alsof albert heijn mensen naar de jumbo gaanquote:
Ik ga niet naar de Jumbo nee, vind hem irritant in Arnhemquote:Op donderdag 28 april 2016 23:17 schreef supersof het volgende:
[..]
alsof albert heijn mensen naar de jumbo gaan
Ben er nog nooit geweest hierquote:Op donderdag 28 april 2016 23:17 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik ga niet naar de Jumbo nee, vind hem irritant in Arnhem
AH Velperbuitensingelquote:Op donderdag 28 april 2016 23:18 schreef supersof het volgende:
[..]
Ben er nog nooit geweest hier
waar doe jij boodschappen?
oh ja ik ookquote:
Die is al helemaal kutquote:
Ja klopt, ik kom er alleen als ik heel snel iets moet hebben als ik in de stad benquote:Op donderdag 28 april 2016 23:20 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Die is al helemaal kutHeb het idee dat het ook stuk duurder is dan AH, veel minder aanbiedingen enzo
En ik als ik m`n banaantje ben vergeten van huis na het sportenquote:Op donderdag 28 april 2016 23:24 schreef supersof het volgende:
[..]
Ja klopt, ik kom er alleen als ik heel snel iets moet hebben als ik in de stad ben
Vaak wel bepaalde groentes in de aanbieding toch?quote:Op donderdag 28 april 2016 23:25 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En ik als ik m`n banaantje ben vergeten van huis na het sporten
Nou ja, die aanbieidngen maak ik laatste tijd ook geen gebruik meer van want ze hebben bijna altijd bonus op ongezonde producten die ik niet meer koop dus
Zo'n concept heeft AH allang, Goed Koopje heet het, te herkennen aan de rode labels rondom de schapkaartjesquote:
Klopt. En fruit vaak.quote:Op donderdag 28 april 2016 23:27 schreef supersof het volgende:
[..]
Vaak wel bepaalde groentes in de aanbieding toch?
Het ging om die zin gvdquote:Op donderdag 28 april 2016 23:28 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Zo'n concept heeft AH allang, Goed Koopje heet het, te herkennen aan de rode labels rondom de schapkaartjes
#rekt #MeneervanDalen2016
kut vaquote:
Zoals die Ice Tea van 56 cent is dat?quote:Op donderdag 28 april 2016 23:28 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Zo'n concept heeft AH allang, Goed Koopje heet het, te herkennen aan de rode labels rondom de schapkaartjes
#rekt #MeneervanDalen2016
met het eten?quote:Op donderdag 28 april 2016 23:34 schreef Insomnia_ het volgende:
Genant gezichtverlies geleden vandaag.
dat je maar voor twee personen eten had gemaakt?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |