Morgenavond toch, maar vanavond sowieso losquote:Op zondag 8 mei 2016 16:40 schreef MonkNL het volgende:
Dikke gratz aan jullie, zou de Graafschap zooooo heel erg dankbaar zijnhf vanavond!!
Ik niet. Zelf niet in de 85ste minuut.quote:Op zondag 8 mei 2016 16:42 schreef Lyrebird het volgende:
Zeg eens eerlijk, is er hier iemand die dit verwacht had?
Willemsquote:Op zondag 8 mei 2016 16:42 schreef Lyrebird het volgende:
Zeg eens eerlijk, is er hier iemand die dit verwacht had?
Hoe ik iedereen om me hoorde praten over het kampioenschap van Ajax, had ik eigenlijk wel weer verwacht dat ze het niet zouden worden. Net als AZ in 2007.quote:Op zondag 8 mei 2016 16:42 schreef Lyrebird het volgende:
Zeg eens eerlijk, is er hier iemand die dit verwacht had?
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 12:20 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Er komt steun van ome Guus :
Bij de aanvang van dit seizoen voorspelde ik dat de titelstrijd zou gaan tussen Ajax en PSV. Ook wist ik dat Feyenoord, ondanks de komst van Dirk Kuyt, niet verder zou reiken dan een derde plaats.
Rond de winterstop zou de ploeg wel gewoontegetrouw ineen storten. Dat Cambuur degradeerde was ook geen geheim voor mij. Onderin voorzag ik problemen voor clubs als Willem II, Excelsior, De Graafschap en Roda JC. Ik had bij de juiste inzet schatrijk kunnen zijn. Ach, wat is geld, het slijk der aarde. Dat heeft me nooit geboeid.
Om te laten zien dat ik geen sprookjes vertel zal ik u de climax in de top vertellen. Iedereen denkt dat Ajax de klus tegen De Graafschap wel even zal klaren maar ze vergissen zich lelijk in Guus Hiddink. Wat die hier mee te maken heeft zal ik u vertellen. De superboeren hebben deze week een telefoontje gehad van de coach van Chelsea en de Vijverberg op scherp gezet.
Hiddink is heilig verklaard in de Achterhoek en Hiddink is PSV. De Graafschap is veilig, heeft niets te verliezen en kan frank en vrij spelen. Voor Ajax dodelijk. Ik wil geen doping suggereren, dat doen de Ajacieden na afloop wel, maar ze zullen daar het gras opvreten. Eindstand seizoen 2015-2016: 1 PSV, 2 Ajax, 3 Feyenoord. U kunt nu inzetten.
http://www.hardgras.nl/blogs/leo-verheul/voorspellingen-2/
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 13:17 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ja en Heerenveen zou het gras wel even opvreten omdat de vrouw van Foppe voor PSV is. Ga weg joh met je gelul
Nope. Heb ook expres niet naar Ajax gekeken, omdat er dan nog wel eens doelpunten willen vallen.quote:
Natuurlijk nietquote:Op zondag 8 mei 2016 16:42 schreef Lyrebird het volgende:
Zeg eens eerlijk, is er hier iemand die dit verwacht had?
quote:Op zondag 8 mei 2016 16:42 schreef Lyrebird het volgende:
Zeg eens eerlijk, is er hier iemand die dit verwacht had?
Verwacht is misschien niet het juiste woord, maar ik hield er zeker rekening mee dat het nog kon. Ik hou er niet zo van om jezelf van te voren kansloos te rekenen als alles nog mogelijk is, zoals we vandaag hebben gezienquote:
Zelfs wij Ajacieden hadden het al door in de 65e Minuit.quote:
Slaat natuurlijk nergens op. Evengoed durfde ik ook nietquote:Op zondag 8 mei 2016 16:43 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Nope. Heb ook expres niet naar Ajax gekeken, omdat er dan nog wel eens doelpunten willen vallen.
alleen grrrrrr en hldog44quote:Op zondag 8 mei 2016 16:42 schreef Lyrebird het volgende:
Zeg eens eerlijk, is er hier iemand die dit verwacht had?
John Troost.quote:Op zondag 8 mei 2016 16:42 schreef Lyrebird het volgende:
Zeg eens eerlijk, is er hier iemand die dit verwacht had?
dit gewoonquote:Op zondag 8 mei 2016 16:49 schreef HL_Dog43 het volgende:
Ongelofelijk..... ik heb jankend staan schreeuwen.
Wonderen bestaan mensen.
Wonderen...bestaan.
Wauw
Zelf in de thuisvakken springen zetwitter:j__nijhuis twitterde op zondag 08-05-2016 om 16:29:06De kampioen @PSV https://t.co/QjPu95zYOG reageer retweet
en2x bingo voor ons en 2x erbij zijnquote:Op zondag 8 mei 2016 16:48 schreef BadderHaring het volgende:
De op één na mooiste ontknoping ooit, dit. Prachtig.
zelfs makkeliequote:Op zondag 8 mei 2016 16:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
Zelf in de thuisvakken springen zetwitter:j__nijhuis twitterde op zondag 08-05-2016 om 16:29:06De kampioen @PSV https://t.co/QjPu95zYOG reageer retweet
Dat inderdaad ook niet vergeten. Spelen nergens meer voor en toch zo voetballenquote:
Brenet heeft het daar best aardig gedaan.quote:
quote:
dat zal ze een worst wezenquote:Op zondag 8 mei 2016 17:01 schreef inslagenreuring het volgende:
Gefeliciteerd kampioen van de armoede.
Haha madquote:Op zondag 8 mei 2016 17:01 schreef inslagenreuring het volgende:
Gefeliciteerd kampioen van de armoede.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |