Ja sowieso nogal tegenstrijig in een Islamitisch land nota benequote:Op dinsdag 29 maart 2016 03:27 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
In Turkije mochten meisjes met een hijab jarenlang niet naar de middelbare school/uni en publieke functies uitoefenen.
Dat was Turkije dan ook niet tot 15 jaar geleden.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 03:30 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja sowieso nogal tegenstrijig in een Islamitisch land nota bene
Overwegend Islamitische bevolking. Dan ben je ook als Navo-land natuurlijk gewoon een Islamitisch landquote:Op dinsdag 29 maart 2016 03:31 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Dat was Turkije dan ook niet tot 15 jaar geleden.
Waar je het geloof nauwelijks mocht uitoefenenquote:Op dinsdag 29 maart 2016 03:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Overwegend Islamitische bevolking. Dan ben je ook als Navo-land natuurlijk gewoon een Islamitisch land
Nee, totaal kansloos johquote:Op dinsdag 29 maart 2016 03:37 schreef Fok-it het volgende:
Bernie had ze alle-3 gewonnen he, gaat nog beetje spannend worden hopelijk
Kan het trouwens ook nog dat ze ( dat zal dan vooral bij republikeinen zijn) Dat er iemand anders voorgedragen wordt terwijl diegene niet gewonnen heeft in de voorverkieizngen? Zoiets las ik laatst dat dat konquote:Op dinsdag 29 maart 2016 03:38 schreef Insomnia_ het volgende:
Sanders overwinningen zijn BY FAR niet groot genoeg.
Als Trump geen meerderheid haalt kan dat ja.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 03:39 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Kan het trouwens ook nog dat ze ( dat zal dan vooral bij republikeinen zijn) Dat er iemand anders voorgedragen wordt terwijl diegene niet gewonnen heeft in de voorverkieizngen? Zoiets las ik laatst dat dat kon
Maar Kassisch is republikein?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 03:40 schreef Insomnia_ het volgende:
Daarom acht ik de kans groter dat Kassich het wordt dan Sanders voor de democraten.
Kassich wordt het eerder voor de republikeinen dan Sanders voor de Democraten.quote:
Volgens VA jaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |