform het volgende:
En zeker ook nooit ontbijt op bed kunnen krijgen dan ofzo
Kutleven
Nee dan moet je sop en alles, vet veel moeite.quote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:52 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Dan was je toch gvd gewoon meteen af
Maar dan heb je kruimels op de grond buiten ;squote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:52 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
later verrast ama's kind haar met ontbijt op bed op moederdag en flikkert ama heel die tray door het raam
en dit is dan weer wel een sneer naar een niet nader genoemde foksterquote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:51 schreef deadprez het volgende:
maar keertje eten in bed oké, hele dag in bed leven lijkt me daarentegen wel echt pure aids
quote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:52 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
later verrast ama's kind haar met ontbijt op bed op moederdag en flikkert ama heel die tray door het raam
nee gewoon naar hermannquote:Op zaterdag 11 juni 2016 00:53 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
en dit is dan weer wel een sneer naar een niet nader genoemde fokster
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |