broodjepindakaashagelslag | maandag 2 mei 2016 @ 18:36 |
Nu ook civiele zaak kandidaat Arrold tegen Miljoenenjacht
quote: Miljoenenjacht-kandidaat Arrold van den Hurk en zijn advocaat Peter Plasman spannen een civiele zaak aan tegen het RTL-programma Miljoenenjacht. Dat bevestigt de advocaat aan RTL Boulevard.
Vanmiddag is de derde getuige, de opnameleider van het spelletjesprogramma, gehoord in de Miljoenenjacht-zaak. Eerder werden presentatrice Linda de Mol en de notaris gehoord.
Volgens Peter Plasman hebben ze allemaal iets anders verklaard over wie de beslissingen neemt tijdens de show. "Het is dus allemaal nog onduidelijker geworden. Voor ons genoeg reden er een civiele zaak van te maken", aldus de advocaat.
5 miljoen Banketbakker Arrold, in 2013 deelnemer van Miljoenenjacht, drukte in het programma per abuis op de rode knop waarmee hij een deal sloot van 125.000 euro. De man zei meteen dat hij eigenlijk had willen doorspelen, maar volgens de notaris was de deal definitief. Achteraf bleek dat hij de hoofdprijs van 5 miljoen euro in zijn koffer had.
Meer op rtlboulevard.nl: ‘Dit kost zoveel geld en tijd, er zijn belangrijker dingen in de wereld’
Ik haat de postcodekloterij, ik haat Linda de Mol als presentatrice , dus van mij mogen ze aan de hoogste boom genageld worden. ben zelf ook een poosje lid geweest, spijt als haren op mijn hoofd wordt nu nog gestalkt met post. Ik zeg go Arrold.
-575-385-575-433-0-24-575-385_575_385_c1.jpg)
Braakneigingen bij zo'n lachje van ik ga er vandaag weer eens een flink naaien. |
Infection | maandag 2 mei 2016 @ 18:40 |
Hopen dat 'ie wint. |
#ANONIEM | maandag 2 mei 2016 @ 19:10 |
Ik zou nummer 11 doen. |
eight | maandag 2 mei 2016 @ 19:12 |
quote: Prima, doe ik 5 en 8 |
#ANONIEM | maandag 2 mei 2016 @ 19:13 |
quote: Ik ben benieuwd wie leftover nummer 2 gaat claimen, dat is echt de lelijkste van die groep |
Divje | maandag 2 mei 2016 @ 20:03 |
quote: RHM, dus doe mij die maar. |
freako | maandag 2 mei 2016 @ 20:35 |
NWS / Speler tv-programma Miljoenenjacht loopt kapitaal mis door blunder #3 ? |
sp3c | maandag 2 mei 2016 @ 20:52 |
dubbel idd al is daar al een tijdje niet meer in gepost |