quote:Op woensdag 30 maart 2016 12:56 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat meisje zou eens moeten weten wat voor analyses je allemaal op haar loslaat zonder nog maar een woord gewisseld te hebben.
Dat zou normaal in de trein of bus werken ja, maar mijn locatie nu denk ik nietquote:Op woensdag 30 maart 2016 12:55 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Dat is het moment dat mensen vaak al aangeven dat ze om een praatje verlegen zitten. Als je met iemand in gesprek wilt raken, maak je die zin gewoon iets langer. Goedemorgen, *insert iets vrolijks/grappigs over het weer, de drukte of iets anders random en niet persoonlijks (niet over jezelf of de ander). Dan gaan mensen of antwoord geven in een zin, of ze lachen en knikken, of ze draaien hun hoofd weg. Dat zegt allemaal wat over hun, niet over jou. Vervolgens reageer je op wat zij zeggen, meestal met een vraag. En zo heb je spontaan een gesprek. Of niet. En dan leef je onverstoord verder.
Na een paar minuten ineens oogcontact proberen te maken, twijfelen over wat je wilt gaan zeggen en openingszinnen gaan bedenken, geeft vaak een ongemakkelijk sfeer. Weet niet hoe, maar dat pikken anderen op.
Kan je ook doen als ze wel zijn afgeschermd, want dan ziet ze je mond bewegen + een glimlach van je. Wie weet zegt ze de volgende keer dan wat terug.quote:Op woensdag 30 maart 2016 12:50 schreef Deezertje het volgende:
Hoi zeggen alleen als oren niet afgeschermd.
Nee dat is waar, op jouw locatie gelden andere regels. Maar probeer het eens als je op een locatie bent waar dit wel kan werken.quote:Op woensdag 30 maart 2016 12:57 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat zou normaal in de trein of bus werken ja, maar mijn locatie nu denk ik nietEn ik kom zowat iedereen al weken tegen
Ik bedoelde niet of ze resting bitch face heeft. Meer of ze een verwijtende blik op je wierp.quote:Op woensdag 30 maart 2016 12:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat kijkt ze altijd, niet alleen naar mij overigens
Er komt een dag dat iemand zich herkent in dit topic vrees ikquote:Op woensdag 30 maart 2016 12:56 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat meisje zou eens moeten weten wat voor analyses je allemaal op haar loslaat zonder nog maar een woord gewisseld te hebben.
Geen idee, haar normale blik, en dat is idd half verwaand. Daarvoor zou ik nog een keer haar kant op moeten kijken en kijken of ze 't weer doetquote:Op woensdag 30 maart 2016 12:58 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik bedoelde niet of ze resting bitch face heeft. Meer of ze een verwijtende blik op je wierp.
Dus iemand heeft je aangekeken. Dat is alles. Meer valt er niet te analyseren.quote:Op woensdag 30 maart 2016 12:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat het lastig aan te voelen is, ze maakte dus uitdrukkelijk oogcontact maar weet verder niet waaromJa omdat ik haar zijdelings (dus niet direct) aankeek en we elkaar al vaker gezien hebben. Zij koos dus niet voor de zijdelingse manier om terug te kijken, maar direct.
En dat dat dus niet vaak gebeurd, laat staan direct.quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:00 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dus iemand heeft je aangekeken. Dat is alles. Meer valt er niet te analyseren.
En soms gebeurt het wel. Zoals nu. Zonder bijbedoelingen, afwijzingen of andere zaken die jij er bij kunt verzinnen.quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:01 schreef Deezertje het volgende:
[..]
En dat dat dus niet vaak gebeurd, laat staan direct.
En nu merk ik dat ze op haar telefoontje tikt en daar naar lacht... Kan ook haar moeder, vriendin, zus, broer zijn. I knowquote:Op woensdag 30 maart 2016 13:01 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
En soms gebeurt het wel. Zoals nu. Zonder bijbedoelingen, afwijzingen of andere zaken die jij er bij kunt verzinnen.
Ze zag iemand kijken, keek terug, einde verhaal.
Door onze analyses probeert hij z'n fantasiewereld misschien wat bij te sturen?quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:02 schreef habitue het volgende:
En hoe gaat dit domme gezever je helpen bij "aansluiting zoeken"?
Of een filmpje of een gedachtegang of dit topic of een trilling in haar oog of...quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:02 schreef Deezertje het volgende:
En nu merk ik dat ze op haar telefoontje tikt en daar naar lacht... Kan ook haar moeder, vriendin, zus, broer zijn. I know
Krijgen we nu iedere minuut een update wat de meisjes in de UB doen?quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:02 schreef Deezertje het volgende:
[..]
En nu merk ik dat ze op haar telefoontje tikt en daar naar lacht... Kan ook haar moeder, vriendin, zus, broer zijn. I know
Nee dat is sowieso haar vriend. Reken maar dat die vanavond elkaar goed gaan verwennen.quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:02 schreef Deezertje het volgende:
[..]
En nu merk ik dat ze op haar telefoontje tikt en daar naar lacht... Kan ook haar moeder, vriendin, zus, broer zijn. I know
Ja daahaag, je dacht toch niet dat ik naar buiten ging en vreemde mensen aan ga spreken.quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:05 schreef MrCookies het volgende:
Als jullie eens vrijwilligerswerk zouden gaan doen, dan zoveel moeite in dit geval te steken... Tjoh wat zouden de oudjes van dagen blijf worden.
Oh wacht
Lol, dat hoeft niet altijd nee, maar wel een optie. Waarschijnlijk omdat ik zelf niet met een glimlach achter mijn mobiel loop te tikken met vrienden of bekenden. Oh, nu lacht ze zelfs hardop..quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:05 schreef habitue het volgende:
[..]
Nee dat is sowieso haar vriend. Reken maar dat die vanavond elkaar goed gaan verwennen.
Wat heeft dit te maken met het ontbreken van aansluiting, dus het onderwerp van jouw reeks?quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:07 schreef Deezertje het volgende:
Vorige week heb ik 's avonds uren heerlijk gewerkt, kwam niemand 'bekends' tegen, zelfde locatie. 0 gedachten. Nu overdag ben ik omringd door 'bekenden'. Twee opties: voortaan 's avonds aan de studie werken (en overdag dus andere invulling zoeken). Of zorgen dat ik zo min mogelijk in contact kom met mede-studenten (thuis werken gaat echt niet).
Ik zie een goede kans op een populaire topic reeks nuquote:Op woensdag 30 maart 2016 13:08 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Ja daahaag, je dacht toch niet dat ik naar buiten ging en vreemde mensen aan ga spreken.
Hoe meer 'bekenden' (afleidingen) des te lastiger het voor mij is om te concentreren, hoe minder aansluiting/afleiding, des te meer ik kan besteden aan mijn studie.quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:10 schreef Etsu het volgende:
[..]
Wat heeft dit te maken met het ontbreken van aansluiting, dus het onderwerp van jouw reeks?
Goede stap in het oefenen met en ontwikkelen van een sociaal leven.quote:Op woensdag 30 maart 2016 13:07 schreef Deezertje het volgende:
Vorige week heb ik 's avonds uren heerlijk gewerkt, kwam niemand 'bekends' tegen, zelfde locatie. 0 gedachten. Nu overdag ben ik omringd door 'bekenden'. Twee opties: voortaan 's avonds aan de studie werken (en overdag dus andere invulling zoeken). Of zorgen dat ik zo min mogelijk in contact kom met mede-studenten (thuis werken gaat echt niet).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |