Teletekstquote:Op dinsdag 22 maart 2016 08:32 schreef Max23 het volgende:
In België slapen ze nog? Belgische tv helemaal niets erover, ook niet op teletekst
Hoeft niet perse, zo te zien zijn die systeemplafonds gewoon door de luchtdruk naar beneden komen dwarrelend. Wel een nogal crappy constructie voor zo'n potentiele risicoruimte met veel mensen bij elkaar, al is dat makkelijk gesproken achteraf.quote:
Bron: http://www.standaard.be/cnt/dmf20160322_02196225quote:Er twee ontploffingen plaatsgevonden op Brussels Airport. Een regeringsbron zegt aan de VRT dat het om een aanslag gaat en dat de situatie zeer ernstig is. De brandweer meldt aan VRT dat er verschillende doden en gewonden gevallen zijn.
Op een luchthaven en zeker bijamerikaanse en Israëlische incheckbalies lopen ze standaard rondquote:
Die waren er al. Maar die kunnen zeker neit alles tegenhouden. Zolang we radicale moslims hebben, gaat dit nooit meer ophouden. Dus tsja.quote:
Dat gebeurd bij iedere bomaanslag.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 08:27 schreef Daarnaast het volgende:
[..]
Wraak nemen op mensen die niets mee te maken hebben...
maar ze mogen niet ingrijpen voor achten, staat in de caoquote:Op dinsdag 22 maart 2016 08:39 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik denk dat die gewoon standaard op Zaventem dienst hebben.
Want dat is inderdaad wel het ergste wat er kan gebeuren momenteelquote:Op dinsdag 22 maart 2016 08:41 schreef Revolution-NL het volgende:
Die totalitaire politiestaat komt er op deze manier wel
Inderdaadquote:Op dinsdag 22 maart 2016 08:41 schreef Revolution-NL het volgende:
Die totalitaire politiestaat komt er op deze manier wel
Ja dat is het ergste want dat treft ons allemaal,ook in het dagelijkse leven. Een terroristische aanslag bereikt periodiek maar een minuscuul deel van de bevolking.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 08:41 schreef byah het volgende:
[..]
Want dat is inderdaad wel het ergste wat er kan gebeuren momenteel
Maar ze brengen ook zoveel moois.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 08:40 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Die waren er al. Maar die kunnen zeker neit alles tegenhouden. Zolang we radicale moslims hebben, gaat dit nooit meer ophouden. Dus tsja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |