Het is een complot.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:28 schreef THEFXR het volgende:
zijn ook ineens posters die ik nooit in BNW zie.
Het lijkt dat de NWS club mijn topic als KLB gebruikt, dat is niet de bedoeling.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:28 schreef Stranger het volgende:
De eerste paar dagen na zo'n aanslag is een topic ook gewoon geen slim idee. Teveel emoties en mensen die niet normaal kunnen reageren in zo'n topic. Probeer maar eens de eerste paar topics van Charlie Hebdo en Bataclan terug te lezen, wat een ellende.
Geef je moeder maar eens aandacht, ipv toezien op haar derailing.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:28 schreef THEFXR het volgende:
kunnen jullie gewoon niet ontopic posten, ipv het topic te derailen. zijn ook ineens posters die ik nooit in BNW zie.
Mooi. Tot volgende weekquote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:31 schreef controlaltdelete het volgende:
Laat ik het zo zeggen, mijn valse-vlag-radar staat weer op scherp in deze
Ok, ik heb de enige werkende link in je openingspost aangeklikt.. Een ander, onoverzichtelijker BNW forum waar je verwacht dat ik 31 pagina's aan incoherente gedachten doorspit... Zou je het misschien kunnen samenvatten? Waarom is het een False Flag? En wie zit er achter?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:30 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Het lijkt dat de NWS club mijn topic als KLB gebruikt, dat is niet de bedoeling.
verder staat er nergens in de regels dat je moet wachten.
graag optopic of niet posten
Omdat het een herhaling van zetten is, hetzelfde draaiboek, andere locatie.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:36 schreef SevD het volgende:
Triest eigenlijk hoe mensen al False Flag roepen als er nog vrijwel niets bekend is, dan is er echt iets goed mis met je
ik moet dingen gaan samenvatten omdat jij er geen tijd in wil steken? normaal lees je toch ook alleen de kop in NWS.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:38 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ok, ik heb de enige werkende link in je openingspost aangeklikt.. Een ander, onoverzichtelijker BNW forum waar je verwacht dat ik 31 pagina's aan incoherente gedachten doorspit... Zou je het misschien kunnen samenvatten? Waarom is het een False Flag? En wie zit er achter?
Dat heb je knap geanaliseert na;quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:38 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Omdat het een herhaling van zetten is, hetzelfde draaiboek, andere locatie.
ik neem het je niet kwalijk, omdat je nooit hier komt en vaak in NWS zit.
dat is ervaring en geschiedenis leer.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:41 schreef SevD het volgende:
[..]
Dat heb je knap geanaliseert na;
- 2 bommen ontploft
- 2/3 daders
- x aantal gewonden/doden
Want meer is er eigenlijk niet bekend.
Ik neem het je niet kwalijk dat je denkt dat ik vaker in NWS zit dan hier.
Behalve dan dat ik bij dit soort rampen altijd in de BNW topics kom om daadwerkelijk te bekijken of er twijfelachtige verhalen worden verteld, kan ik ook wel zien dat jij nog nooit in NWS een reactie van mij hebt gelezenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:40 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik moet dingen gaan samenvatten omdat jij er geen tijd in wil steken? normaal lees je toch ook alleen de kop in NWS.
O, nou in dat geval geloven wij je direct. Verlicht ons met je inzichten.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:43 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat is ervaring en geschiedenis leer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |