Nou nouquote:Op zondag 13 maart 2016 05:43 schreef Braindead2000 het volgende:
De Britten gaan eruit en dan stort het kaartenhuis gauw in. Het visumvrij-reizen en de onderhandelingen voor lidmaatschap van de EU met de Turken was het laatste zetje wat ze nodig hadden. Eind juni, wanneer het Britse referendum plaatsvindt, zal ook de verkrachtingsepidemie in volle gang zijn en zal blijken dat er weer vele asielzoekers de EU binnenkomen ondanks plan, B, C, D,E en F van Samsom. Na De Britten zullen er nog veel landen volgen. Voor ons zal het iets langer duren aangezien wij vertegenwoordigd worden door landverraders van de eerste orde.
Braindead2000, 13 maart 2016 (Plak deze maar boven je bed).
De eurofielen zien de toekomst nog zonnig in. Ze hopen dat het VK eruit gaat en Turkije erin komt. Daarna Oekraïne erbij. Dat kan toch alleen maar goed gaan?quote:Op zondag 13 maart 2016 07:33 schreef R-K het volgende:
Als het daadwerkelijk tot een Frexit komt zou dat een ramp betekenen voor de EU. De schakel tussen het Iberisch schiereiland en de rest van de EU valt dan weg en ik vrees dat de EU als een kaartenhuis in elkaar stort. Wat je krijgt zijn afzonderlijke samenwerkingsverbanden als het Warschaupact 2.0 (maar dan zonder DDR en Sovjet-Unie), een Scandinavische Unie (Finland, Zweden, Noorwegen, Denemarken, IJsland) en nog wel een aantal samenwerkingsverbanden. Dit zorgt ervoor dat er niet meer met elkaar, maar naast elkaar of zelfs tegen elkaar wordt geleefd met als gevolg dat 25 jaar ontwikkeling teniet wordt gedaan en we terug gaan naar begin 20ste eeuw.
Je bent weer goed op dreef met het woorden in de mond leggen van anderen he?quote:Op zondag 13 maart 2016 07:44 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
De eurofielen zien de toekomst nog zonnig in. Ze hopen dat het VK eruit gaat en Turkije erin komt. Daarna Oekraïne erbij. Dat kan toch alleen maar goed gaan?
Hohoho, ik ben geen eurofiel en ik vind ook niet dat de andere landen, anders dan Zwitserland, Noorwegen of IJsland toe mogen treden tot de EU, dus geen Turkije, geen Oekraïne en geen Bosnië. Zorg eerst maar dat de huidige EU-landen sterker worden.quote:Op zondag 13 maart 2016 07:44 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
De eurofielen zien de toekomst nog zonnig in. Ze hopen dat het VK eruit gaat en Turkije erin komt. Daarna Oekraïne erbij. Dat kan toch alleen maar goed gaan?
Ik beschuldigde je er ook niet van een eurofiel te zijn.quote:Op zondag 13 maart 2016 07:48 schreef R-K het volgende:
[..]
Hohoho, ik ben geen eurofiel en ik vind ook niet dat de andere landen, anders dan Zwitserland, Noorwegen of IJsland toe mogen treden tot de EU, dus geen Turkije, geen Oekraïne en geen Bosnië. Zorg eerst maar dat de huidige EU-landen sterker worden.
Nee, alle ontwikkelingen van de laatste 25 jaar worden tenietgedaan. Het is weer terug bij af en dat is niet goed.quote:Op zondag 13 maart 2016 08:02 schreef Dingflofbips het volgende:
Dit zou een waar feest zijn! Terug naar de tekentafel met de EU!
Tekentafel? Prullenbak!quote:Op zondag 13 maart 2016 08:02 schreef Dingflofbips het volgende:
Dit zou een waar feest zijn! Terug naar de tekentafel met de EU!
fransen zijn te dom om dat te zienquote:Op zondag 13 maart 2016 08:20 schreef Heilwasser het volgende:
Als iemand de EU nodig heeft zijn het die verdomde Fransen wel. Vuige onrendabelen.
ontwikkelingen die niet goed zijn moet je terug kunnen draaien.quote:Op zondag 13 maart 2016 08:11 schreef R-K het volgende:
[..]
Nee, alle ontwikkelingen van de laatste 25 jaar worden tenietgedaan. Het is weer terug bij af en dat is niet goed.
De euro en open grenzen hebben diverse landen toch een stuk sterker gemaakt hoor. Dat noem ik positieve ontwikkelingen.quote:Op zondag 13 maart 2016 08:23 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
ontwikkelingen die niet goed zijn moet je terug kunnen draaien.
ok dat mag. Ik zie meer nadelen dan voordelen. En nu?quote:Op zondag 13 maart 2016 08:29 schreef R-K het volgende:
[..]
De euro en open grenzen hebben diverse landen toch een stuk sterker gemaakt hoor. Dat noem ik positieve ontwikkelingen.
Het probleem is Griekenland, niet de Midden en Oost-Europese landen.quote:Op zondag 13 maart 2016 08:42 schreef Meike26 het volgende:
Meest logische zou dan toch een splitsing van de Euro zijn, West en Oost.Grens van de w-Euro zal dan lopen langs de oostgrenzen van Duitsland, Oostenrijk en Italië zo ongeveer?
Enige nadeel is dat je weer een negatief signaal af geeft naar het oosten "Jullie horen niet meer bij ons, maar doe vooral je best ons bij te benen" en er later wel eens oorlog van zou kunnen komen.
Dat zeggen ze al een paar jaar. Maar elk jaar wordt het erger, zie de vluchtelingencrisis in 2015.quote:Op zondag 13 maart 2016 09:20 schreef Jigzoz het volgende:
De EU moest maar eens flink wat moeite gaan doen om het imago te versterken, want hoe onnozel de meeste tegenstemmen ook zijn, ze zijn er wel.
Het heeft weinig met imago te maken maar meer met niet gehoord worden en telkens weer de verkeerde beslissingen nemen.quote:Op zondag 13 maart 2016 09:20 schreef Jigzoz het volgende:
De EU moest maar eens flink wat moeite gaan doen om het imago te versterken, want hoe onnozel de meeste tegenstemmen ook zijn, ze zijn er wel.
Welke verkeerde beslissingen?quote:Op zondag 13 maart 2016 10:08 schreef vipergts het volgende:
[..]
Het heeft weinig met imago te maken maar meer met niet gehoord worden en telkens weer de verkeerde beslissingen nemen.
Daar kan de EU weinig aan doen omdat de EU geen eensgezind orgaan is. Het is een verzameling van soevereine staten, geen soeverein orgaan. De EU moet een stapje terug doen en niet pretenderen 'boven' de lidstaten te staan, want dat heeft het nooit gestaan. Ja, enkel ten opzichte van Griekenland met goedkeuring van de rest.quote:Op zondag 13 maart 2016 10:08 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat zeggen ze al een paar jaar. Maar elk jaar wordt het erger, zie de vluchtelingencrisis in 2015.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |