Hallo mensen!
Mijn naam is Jeroen Peters. Ik ben 22 jaar en ik studeer communicatiewetenschap aan de Radboud Universiteit te Nijmegen.
In samenwerking met de Radboud Universiteit doe ik een onderzoek naar de leefstijl van kinderen in de leeftijdscategorie 9 tot 15 jaar. Het project heet MyMovez en is opgezet door Prof. dr. Moniek Buijzen. Voor meer informatie over het onderzoek:
http://mymovez.socsci.ru.nl/nlVoor het onderzoek is de input van ouders nodig. Dus ben je een ouder van een kind in de leeftijdscategorie 9 tot 15 jaar? Of ken je mensen die mee zouden willen doen aan dit onderzoek? Dan zou je mij heel erg helpen door het invullen en/of eventueel delen van deze vragenlijst:
https://psychru.qualtrics.com/SE/?SID=SV_6nDGNJ5jAo5zhidDe vragenlijst bestaat uit vragen die onder andere gaan over televisiekijken, internetgebruik, voeding, sporten en de communicatie binnen uw gezin.
De vragenlijst duurt maximaal 20 - 30 minuten en is volledig anoniem. Aan het einde wordt gevraagd naar de naam van de student waarvoor u de vragenlijst invult, hier kunt u Jeroen Peters invullen. Ik heb echt nog maar een handjevol respondenten nodig, dus elke ouder helpt mij ontzettend! Ik hoop dat ik de regels van het forum op deze manier goed volg.
Alvast bedankt voor de hulp!