Ach dan kan ik ook niet naar links geswiped wordenquote:Op zondag 22 mei 2016 00:39 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Haha, doe maar niet.. ik heb geen tinder
[..]
hahaha ok
[..]
hahais het wel lekker?
Eerste vraag is altijd wat voor serie ze kijken.quote:
Mwa... ligt eraan wat je onder succes verstaat...quote:Op zondag 22 mei 2016 00:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar jij hebt nog wel eens succes gehad met hossels in het verleden toch?
flauw zegquote:Op zondag 22 mei 2016 00:41 schreef Lokasenna het volgende:
Maar goed, die mannen ga ik dan ook geen uitzicht geven om ze de rimjob van hun leven te geven, om maar eens wat te noemen.
lolquote:Op zondag 22 mei 2016 00:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eerste vraag is altijd wat voor serie ze kijken.
Als ze dan zeggen dat ze liever PLL of dat soort onzin kijken ipv series als GOT haak ik af. Dat is niks voor mij.
Rimmenquote:Op zondag 22 mei 2016 00:41 schreef Lokasenna het volgende:
Maar goed, die mannen ga ik dan ook geen uitzicht geven om ze de rimjob van hun leven te geven, om maar eens wat te noemen.
Toch mooi, je bent tot niets verplicht en er zij nu talloos meer mogelijkheden.quote:Op zondag 22 mei 2016 00:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Klopt, gevoelens moeten ook groeien. Het is nu wel vaak dat mensen al snel het contact verbreken omdat er geen gevoelens zijn terwijl dat wel kan komen met de tijd.
Maar dat is deze tijd hè, met internet heb je een nog ruimere vijver om uit te vissen en kan je mensen snel aan de kant schuiven.
Geen romantische momenten?quote:Op zondag 22 mei 2016 00:41 schreef Faxie het volgende:
[..]
Mwa... ligt eraan wat je onder succes verstaat...
Ja ik heb seks gehad... maar verder...
Zo ben ikquote:
Ja om te ontvangen mag het wel hequote:
Om te ontvangen ook.quote:
quote:Op zondag 22 mei 2016 00:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eerste vraag is altijd wat voor serie ze kijken.
Als ze dan zeggen dat ze liever PLL of dat soort onzin kijken ipv series als GOT haak ik af. Dat is niks voor mij.
quote:Op zondag 22 mei 2016 00:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Om te ontvangen ook.
Het idee dat je een persoon al ziet als levend toiletpapier is toch walgelijk.
Ik twijfel nog steeds of teveel keuze wel goed isquote:Op zondag 22 mei 2016 00:42 schreef Typisch het volgende:
[..]
Toch mooi, je bent tot niets verplicht en er zij nu talloos meer mogelijkheden.
Ja maar hij heeft geen zelfkennis, dat is cruciaal verschilquote:Op zondag 22 mei 2016 00:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Geen romantische momenten?
[..]
Zo ben ikdan kan ik mijn interesse er niet bijhouden.
Ik zei toch dat ik op Deezertje lijk
Jouw vriendinnetje begon over rimmen :squote:Op zondag 22 mei 2016 00:43 schreef Kaneelstokje het volgende:
Pax is aanwezig en het gaat weer over seks.
Opvallend.
quote:Op zondag 22 mei 2016 00:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja om te ontvangen mag het wel he
Ouwe viespeuk
Dat is wel een hele theoretische benaderingquote:Op zondag 22 mei 2016 00:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Om te ontvangen ook.
Het idee dat je een persoon al ziet als levend toiletpapier is toch walgelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |