Hidi kent zijn pappeheimersquote:
Zou ook kunnen maar waarom nemen ze dan al die moeite....dat kunnen ze ook doen als het gestopt isquote:Op maandag 6 juni 2016 19:47 schreef Haropro het volgende:
[..]
Misschien stopt het programma sowieso wel binnenkort en is dat de reden waarom ze nu nog snel zoveel mogelijk beeldmateriaal van het internet willen hebben.
Ja zou ook graag de reden willen weten waarom dit nu ineens zo bij ze komt opzetten, alsof er beelden gemaakt zijn die tegen ze gebruikt kunnen worden lijkt het wel opquote:Op maandag 6 juni 2016 19:41 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Precies dat, het feit dat Fok de Utopia kijkers nieuwsgierig maakt naar het programma doet Talpa geen moer blijkbaar , ze willen meer geld en kijkers of anders sluiten de boel... ik ben benieuwd of ze dat gaat opleveren wat ze uitgerekend hebben voor zichzelf
Dat heeft toch niets met de kijkcijfers te maken, ik kijk de uitzendingen amper.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:46 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Als utopia stopt door te weinig kijkcijfers omdat fok en andere sites het in leven houden
Ja ik wil ook wel 'ns wat.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:48 schreef DaniqueV het volgende:
[..]
Ja zou ook graag de reden willen weten waarom dit nu ineens zo bij ze komt opzetten, alsof er beelden gemaakt zijn die tegen ze gebruikt kunnen worden lijkt het wel op![]()
Heel apart ineens dit
Toen ik in Utopia was (in den beginne) werd er nog gesproken over 25.000 individuele streamers. Dat per maand 2,50 is geen katteplasquote:Op maandag 6 juni 2016 19:43 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Die lousy 2,50 per maand gaat ze niet arm maken hoor.
Ik weet het ook niet...lijkt mij alleen dat de animo voor utopia flink afneemt door dit soort actiesquote:Op maandag 6 juni 2016 19:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat heeft toch niets met de kijkcijfers te maken, ik kijk de uitzendingen amper.
Das 2 jaar terug al gebeurd met bimbo Robin die letterlijk toegaf dat ze Jimmy van Talpa weg moest sturen, en zelfs daar zijn nog filmpjes van te vinden op YTquote:Op maandag 6 juni 2016 19:48 schreef DaniqueV het volgende:
[..]
Ja zou ook graag de reden willen weten waarom dit nu ineens zo bij ze komt opzetten, alsof er beelden gemaakt zijn die tegen ze gebruikt kunnen worden lijkt het wel op![]()
Heel apart ineens dit
quote:
Dat lijkt me toch erg stug. Het is wel een IRL soap maar geen cliffhanger materiaal. Je plukt de dingen uit filmpjes die je wilt zien. Daarnaast (ik wel) kijk ik de uitzending.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:46 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Klopt helemaal maar de inkomsten van streamers zijn niet dusdanig hoog dat ze daar heel veel moeite voor doen. Het gaat ze veel meer om tv kijkers.
Dat is een rare reden?quote:Op maandag 6 juni 2016 19:47 schreef Haropro het volgende:
[..]
Misschien stopt het programma sowieso wel binnenkort en is dat de reden waarom ze nu nog snel zoveel mogelijk beeldmateriaal van het internet willen hebben.
Toch denk ik dat het merendeel van de televisiekijkers enkel dat doet: televisie kijken.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:51 schreef Soury het volgende:
Dat lijkt me toch erg stug. Het is wel een IRL soap maar geen cliffhanger materiaal. Je plukt de dingen uit filmpjes die je wilt zien. Daarnaast (ik wel) kijk ik de uitzending.
En stream ik wanneer ik er tijd en zin in heb
Door de mensen die cossen en streamen wel, maar denk persoonlijk voor de tv kijker niet.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:50 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik weet het ook niet...lijkt mij alleen dat de animo voor utopia flink afneemt door dit soort acties
Ja en wat te denken van de tijd bij DGK....daar is volgens mij de "serieuze" SL ontstaanquote:Op maandag 6 juni 2016 19:50 schreef Urb het volgende:
[..]
Das 2 jaar terug al gebeurd met bimbo Robin die letterlijk toegaf dat ze Jimmy van Talpa weg moest sturen, en zelfs daar zijn nog filmpjes van te vinden op YT
No way dat ik tv ga kijken. Ik schat zo in dat dat voor de meeste cossers geldt.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:54 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Door de mensen die cossen en streamen wel, maar denk persoonlijk voor de tv kijker niet.
EN misschien gaan mensen stoppen met cossen en dan wel tv kijken als ze hier de filmpjes niet meer kunnen zien.?
Het gaat ze niet zozeer om de volgers, als om het materiaal dat door deze groep gedeeld wordt. Dat zou ze uiteindelijk relatief niet heel veel extra inkomsten opleveren, lijkt me, maar als je de middelen hebt om het tegen te gaan en het is je een doorn in het oog - iets wat De Mol ook heeft toegegeven, als ik het me goed herinner - dan is het een kleine moeite en kostenpost.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:43 schreef Punkman het volgende:
Ik snap eigenlijk niet waarom Talpa zich zo druk maakt om een klein groepje utopia volgers.
Hoeveel zijn het er nu eigenlijk ?
400-500 inclusief lurkers ?
Vraag mij af hoe groot die schade eigenlijk is die Talpa claimt.
Of misschien willen ze zien hoe groot het aandeel is dat daadwerkelijk door de fora wordt aangebracht, en wat er met de kijkcijfers gebeurt als ze de fora helemaal buiten de deur weten te houden.... of ze hebben er geen zin meer in en proberen zo de kijkcijfers om zeep te helpen zodat ze de tent kunnen opdoeken.quote:
Ik vraag het me af, dat komt ook omdat ik FOK gewend ben. Er is eigenlijk geen zak aan dat hele Utopia (kaal op tv) In het begin keken er best veel mensen in mijn omgeving incl. moeders en wat collega's die zijn al jaren afgehaaktquote:Op maandag 6 juni 2016 19:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Toch denk ik dat het merendeel van de televisiekijkers enkel dat doet: televisie kijken.
quote:Op maandag 6 juni 2016 19:53 schreef Punkman het volgende:
[..]
Misschien zijn ze wel met een verzamel dvd bezig, de hoogtepunten van utopia.
Door de vaste cossers niet denk ik, maar misschien de mensen die alleen kwamen om filmpjes te kijken. Ik heb geen idee ik roep maar watquote:Op maandag 6 juni 2016 19:55 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
No way dat ik tv ga kijken. Ik schat zo in dat dat voor de meeste cossers geldt.
Nee ik ook niet, we als cossers weten dat ze in die tv uitzendingen veel knip en plakwerk gebruiken waardoor er een heel ander verhaal kan ontstaan. No way voor mij een tvuitzeningquote:Op maandag 6 juni 2016 19:55 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
No way dat ik tv ga kijken. Ik schat zo in dat dat voor de meeste cossers geldt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |