Welkom, ik heb de beschrijving gelezen en moet zeggen dat ik er nog nooit van had gehoord. Het lijkt me een lastige ziekte, maar zoals ik het begrijp is hij gelukkig niet progressief.quote:Op donderdag 9 juni 2016 11:41 schreef Swizzlerzz het volgende:
Ik wou even laten weten dat ik een vrij zeldzame Chronische ziekte heb genaamd Becker Myotonie (komt voor bij 1:350.00 mensen)
Voor mensen die meer willen weten is hier de site.
Voor persoonlijk verhaal, vraag ernaar. Ik deel het graag
Groetjes Swizzlerzz
welkom hier! ik heb op de site gekeken. Kende de ziekte niet, lijkt me erg ingewikkeld. Kan me voorstellen dat het gevaarlijke situaties kan opleveren, in het verkeer bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 9 juni 2016 11:41 schreef Swizzlerzz het volgende:
Ik wou even laten weten dat ik een vrij zeldzame Chronische ziekte heb genaamd Becker Myotonie (komt voor bij 1:350.00 mensen)
Voor mensen die meer willen weten is hier de site.
Voor persoonlijk verhaal, vraag ernaar. Ik deel het graag
Groetjes Swizzlerzz
Inderdaad en gelukkig is het met medicijnen te bestrijden, maar het nadeel is dat het medicijn uit het buitenland (Amerika) moet komen. En dat er geen andere weg is om het te bestrijden. Maar ik ben er mee leren leven en de medicatie is voor mij en vast en zeker voor meer mensen die deze ziekte hebben een wonderbaarlijk medicijn.quote:Op donderdag 9 juni 2016 11:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Welkom, ik heb de beschrijving gelezen en moet zeggen dat ik er nog nooit van had gehoord. Het lijkt me een lastige ziekte, maar zoals ik het begrijp is hij gelukkig niet progressief.
Als je geen medicatie hebt dan het kan lastige situaties veroorzaken in het verkeer inderdaad, maar als je de medicatie inneemt dan kun je weer aan het verkeer deelnemen zonder enige problemen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 11:54 schreef superkimmi het volgende:
[..]
welkom hier! ik heb op de site gekeken. Kende de ziekte niet, lijkt me erg ingewikkeld. Kan me voorstellen dat het gevaarlijke situaties kan opleveren, in het verkeer bijvoorbeeld.
Waarom moet het medicijn uit het buitenland komen, en waarom is dat een nadeel?quote:Op donderdag 9 juni 2016 11:54 schreef Swizzlerzz het volgende:
[..]
Inderdaad en gelukkig is het met medicijnen te bestrijden, maar het nadeel is dat het medicijn uit het buitenland (Amerika) moet komen. En dat er geen andere weg is om het te bestrijden. Maar ik ben er mee leren leven en de medicatie is voor mij en vast en zeker voor meer mensen die deze ziekte hebben een wonderbaarlijk medicijn.
Welkom! Lijkt me vervelend ja! waarom moeten de medicijnen uit Amerika komen? is hier helemaal niks?quote:Op donderdag 9 juni 2016 11:41 schreef Swizzlerzz het volgende:
Ik wou even laten weten dat ik een vrij zeldzame Chronische ziekte heb genaamd Becker Myotonie (komt voor bij 1:350.00 mensen)
Voor mensen die meer willen weten is hier de site.
Voor persoonlijk verhaal, vraag ernaar. Ik deel het graag
Groetjes Swizzlerzz
Hoi en welkom helaasquote:Op donderdag 9 juni 2016 12:58 schreef Argo het volgende:
Loop mijn hele leven al met reuma, en het heeft mijn leven verknipt.
Hallo.
Hoi argo!quote:Op donderdag 9 juni 2016 12:58 schreef Argo het volgende:
Loop mijn hele leven al met reuma, en het heeft mijn leven verknipt.
Hallo.
Dat kan ik me voorstellen. Het is niet niks. Welkom in dit topic.quote:Op donderdag 9 juni 2016 12:58 schreef Argo het volgende:
Loop mijn hele leven al met reuma, en het heeft mijn leven verknipt.
Hallo.
Hmm ja, een handicap die je niet ziet is altijd zo leuk.quote:
Hallo,quote:
Dankjewel.quote:Op donderdag 9 juni 2016 13:15 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat kan ik me voorstellen. Het is niet niks. Welkom in dit topic.
Streek hier toevallig neer, omdat ik een vraag had betreft schoenen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 13:16 schreef PrisTheShiz het volgende:
Wel een stormloop ineens met nieuwe mensen, vaste gasten, meelezers en passanten
Klopt helaas.quote:Op donderdag 9 juni 2016 13:27 schreef Argo het volgende:
[..]
Hmm ja, een handicap die je niet ziet is altijd zo leuk.Mensen gaan daar altijd
mee om.
Ach ja of het water koud of warm is, we moeten er toch doorheen... Dus laten we maar met hoop ons erdoorheen waden.quote:
Ja idd.quote:Op donderdag 9 juni 2016 13:42 schreef Argo het volgende:
[..]
Ach ja of het water koud of warm is, we moeten er toch doorheen... Dus laten we maar met hoop ons erdoorheen waden.
Haha wat betreft klb, je moeder grappen zijn hier idd niet zo een goed idee. Ik ben daar ook anders dan hier. Maar wees welkom hoor. En stel je schoenen vraagquote:Op donderdag 9 juni 2016 13:27 schreef Argo het volgende:
[..]
Hallo,
Ja in KLB echter ben ik niet al te serieus, hier wel. (ook in filosofie forum en andere forums die niet binnen het ballenbak niveau van KLB passen.)
[..]
Streek hier toevallig neer, omdat ik een vraag had betreft schoenen.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 14:51 schreef LPFAN het volgende:
Mijn arm zit helemaal onder de uitslagWaar dat nou weer vandaan komt... Jeukt enorm.
In de zon gezeten terwijl je antibiotica neemt?quote:Op donderdag 9 juni 2016 14:51 schreef LPFAN het volgende:
Mijn arm zit helemaal onder de uitslagWaar dat nou weer vandaan komt... Jeukt enorm.
Nee, het is mijn shunt arm dus het heeft iets met dialyse te maken. Zal wel weer opeens tegen iets niet kunnen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 14:56 schreef PrisTheShiz het volgende:
[..]iets gegeten wat je normaal niet eet?
Nee, zal wel allergisch voor iets zijn wat gebruikt wordt tijdens dialyse.quote:Op donderdag 9 juni 2016 14:57 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
In de zon gezeten terwijl je antibiotica neemt?
Oh die had ik al gevraagd in het lifestyle Forum. Zo kwam ik ook hier, zag dit topic erbij staan. betreft klb ja dat is daar veel anders dan hier.quote:Op
donderdag 9 juni 2016 14:18 schreef PrisTheShiz het volgende:
[..]
Haha wat betreft klb, je moeder grappen zijn hier idd niet zo een goed idee. Ik ben daar ook anders dan hier. Maar wees welkom hoor. En stel je schoenen vraag, wellicht weet iemand het antwoord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |