27-31 de beste jaren?quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:45 schreef Aiciu het volgende:
Haha nog maar 25 zijn en nu al in verval terwijl de beste jaren, 27-31, nog moeten komen
Een enorme buik.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:47 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
27-31 de beste jaren?
oh vertel waar kan ik naar uit kijken dan?
Dan is een man op zijn sterkst/mooist.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:47 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
27-31 de beste jaren?
oh vertel waar kan ik naar uit kijken dan?
quote:
Dacht dat dat veel eerder was. Met 30 voel ik me al zo'n oude lulquote:Op woensdag 2 maart 2016 18:49 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Dan is een man op zijn sterkst/mooist.
Ik was het lekkerst toen ik 21 was.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:50 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
[..]
Dacht dat dat veel eerder was. Met 30 voel ik me al zo'n oude lul
Waarom zijn vrouwen dan wel het mooiste als ze 16-25 zijn?
Omdat die geneukt worden door mannen van 27-31quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:50 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
[..]
Dacht dat dat veel eerder was. Met 30 voel ik me al zo'n oude lul
Waarom zijn vrouwen dan wel het mooiste als ze 16-25 zijn?
Jij stinktquote:Op woensdag 2 maart 2016 18:52 schreef Aiciu het volgende:
Maar ik heb makkelijk praten, ik ben zo iemand die steeds knapper word
Nou, toch nog goed nieuws dan vanavondquote:Op woensdag 2 maart 2016 18:50 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Omdat die geneukt worden door mannen van 27-31
Nee, ik heb dat van mijn moeder die wordt altijd veel jonger geschat.quote:
Het gaat mij er vooral om wat ik van mezelf vindquote:Op woensdag 2 maart 2016 18:54 schreef Villas__Rubin het volgende:
Hoi Bas,
Ik heb je bovenstaande bericht gelezen, en wilde even het volgende daar op zeggen:
Je bent goed zoals je bent! Het doet er niet toe wat de maatschappij van je vindt, en of je nu dik bent of dun. Jij mag er zijn! Jij bent uniek! Uiterlijk is maar uiterlijk.
Wees gelukkig!
Groetjes,
je moeder
elke week bij de kapper zittenquote:Op woensdag 2 maart 2016 18:55 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Nee, ik heb dat van mijn moeder die wordt altijd veel jonger geschat.
Dat is bij mij ook het geval. Ik zie mensen al grijs en kaal worden terwijl ik elke week bij de kapper zit om het uit te dunnen![]()
racistquote:Op woensdag 2 maart 2016 18:55 schreef Baas_bas het volgende:
Het gaat mij er vooral om wat ik van mezelf vind
gewoon zelf scheren, ik heb mijn bovenrug ook zelf geschorenquote:
Ik laat het liever over aan een professional. Kan die ook gelijk mijn wenkbrauwen bijwerken en evt baard straktrekken.quote:Op woensdag 2 maart 2016 19:02 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
gewoon zelf scheren, ik heb mijn bovenrug ook zelf geschoren
Je maakt een grapje met dat laatste hoop ikquote:Op woensdag 2 maart 2016 19:04 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Ik laat het liever over aan een professional. Kan die ook gelijk mijn wenkbrauwen bijwerken en evt baard straktrekken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |