quote:
Op vrijdag 11 maart 2016 18:15 schreef denman1710 het volgende:Wederom staat het lakken van de buitenboel weer op de agenda.
Maar....na teleurstellende resultaten met de volgende soorten, wil ik jullie advies....
Zoiets heb ik ook na jaren van beitsen met Ceta Bever (de beits met de hoogste HD en UV filter) en allerlei soorten Rambo beitsen.
Van alle merken die ik ooit heb gebruikt, vind ik (recent) de Sikkens veruit de beste verf/beits, zowel binnen als buiten, zowel alkyd- als acryl.
Ik zou zelf nu de Sikkens Cetol Novatech kopen.
Op <a href="https://forum.fok.nl/topic/2677908/2/25#p208861847" target="_blank" >zaterdag 22 april 2023 13:43</a> schreef <a href="https://forum.fok.nl/user/profile/62881" target="_blank" >r_one</a> het volgende:
En ik zeg je dat je op zaterdagmiddag van 2 tot 4 in je poedelnaakie de horlepiep moet dansen op het marktplein.