stigmatisering ditquote:Op vrijdag 10 juni 2016 03:34 schreef Faazz het volgende:
Enkel, als jij er echt zo vermagerd uit ziet als een doorgewinterde pepverslaafde
mijn etenslust verdwijnt een lange tijd na cafeïne dat zal het wss zijnquote:Op vrijdag 10 juni 2016 03:34 schreef Faazz het volgende:
Halfwaardetijd van cafeine is ongeveer vier uur. In een bak koffie zit meer cafeine (115–175mg per 200ml) dan in een blikje Red Bull (80mg per 250ml). Cafeïne heeft ook invloed op de stofwisseling. De meeste mensen moeten na een bak koffie in de ochtend ook direct naar de plee.
Enkel, als jij er echt zo vermagerd uit ziet als een doorgewinterde pepverslaafde, ligt het misschien eerder aan jezelf dan aan één blikje energy per dag. Zijn mensen die dagelijks beginnen met een bak koffie ook vermagerd in de loop der tijd? Of eten zij er nog een boterham met gebakken ei bij?
Het is ook dat je niet veel nodig hebt in de ochtend om jezelf een verzadigd gevoel te geven. Als je aan de energy (cafeine) gaat, neemt het je hongergevoel weg en heeft je maag ook iets te doen op dat moment. Beter ontbijten met een bak yoghurt en cruesli, zou ik zeggen.
Nee dat doet ze niet. Ze eet in het algemeen ongezond en minimaal, maar kennelijk is het lekker makkelijk om dan op een ding te focussen, zoals de energiedrank.quote:
TS is 15. Over 4 jaar staat hij 's middags met een blikje bier op.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 05:48 schreef MPC60 het volgende:
In de middag opstaan.Dude doe wat met je leven.
Wanneer gaan ze dat tuig op scholen eens wat leren over voeding dan?quote:Op vrijdag 10 juni 2016 08:07 schreef Dven het volgende:
[..]
TS is 15. Over 4 jaar staat hij 's middags met een blikje bier op.
dat komt natuurlijk ook omdat je helemaal niks doet met je leven..quote:Want ik vond mezelf echt op een lelijke (slappe) manier dun aan worden..
Tering.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 08:07 schreef Dven het volgende:
[..]
TS is 15. Over 4 jaar staat hij 's middags met een blikje bier op.
Daarbij werkt cafeïne vocht afdrijvend, welke verklaart dat ts na het nuttigen van een blikje energydrank naar de wc moet.quote:Op vrijdag 10 juni 2016 11:08 schreef viceversa het volgende:
Cafeïne is een upper en wat doen uppers met eetlust? Juistem.
quote:Op vrijdag 10 juni 2016 20:33 schreef maily het volgende:
LIF / Krimpende borsten van energiedrank (Caffeine) gebruik?.
TS is helemaal aan het krimpen/afvallen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |