Hoe oud ben jij eigenlijk?quote:Op zondag 20 maart 2016 18:37 schreef GGMM het volgende:
Afgelopen.
Ajax wint, PSV verliest.
Ajax staat 1ste, PSV 2e.
De Boer kijkt blij, Cocu kijkt droevig.
GGMM is happy, davy is mad en jelly.
quote:Op zondag 20 maart 2016 18:40 schreef Paul het volgende:
[..]
maakt dat wel af
Appeltje schillen
Niet weten dat HallerGod 4 x scoort tegen ajax die wedstrijd
Echt wel.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:43 schreef Tchock het volgende:
Mensen die denken dat Ajax alles wint vanaf nu snappen er sowieso niks van.
1x gelijkspelen magquote:Op zondag 20 maart 2016 18:43 schreef Tchock het volgende:
Mensen die denken dat Ajax alles wint vanaf nu snappen er sowieso niks van.
Puur genot iddquote:
Nee het is wel standaard uitverkocht.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:49 schreef franklop het volgende:
PSV-Vitesse was toch al uitverkocht ivm mogelijke kampioenswedstrijd?
PSV-Cambuur.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:49 schreef franklop het volgende:
PSV-Vitesse was toch al uitverkocht ivm mogelijke kampioenswedstrijd?
Ah jaquote:
Ik hoorde alleen de Ajacieden vandaagquote:Op zondag 20 maart 2016 18:53 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Nee het is wel standaard uitverkocht.
Ik ben ontzettend benieuwd naar Ajax - FC Utrecht. Alle andere wedstrijden moeten voor Ajax 'te doen' zijn.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:54 schreef franklop het volgende:
[..]
Ah ja
Naja goed wordt nog lastig zat voor beide ploegen.
Zwolle is laatste seizoenen lastig, Heerenveen uit ook nooit makkelijk en Twente heeft het ook al even op de heupenquote:Op zondag 20 maart 2016 18:56 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ben ontzettend benieuwd naar Ajax - FC Utrecht. Alle andere wedstrijden moeten voor Ajax 'te doen' zijn.
Zwolle en Heerenveen vind ik niet enorm 'lastig'.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:57 schreef franklop het volgende:
[..]
Zwolle is laatste seizoenen lastig, Heerenveen uit ook nooit makkelijk en Twente heeft het ook al even op de heupen
Ik schat Twente momenteel niet minder dan Utrecht.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:56 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ben ontzettend benieuwd naar Ajax - FC Utrecht. Alle andere wedstrijden moeten voor Ajax 'te doen' zijn.
Ik heb me meer gestoord, en ik heb dit al eens gezegd, aan de supporters hier die PSV op zo'n voetstuk hadden staan en zo'n beetje onverslaanbaar achtten. Dan praat je pas echt de media na. Ik denk nog steeds dat PSV een betere selectie heeft dan Ajax, maar op de dag kan dit Ajax heus wel van PSV winnen. Dat zei ik ook al eerder deze week, toen we het eigenlijk niet zouden verwachten.quote:Op zondag 20 maart 2016 19:00 schreef Syntix het volgende:
Oh en fuck de media die dachten dat psv overal sterker was dan Ajax______!!!!!!!!!
Utrecht wil haar spel vaak ver doorvoeren en komen zwaar in de problemen als ploegen het centrum goed dichthouden.quote:Op zondag 20 maart 2016 19:11 schreef Fargo het volgende:
[..]
Ik schat Twente momenteel niet minder dan Utrecht.
Ajax mag dit nooit meer weggeven natuurlijk, maar er komen nog enkele 'tricky' potjes aan. Maar goed, dat geldt voor allebei.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |