FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Jacht op doorrijders meisjes
leolinedancewoensdag 9 maart 2016 @ 19:31
http://www.telegraaf.nl/b(...)jders_meisjes__.html

quote:
ZAANDAM - De politie zoekt naar drie lichtgetinte mannen in een zwarte Audi. De bestuurder van de auto reed door nadat hij in Zaandam twee meisjes op een fiets schepte.

De slachtoffers zaten samen op een fiets toen de auto met de drie mannen hen al slingerend tegemoet reed op de Doniaweg in Zaandam. Bij het passeren werden ze geschept. De meiden raakten niet gewond.

Na een melding op Burgernet stroomden de eerste informatie binnen, maar de gouden tip die naar de doorrijders moet leiden zat er nog niet tussen volgens een woordvoerster.
Wat een smeerlappen }:| Niet opletten (want slingeren) is sowieso al kwalijk te nemen in het verkeer, maar doorrijden na een ongeval nog veel meer. Hopelijk worden ze snel gepakt :(
Ferwoensdag 9 maart 2016 @ 19:47
Of die meisjes zaten te geinen en reden per ongeluk tegen paal. Fiets kapot, ouders boos, geen probleem geef de maar weer de schuld aan een paar mocro's
hoaswoensdag 9 maart 2016 @ 19:51
Telefoongegevens van die tijd op die plaats opvragen, Zwarte audi koppelen aan een exotische naam. Camerabeelden uit de omgeving checken.
De politie mag wel eens creatiever worden, maar het zal wel weer een links excuuszaakje worden.
hoaswoensdag 9 maart 2016 @ 19:52
Misschien hadden ze haast omdat ze een los hoofd moesten afleveren.
ErwinRommeldonderdag 10 maart 2016 @ 10:35
quote:
0s.gif Op woensdag 9 maart 2016 19:32 schreef Abed het volgende:

Nu ja, lijkt me toch een belangrijk kenmerk mbt de opsporing van deze lieden. Toch?

[ Bericht 15% gewijzigd door Frutsel op 10-03-2016 10:36:16 ]
Arutha_ConDoindonderdag 10 maart 2016 @ 12:36
Tuurlijk... Zal wel een leugentje voor papa zijn om de verzekering op te lichten.
Ludachristdonderdag 10 maart 2016 @ 12:41
quote:
0s.gif Op woensdag 9 maart 2016 19:51 schreef hoas het volgende:
Telefoongegevens van die tijd op die plaats opvragen, Zwarte audi koppelen aan een exotische naam. Camerabeelden uit de omgeving checken.
De politie mag wel eens creatiever worden, maar het zal wel weer een links excuuszaakje worden.
Jij denkt dat de politie de camerabeelden nog niet bekeken heeft? Of dat ze tijd hebben om allerlei random achternamen te gaan natrekken om te kijken of ze toevallig een Audi hebben, en vervolgens langsgaan om te vragen 'sorry meneer, heeft u laatst drie meisjes ondersteboven gereden'?
Ludachristdonderdag 10 maart 2016 @ 12:47
Tevens heeft Zaandam geen Doniaweg. Wel een Doniastraat, maar als ik dat zo eens bekijk op Google maps moet je een hele grote meneer zijn om daar flink te kunnen slingeren met al die auto's die aan beide kanten van de smalle weg geparkeerd staan.
LXIVdonderdag 10 maart 2016 @ 18:35
quote:
1s.gif Op woensdag 9 maart 2016 19:47 schreef Fer het volgende:
Of die meisjes zaten te geinen en reden per ongeluk tegen paal. Fiets kapot, ouders boos, geen probleem geef de maar weer de schuld aan een paar mocro's
:')
#ANONIEMdonderdag 10 maart 2016 @ 18:53
De overstap van kameel naar een auto is te moeilijk voor dat soort gasten.
Juup©donderdag 10 maart 2016 @ 18:56
quote:
0s.gif Op woensdag 9 maart 2016 19:52 schreef hoas het volgende:
Misschien hadden ze haast omdat ze een los hoofd moesten afleveren.
:D _O-