ga die shit regelen dan, kom op, doe waar je van houdt.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:14 schreef zeer het volgende:
[..]
Jawel, geef mij een tuin of een schuur en ik ga shit maken. Ik heb alleen geen tuin, en geen schuur.
Zodra ik een hypotheek kan krijgen koop ik een boerderij en huur ik land en wordt ik teler.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:15 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
ga die shit regelen dan, kom op, doe waar je van houdt.
leven in de natuurquote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:17 schreef zeer het volgende:
[..]
Zodra ik een hypotheek kan krijgen koop ik een boerderij en huur ik land en wordt ik teler.
3-0 klop, ik hoop op wederopstanding.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:17 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wat is je voorspelling voor straks Le Prof?
ben echt zo klaar met werken voor een organisatie eigenlijk, nu alquote:
arsenal pakt al jaren geen titel inderdaadquote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:19 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
dat doen hele volksstammen al eeuwen, volkomen vruchteloos
Ik zou zeer tevreden zijn met zo'n resultaatquote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:18 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
3-0 klop, ik hoop op wederopstanding.
hoop dat je alles verliest, eikelquote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik zou zeer tevreden zijn met zo'n resultaat
Nou zeg, ik las wel dat Wenger nu wel van plan is om zijn portemonnee te trekken komende zomerquote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:20 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
hoop dat je alles verliest, eikel
Wat zei je dan?quote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:15 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
waarom zeg je niks terug honnepon
Er zit in ieder geval heel weinig verstand inquote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:30 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
hardcorenogwat is echt een hele vreemde user, beetje in categorie Argo
quote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:07 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Sowieso zou je het geen 10 minuten uithouden daar met je bijzonder kromme manier van redeneren
ja watquote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:31 schreef zeer het volgende:
[..]_______________________________________________________________________________________________________________________________________!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |