Wat fir3fly zegt, jij gaat er mooi in mee. In plaats van laten zien dat jij beter bent dan "domrechtse" figuren, wil jij hier kinderachtig je gelijk gaan halen. Iets wat volgende week die domrechtse figuren weer doen op hun beurt bij een moslim aanslag.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:26 schreef Copa het volgende:
[..]
Aan wat voor drugs zit jij man?
Dit is inhoud. Dit is nou juist het grote probleem waar we hedendaags tegenaanlopen. Mensen tegen elkaar opzetten en haat zaaien, veelal door domrechtse figuren als Wilders.
Het zijn inderdaad vooral figuren als Geert Wilders en Pim Fortuyn die daarvoor gezorgd hebben. Helaas loopt de eerstgenoemde na 20 jaar nog steeds op het binnenhof rond met zijn gevaarlijke ideeën en dat zal ook zo blijven zolang domrechtse tokkies op hem blijven stemmen.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:26 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Islamitische extemisten zijn de extreemste vorm van polarisatie tussen de islam en de vrije samenleving. Maar er zijn veel minder exteme vormen die nog steeds vanuit de de islam voor polarisatie zorgen. Denken dat het alleen terroristen zijn die de botsing tussen een vrije samenleving en de islam veroorzaken is naief.
Belachelijke stelling. De islam veroorzaakt de polarisatie, Geert Wilders is een gevolg.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:28 schreef Copa het volgende:
[..]
Het zijn inderdaad vooral figuren als Geert Wilders en Pim Fortuyn die daarvoor gezorgd hebben. Helaas loopt de eerstgenoemde na 20 jaar nog steeds op het binnenhof rond met zijn gevaarlijke ideeën en dat zal ook zo blijven zolang domrechtse tokkies op hem blijven stemmen.
Dit is inderdaad wel tot een zeldzaam oninteressant topic verworden. Niemand die het nog over de terrorist heeft, aangezien de NWS-users die interesse hebben in terrorisme dat enkel hebben wanneer het aan moslims gelinkt kan worden. En vervolgens krijg je tig pagina's aan jijbakken: "jij hebt geen inhoud", "nee JIJ hebt geen inhoud". Ik ga daar even lekker voor passeren en stoppen met posten, nu de xenofobe afhakers waarschijnlijk wel aanvoelen hoe vies hypocriet ze zijn.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:27 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Je zou eerder verwachten dat er dan mensen nu gaan praten over deze aanslag, dat doet niemand echter. Ook jij niet.
Het enige wat jij interesseert is de discussie, toch geen moslim. Niet over deze aanslag ansich, waar het topic toch over gaat.
Want kritiek op migratie en Islam is standaard domrechtsquote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:28 schreef Copa het volgende:
[..]
Het zijn inderdaad vooral figuren als Geert Wilders en Pim Fortuyn die daarvoor gezorgd hebben. Helaas loopt de eerstgenoemde na 20 jaar nog steeds op het binnenhof rond met zijn gevaarlijke ideeën en dat zal ook zo blijven zolang domrechtse tokkies op hem blijven stemmen.
Iedereen die niet als een halve zool naar de islam staat te wijzen bij elke aanslag die plaatsvindt is superieur aan degenen die dat wel doen. Lijkt me geen hogere wiskunde.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:28 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Wat fir3fly zegt, jij gaat er mooi in mee. In plaats van laten zien dat jij beter bent dan "domrechtse" figuren, wil jij hier kinderachtig je gelijk gaan halen. Iets wat volgende week die domrechtse figuren weer doen op hun beurt bij een moslim aanslag.
Je bent net zo kansloos als jij anderen kansloos noemt.
En jij precies het omgekeerdequote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:29 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dit is inderdaad wel tot een zeldzaam oninteressant topic verworden. Niemand die het nog over de terrorist heeft, aangezien de NWS-users die interesse hebben in terrorisme dat enkel hebben wanneer het aan moslims gelinkt kan worden.
Geen idee, kansrekening is wiskunde. En de kans dat het wel islam gerelateerd is, lijkt de laatste tijd hoger dan geen islam.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:30 schreef Copa het volgende:
[..]
Iedereen die niet als een halve zool naar de islam staat te wijzen bij elke aanslag die plaatsvindt is superieur aan degenen die dat wel doen. Lijkt me geen hogere wiskunde.
Nee, Geert Wilders verergert het allemaal maar en komt met allerlei irreële en onhaalbare voorstellen om zieltjes te winnen.quote:
Ja ech, er vinden ook zoveel aanslagen plaats in Nederland.quote:De islam veroorzaakt de polarisatie.
Deze user is wel een perfecte brug om naar de inhoud te gaan: Wat doen we tegen het probleem van verwarde personen?quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:29 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dit is inderdaad wel tot een zeldzaam oninteressant topic verworden. Niemand die het nog over de terrorist heeft, aangezien de NWS-users die interesse hebben in terrorisme dat enkel hebben wanneer het aan moslims gelinkt kan worden. En vervolgens krijg je tig pagina's aan jijbakken: "jij hebt geen inhoud", "nee JIJ hebt geen inhoud". Ik ga daar even lekker voor passeren en stoppen met posten, nu de xenofobe afhakers waarschijnlijk wel aanvoelen hoe vies hypocriet ze zijn.
Er is een verschil tussen kritiek op migratie hebben en haat te zaaien en mensen tegen elkaar op te zetten zoals Wilders doet. Hoe blind ben je als je dat niet inziet.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:30 schreef SR4 het volgende:
[..]
Want kritiek op migratie en Islam is standaard domrechts
Alsof die kneuzen van Antifa niet gevaarlijk bezig zijn.
Oke, duidelijk.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:34 schreef Copa het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen kritiek op migratie hebben en haat te zaaien en mensen tegen elkaar op te zetten zoals Wilders doet. Hoe blind ben je als je dat niet inziet.
De Nederlandse overheid heeft ervoor gekozen verwarde personen zoveel mogelijk in de maatschappij te laten verblijven. Maar voor het overige kun je nooit voorkomen dat iemand op een dag doorslaat.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:34 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Deze user is wel een perfecte brug om naar de inhoud te gaan: Wat doen we tegen het probleem van verwarde personen?
Volksstammen die kritiek op migratie hebben, maar waar niet naar geluisterd wordt en als dom rechts wordt weggezet, door mensen als jij.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:34 schreef Copa het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen kritiek op migratie hebben en haat te zaaien en mensen tegen elkaar op te zetten zoals Wilders doet. Hoe blind ben je als je dat niet inziet.
Het heeft uiteraard met de islam te maken maar dit is niet de islam die het meerendeel van de moslims aanhangt. Het is eerder een relatief klein clubje dat het imago van de islam enorm beschadigt, met alle gevolgen van dien.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:32 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geen idee, kansrekening is wiskunde. En de kans dat het wel islam gerelateerd is, lijkt de laatste tijd hoger dan geen islam.
Dat geldt voor alle 'stromingen'.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:36 schreef Copa het volgende:
[..]
Het heeft uiteraard met de islam te maken maar dit is niet de islam die het meerendeel van de moslims aanhangt.
Wie heeft dit beweerd? Veel linkse partijen in Nederland kunnen momenteel in elk geval nog geen maximum stellen maar onbeperkt mensen toelaten kan niet en dat snapt iedereen.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:36 schreef SR4 het volgende:
[..]
Oke, duidelijk.
Extremistisch Linkschvolk dat van mening is dat Europa onbeperkt asielzoekers kan blijven opvangen
Ja, iemand uitzetten naar Syrië of Eritrea lijkt me vrij onmenselijk. Dat snap je toch zelfs ook wel?quote:Elk uitzetten bij voorbaat slecht is
Volgens mij praat niemand dat goed. Ik in elk geval niet.quote:En het rechtvaardigt om rechtse demonstraten in elkaar te slaan is niet gevaarlijk?
Polarisatie toont zich alleen in aanslagen?quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:32 schreef Copa het volgende:
Nee, Geert Wilders verergert het allemaal maar en komt met allerlei irreële en onhaalbare voorstellen om zieltjes te winnen.
Ja ech, er vinden ook zoveel aanslagen plaats in Nederland.![]()
Anders reageer je ook even op de laatste zin, wat namelijk essentieel is.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:38 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dat geldt voor alle 'stromingen'.
Verder, dus?
Nee. Maar kom maar met wat voorbeeldjes dan.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:39 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Polarisatie toont zich alleen in aanslagen?
Je merkt verder niets van polarisatie tussen de islam en de vrije maatschappij behalve aanslagen? Dat is best knap.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:40 schreef Copa het volgende:
[..]
Nee. Maar kom maar met wat voorbeeldjes dan.
Ede?quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:40 schreef Copa het volgende:
[..]
Nee. Maar kom maar met wat voorbeeldjes dan.
Ede heeft niets met de islam te maken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |