quote:Schaam je! Je zou eens een boek kunnen gaan lezen ipv de tv maar weer aan te zetten. Lees bijvoorbeeld "Lotte, een Wertheriade" van Boudewijn Büch, dat is honderd keer mooier dan alle judging amy's bij elkaar. Doe wat met je leven, lees een boek.
Op dinsdag 26 november 2002 00:05 schreef texelonia het volgende:
Jah erg jammer hoor
Maar om daar nou Judging Amy niet voor uit te zenden...
quote:
Stadjer pleit voor Boudewijn Büch-museumDe stad-Groningse publicist Bart de Glint pleit voor een Boudewijn Büch-museum aan de oost-zijde van de Grote Markt in Groningen.
Volgens hem zijn de inwoners van Groningen door de gemeente gevraagd ideeën te lanceren voor de oostzijde van de Grote Markt. Daarom is hij zelf met het idee van een Boudewijn Büch-museum op de proppen gekomen.
Volgens Bart de Glint is met Boudewijn Büch een groot mens heen gegaan. Zijn geweldige enthousiame en kennis zullen mij altijd bij blijven. Hij was één van mijn helden, absoluut! Aanstaande woensdag, 27 november 2003, zou hij nog een lezing geven in Groningen. Hij had veel met Groningen, moest ook altijd Groningen aandoen in zijn theater-tour!
Laten we ons nu inzetten om een Boudewijn Büch Museum te realiseren aan de Grote Markt Oostzijde te Groningen!! Echt, dat verdient Boudewijn als geen ander en zou de meest fantastische optie voor de nieuwe Oostzijde zijn. Een publiekstrekker van jewelste, waarin Boudewijns verzamel-`gekte` in volle bloei getoond kan worden. Dit verdient hij: tot in lengte van dagen!, aldus Bart de Glint.
quote:Ik vind lezen hartstikke leuk, maar tv kijken soms ook. En ik kijk helemaal niet veel tv, op een paar vaste programma's na. En waarom zou alles altijd nuttig enzow moeten zijn wat je doet? Af en toe wat ontspanning is ook niet verkeerd hoor..
Op dinsdag 26 november 2002 02:08 schreef didina het volgende:
Schaam je! Je zou eens een boek kunnen gaan lezen ipv de tv maar weer aan te zetten. Lees bijvoorbeeld "Lotte, een Wertheriade" van Boudewijn Büch, dat is honderd keer mooier dan alle judging amy's bij elkaar. Doe wat met je leven, lees een boek.
Dag allerliefste broer.
Dag schat van me!
"Boudy"
Wat ben ik trots op je!
(Menno)
quote:
Afscheid van Büch in West-Indisch HuisHILVERSUM - Mensen kunnen donderdag van 10.30 tot 12.00 uur in het West-Indisch Huis in Amsterdam afscheid nemen van de zaterdag overleden schrijver, televisiemaker en verzamelaar Boudewijn Büch. Dat heeft E. Reijmerink, vriendin en manager van Büch, maandag in het tv-programma Barend & Van Dorp gezegd.
Na het afscheid in het West-Indisch Huis wordt Büch in stilte begraven. Wanneer en waar dat gebeurt, is nog niet bekend. Naast de gesloten kist, een wens van Büch zelf, komen in plaats van een condoleanceregister velletjes papier te liggen waarop mensen iets kunnen schrijven, aldus Reijmerink.
quote:Menno en Boudewijn hadden toch nauwelijks contact met elkaar? Ik meen gister gehoord te hebben bij BvD dat Boudewijn Büch sowieso alle familiebanden had doorgesneden, op contact met één broer na (en dat was niet Menno).
Op dinsdag 26 november 2002 16:32 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ontroerend familiebericht van z'n broer in de krant;Dag allerliefste broer.
Dag schat van me!"Boudy"
Wat ben ik trots op je!
(Menno)
quote:Dacht het ook. Begreep iig van die vrouw dat zij alles geregeld had en dat Menno "alles wel goed vond" wat zij wilde doen.
Op dinsdag 26 november 2002 18:15 schreef Kozzmic het volgende:Menno en Boudewijn hadden toch nauwelijks contact met elkaar?
ik was wel even onder de indruk van zijn manier van vertellen en zijn jeugd. Hoevaak hij wel niet aan zelfmoord dacht en wat zijn vader hem aan heeft gedaan... ongelovelijk dat hij zoveel van die man hield..
RIP
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |