Ja hoe heet dat? www.studentaanhuis.nl inderdaad.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:17 schreef gebakken-koekje het volgende:
Wat dan? Mensen helpen met computer problemen/les? Op bezoek bij eenzame ouderen/mensen met een beperking?
Ik doelde er meer op dat jij ontzettend kritisch bent qua vrienden/vriendin zoeken. Ze moeten allemaal aan bepaalde eisen voldoen, als ze iets mankeren moet je ze al niet. Er is al talloze keren tegen je gezegd dat je contact moet zoeken met mede-autisten, om maar te zwijgen over de verschillende leden van dit forum die hebben geopperd om eens af te spreken. Maar dat wil jij niet omdat je denkt dat je een loser bent als je met zulke mensen omgaat. Zo gaat een vriendschap natuurlijk nooit werken hè. Je gaat mij namelijk niet wijs maken dat er niemand is die jou accepteert of kan accepteren.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 18:52 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mijn leven gaat nu op de autopiloot en dat is weer het andere uiterste. Ik zal never nooit een gozer zijn die met iedereen kan meelullen etc. daar is het ook al te laat voor denk ik. Grootste punt is iemand vinden die mij accepteert, die niet afschrikt dat je koos vriendloos bent. Status telt te veel in deze wereld, of de poging daartoe. Mensen gooien nog steeds sociale media vol met de 'kijk ons het eens leuk hebben' momentjes en de minder leuke zijn bijna nergens te bekennen.
Het is niet netjes om je aan het lijntje te houden, maar schijnbaar was je niet interessant genoeg om mee af te spreken. Dat ligt wel aan jou. Heb je feedback aan die dames gevraagd? Weet je waarom het mis ging?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 18:53 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Bij sommige meiden. Laatste twee dames wisten al 2 weken dat 't niets ging worden en er geen date kwam maar bleven wel doorappen... dus tja dat is dan ook een beetje hun schuld, niet?
Dit is je nog maar duizend keer verteld, maar heel goed dat je hier zelf op bent gekomen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 18:56 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dus ik zou gewoon meer moeten ondernemen? Bijvoorbeeld de eerst volgende keer dat ik in de sportschool sta degene langs mij aanspreken? Of inschrijven voor een groeples/cursus?
Omdat hun doel heel anders is dan dat van jou. Grootste deel van de mensen die fitnessen hebben als doel een mooier lichaam. Ze komen binnen, doen hun oefeningen en gaan weer weg voor hun volgende afspraak. Ik ken weinig mensen die naar zo'n sportschool gaan om te socialiseren.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 18:59 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, maar als ik een poging doe tot mensen aanspreken in de fitness is de helft muziek aan het luisteren (en moet ik dus storen) en de andere helft zegt met een beetje geluk twee woorden terug en gaat zijn eigen gang weer. Dan moet je een cursus/les proberen, maar daarvoor moet ik fysiek wel meer kunnen, anders ben je weer de gozer die er niks van kan (zoals bij de vorige cursus)
Of hij is dat scharminkel wat met iedereen contact loopt te zoeken.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:05 schreef Mandéra het volgende:
Misschien kom je bij die mensen die je twee woorden terug geven en verder gaan gewoon erg gestrest of geforceerd over? Heb je daar al eens over nagedacht als je aan die momenten terugdenkt?
Ik hoef ook eigenlijk helemaal niet naar de sportschool voor mijn lichaam, ben slank zatquote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:17 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Ik doelde er meer op dat jij ontzettend kritisch bent qua vrienden/vriendin zoeken. Ze moeten allemaal aan bepaalde eisen voldoen, als ze iets mankeren moet je ze al niet. Er is al talloze keren tegen je gezegd dat je contact moet zoeken met mede-autisten, om maar te zwijgen over de verschillende leden van dit forum die hebben geopperd om eens af te spreken. Maar dat wil jij niet omdat je denkt dat je een loser bent als je met zulke mensen omgaat. Zo gaat een vriendschap natuurlijk nooit werken hè. Je gaat mij namelijk niet wijs maken dat er niemand is die jou accepteert of kan accepteren.
[..]
Het is niet netjes om je aan het lijntje te houden, maar schijnbaar was je niet interessant genoeg om mee af te spreken. Dat ligt wel aan jou. Heb je feedback aan die dames gevraagd? Weet je waarom het mis ging?
[..]
Dit is je nog maar duizend keer verteld, maar heel goed dat je hier zelf op bent gekomen.
[..]
Omdat hun doel heel anders is dan dat van jou. Grootste deel van de mensen die fitnessen hebben als doel een mooier lichaam. Ze komen binnen, doen hun oefeningen en gaan weer weg voor hun volgende afspraak. Ik ken weinig mensen die naar zo'n sportschool gaan om te socialiseren.
[..]
Of hij is dat scharminkel wat met iedereen contact loopt te zoeken.
Heb je ook een mooi gespierd lichaam? Daar vallen meisjes wel op geloof ik.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:19 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik hoef ook eigenlijk helemaal niet naar de sportschool voor mijn lichaam, ben slank zat
Jep. Vermoeiend.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:22 schreef gebakken-koekje het volgende:
Als het zo in de gesprekken met meiden ook zo gaat kan ik het wel voorstellen dat ze afhaken, je reageert steeds op een klein ding en ziet totaal de bedoeling van wat iemand zegt niet
Jezus, is dat echt weer het enige waar je op kunt reageren? Zodra er ook maar een beetje zelfreflectie aan te pas kom haak je al af hè...quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:19 schreef Deezertje het volgende:
Ik hoef ook eigenlijk helemaal niet naar de sportschool voor mijn lichaam, ben slank zat
Wss omdat het voor daar ttotaal niet ontopic was of doordat je persoonlijke info of dergelijke info erbij gaf.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 18:49 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat mag dus niet van de mods hier, al een keer gedaan...
Ik weet haast wel zeker.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:29 schreef Jhovall het volgende:
Ik denk dat TS wel wil, maar gewoon te onzeker is, kan dat zo zijn?
Iemand schrijft een redelijk lange reactie, dan helpt het ook als je daar zelf wat uitgebreider op in gaat.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:19 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik hoef ook eigenlijk helemaal niet naar de sportschool voor mijn lichaam, ben slank zat
Alcohol vind ik niet eens lekker en verlies ik de controle snel mee niet als te veel drinken maar echt mezelf niet zijn en kunnen denken.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:25 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Jezus, is dat echt weer het enige waar je op kunt reageren? Zodra er ook maar een beetje zelfreflectie aan te pas kom haak je al af hè...
Waarom ga je trouwens niet gewoon naar een plek waar het om socialiseren draait: het uitgaansleven. Drink jezelf wat moed in en spreek gewoon wat mensen aan. Ik stond ook altijd bekend als een rustige saaie jongen, totdat ze mij op de dansvloer zagen. Alcohol kan soms echt zo ontzettend helpen.
Als je definitie en tactiek om verbinding te krijgen, afwijkt van hoe anderen dat in (willen) vullen en (h)erkennen ga je dat niet zo makkelijk krijgen. Jij wil je graag verbonden voelen door anderen die interesse in jou tonen, maar omgekeerd geef je mensen kennelijk niet voldoende het idee dat je echt interesse in hen toont. Dan blijf je op een ander spoor zitten, langs elkaar en zal er iets concreet moeten veranderen om elkander alsnog ergens tegen te komen. Ergens in het midden van wat beide partijen willen zeg maar..quote:Op dinsdag 23 februari 2016 15:10 schreef Deezertje het volgende:
Ik heb het gevoel dat ik op de automatische piloot leef. Ik leef mijn eigen leven. met de nadruk op éigen. Studie afronden gaat nu weer goed door afspraken en deadlines, maar het andere probleem in mijn leven blijft: nergens bijhoren, aansluiting missen. Als mens wil je toch ergens bijhoren of het gevoel hebben dat je geaccepteerd wordt, er niet alleen voor staat. Helaas is dit wel zo, mensen spreken mij niet vanzelf aan en ik hen ook niet.
Bewust, want je observeert vooral en trekt daar conclusies uit ter ondersteuning van jouw visie terwijl je ondertussen ook iets had kunnen doen om te kijken naar de visie van anderen en hoe jullie daar elkaar eventueel in tegemoet zouden willen/kunnen komen.quote:Onbewust kom ik dagelijks veel dezelfde mensen tegen, maar enkel op basis van elkaar zien. Ze zijn een soort van houvast of denkbeeldige vrienden merk ik. Maar wat ik ook zie is dat ze allemaal hun eigen vrienden,studiegenootjes, hobby's e.d. hebben waardoor ik er letterlijk en figuurlijk alleen voor sta. Ik heb ook geen lessen meer dus kan moeilijk random in de pauze ergens aansluiten of 'zomaar' een les bijwonen. Sowieso is de rest van mijn klas al klaar met de studie.
Als je weet dat je tactiek niet het gewenste effect heeft, dan gaat meer van hetzelfde niet geheel onverrassend je niet zoveel opleveren. Het is begrijpelijk dat je verdrietig bent dat het niet gaat zoals je wil, maar het is jouw keuze om min of meer op dezelfde weg door te blijven gaan en daar vooral over te blijven zeuren. Jij voelt je miskent in je verdriet en gaat daarom nog meer er van tentoon spreiden, maar die hoeveelheid is nou juist wat de negatieve reacties oproept. Aan één kant een catch 22, want beide partijen voelen zich miskent in hun ongenoegen en dat schept afstand. Aan de andere kant is negatieve aandacht ook aandacht..quote:Ook wil ik graag een relatie, maar ja dat kan je niet afdwingen. Datingsite/apps ben ik al talloze maanden aan kwijt zonder resultaat, maar toch iedere keer blijven proberen en hopen. Ik kan erg verdrietig worden als er om mij heen weer iemand aan het daten is, of zelfs met meerdere mensen datet.
Begrijpelijk, maar dat zou ook een motivatie kunnen zijn om nog eens kritisch te kijken naar wat je nou echt nodig hebt om dichterbij je doel te kunnen komen en de effectiviteit van bepaalde tactieken.quote:Aan de ene kant heb ik mijn leven zo ingericht dat ik naast de verplichte zaken, doe waar ik zin in heb. Daar zie ik veel mensen, maar sociaal contact blijft uit omdat het niet echt geschikte locaties zijn. Als ik 's avonds terug naar huis keer heb ik toch vaak een brok in mijn keel van: en ik ga weer in mijn uppie naar huis en niemand die daar op mij wacht, heel zielig i know, maar langzamerhand ben ik het alleen zijn een beetje zat.
Wellicht omdat zij jouw contactpogingen niet zo ervaren als jij het bedoelt. Of juist wel, dat zij, niet geheel onterecht, ook het gevoel krijgen maar gewoon opvulling te zijn in jouw leven en je interesse in hen als persoon niet zo goed naar voren komt.quote:Natuurlijk heb ik ook pogingen gemaakt contact te maken, maar die worden niet altijd positief beantwoord. Of dat ik meer een opvulling ben, maar als ik wat voorstel om wat te gaan doen kunnen ze ineens allemaal niet.
Net zoals met je andere topics en vrijwel al je posts wil je denk ik vooral graag gehoord worden en begrepen voelen. Voor jou voelt dat misschien als verbinding, maar dat is voor veel mensen te eenzijdig. De handen die je hier toegestoken krijgt, lijk je vooral af te wijzen en daarmee geef je anderen het idee dat er niet met je te verbinden valt tenzij men precies doet wat in jouw plaatje past. Zo een specifiek speldje ga je in de hooiberg des werelds niet zo makkelijk scoren, waarvan akte zoals je al hebt gemerkt.quote:Ik weet niet waar ik heen wil met dit topic, maar mijn leven voelt gewoon heel erg alsof ik er niet bijhoor. Iedereen leeft zijn of haar eigen leven en ik kom nergens in die levens voor, behalve als decor zeg maar. Alsof je in een trein zit waarin iedereen weet wat de eindbestemming is, alleen ik heb geen idee waar de trein eindigt.
De tijd gaat voor iedereen hard, daar helpt jouw poging om toch maar stil te blijven staan als een soort krampachtig vasthouden niet aan mee. Je creëert zelfs meer afstand, want je moet het spoor dat leidt naar waar je heen wil nog vinden en dat lukt je niet met je huidige tactiek.quote:Deze gevoelens en ervaringen heb ik eigenlijk al mijn hele leven gehad, maar nu ik ouder wordt, worden ze sterker, ook omdat iedereen gewoon doorgaat met leven en ik maar blijf hangen in het alleen zijn en ik allang had verwacht een relatie e.d. te hebben. Voor je het weet ben ik 30 en dan gaat het hard.
Het gaat niet alleen om jouw idee, al zou het wel helpen als je ook wat duidelijker bent in het communiceren van je definities. Je wil vooral verbinding met een partner en niet in het algemeen, dus daar kun je ook gewoon naar handelen. Dat doe je feitelijk ook, want je bent duidelijk niet op zoek naar vriendschap. Verpak het dan ook niet als vriendschap en sta achter je keuze om dingen al dan niet af te kappen in plaats van te zeuren dat zo een meisje niet doet wat je wil terwijl je er zelf lijdzaam in mee gaat.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 15:26 schreef Deezertje het volgende:
Die apps kosten gewoon érg veel tijd, ook al zwak ik het af na een paar minuten per dag. Maar als er dan eenmaal een gesprek op gang komt ben je zo twee weken verder en als er dan geen date o.i.d. komt is het weer weggooide tijd, want de intentie van zo'n app is daten en niet in de friendzone geduwd te worden naar mijn idee.
Dat is wat jij denkt dat mensen denken en daar handel je naar, zonder echt mee te nemen of dat ook wel zo ervaren wordt door de tegenpartij en of dat überhaupt is wat zij willen. En dan heb je sowieso meer behoefte aan iemand die intimiteit met je wil delen dan dat je ook echt bevestiging wil op dat je echt te vertrouwen bent, dus discrepanties al om..quote:Op dinsdag 23 februari 2016 15:40 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik zie een relatie als een vriendschap en intimiteit in één. Puur intimiteit (ONS) is voor mij niet weggelegd, iig niet via die apps merk ik. Bovendien moet je daar ook wel een beetje sociaal voor zijn, iig mensen het gevoel geven dat je vertrouwen bent en ze op hun gemak kan stellen.
Jij ervaart het als geen kans krijgen, maar omgekeerd kan een meid het net zo ervaren en dat zul je nooit weten als je vooral zo met jezelf en jouw denkbeelden bezig blijft. Het is geen gebrek aan gevoelens van jouw kant uit, het is hoe je die uit en hoe je die van anderen meent te moeten interpreteren waar het een beetje misgaat..quote:Ik heb nooit gezegd dat een relatie voor mij makkelijk is, maar als ik nooit de kans krijg om het te proberen zal ik het nooit weten. Het is ook iets waar je geen grip op hebt: niet ik heb zin in boerenkool vanavond, nou dan koop ik een zak boerenkool in de supermarkt. Een relatie kan je niet kopen in de winkel met geld, maar heb je gevoelens voor nodig.
Het gaat dan ook niet zozeer om je vermeende lelijkheid en dat weet je zelf ook aangezien je constateert dat zat lelijke mensen wel een partner kunnen krijgen. Zelfde geldt voor (on)zekerheid. Je bent teveel bezig om te voldoen aan het beeld wat jij in je hoofd hebt, dat je niet bezig bent met echt contact te maken met degene die tegenover je zit.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 15:51 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja, maar het gevoel er niet bijhoren of gepest door je uiterlijk vroeger kan dat onbewust misschien zo zijn. Als ik in de spiegel kijk weet ik dat ik niet lelijk ben, maar het wil niet doordringen deze informatie te gebruiken (dus zelfverzekerd over te komen) tijdens het daten of gewoon contact.
Het is je eigen keuze geweest om je eigen risico zo hoog te zetten en het is ook je eigen keuze om weer een advies naast je neer te leggen. Wat blijft er realistisch gezien over als je vooral je zin wil krijgen, zonder echt een andere tactiek te proberen?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 15:52 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het kan via de GGZ ja, maar het valt onder je eigen risico en die is van mij heel hoog. Dus de eerste 885 euro kan ik zelf ophoesten. Nou zal het wel niet zoveel kosten schat ik in, maar een keer of vier (dus tussen de 200-350) ben je wel kwijt.
Als je van een ander wil verwachten dat die je accepteert zoals je bent, dan is het ook handig om dat enigszins terug te kunnen geven. Het gaat er niet om dat je geen vrienden hebt als je daar geen trek in hebt, maar dat je aan één kant het wel zegt te willen en er eigenlijk niet zoveel aan wil doen terwijl je ondertussen vooral ongelukkig bent. Jouw wereld mag dan vooral uit social media bestaan, maar er is meer en daar is status echt niet zo belangrijk. Maar goed, zat topics van anderen die je het tegendeel zouden kunnen bewijzen, maar ook daar lijkt er geen contact te verkrijgen, omdat je meer waarde hecht aan je eigen beeld en de ondersteuning daarvan..quote:Op dinsdag 23 februari 2016 18:52 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Mijn leven gaat nu op de autopiloot en dat is weer het andere uiterste. Ik zal never nooit een gozer zijn die met iedereen kan meelullen etc. daar is het ook al te laat voor denk ik. Grootste punt is iemand vinden die mij accepteert, die niet afschrikt dat je koos vriendloos bent. Status telt te veel in deze wereld, of de poging daartoe. Mensen gooien nog steeds sociale media vol met de 'kijk ons het eens leuk hebben' momentjes en de minder leuke zijn bijna nergens te bekennen.
In een sportschool maak je een praatje als je bijvoorbeeld iemand om advies wil vragen, fitnessgerelateerd dat wel. Naarmate je degene vaker ziet, en als er een klik is, groeit er vanzelf wel een band en voel je vanzelf wel aan om degene eens een keer uit te nodigen voor een activiteit buiten de sportschool. Alleen is dit wel een moeizaam proces, omdat je waarschijnlijk niet steeds dezelfde mensen tegenkomt en dus niet de gelegenheid krijgt om iemand snel beter te leren kennen en vaak genoeg te zien krijgt, wat dus het sluiten van vriendschappen bemoeilijkt. Aan de andere kant in de sportschool heb je een sportsbar en mensen die daar rondhangen staan open voor gesprekken.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:08 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Gestrest niet, maar geforceerd hmm.. tja iemand vanuit het niets aanspreken is vaak wel eng. Eigenlijk werkt met voorbedachte raden (dat is het dan) ook niet. Je moet juist op het moment dat er iets gebeurd iemand aanspreken, dan komt het ook niet zo gek over.
Alleen de meest oppervlakkige snollen vinden een gespierd lichaam belangrijkquote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:21 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Heb je ook een mooi gespierd lichaam? Daar vallen meisjes wel op geloof ik.
Wat doe je dan als je er bent?
Ga eens in op de rest van de posts en de rest van de inhoud van zijn post.
Gokje? Asperger is oa herhalende en systematische handelingen preferen boven verandering. Zijn hobby is toevallig iets met content management systemen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:19 schreef gebakken-koekje het volgende:
Ik ben benieuwd naar heel veel dingen maar wat niet in Deezer zijn straatje past gaat gewoon onder de negeer knop dus die antwoorden krijgen wij niet.
Waarom niet een training met andere mensen met autistme
Waarom gaan bijbaantje/vrijwilligerswerk
Waarom niet mee gaan met die jongens die het aangeboden hebben
Waarom constant alleen maar reageren op kleine zinnetjes uit lange berichten
Als Deezertje niet reageert doe ik het wel. Ik vind dat je het heel goed verwoord hebt en de spijker op zijn kop slaat. Aan de hand van Deezertje zijn posts zou ik bijvoorbeeld geen vriendschap met hem aangaan. Niet omdat hij mij een verschrikkelijk persoon lijkt, maar vooral omdat het allemaal eenrichtingsverkeer is. En niks is zo vermoeiend als een vriendschap waarbij het telkens maar om één persoon draait.quote:
Wel al eens gedronken dan? Soms kan het wel eens goed zijn om even de controle te verliezen, zeker in jouw geval denk ik.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:56 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Alcohol vind ik niet eens lekker en verlies ik de controle snel mee niet als te veel drinken maar echt mezelf niet zijn en kunnen denken.
Ik was sportenquote:Op dinsdag 23 februari 2016 22:17 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Als Deezertje niet reageert doe ik het wel. Ik vind dat je het heel goed verwoord hebt en de spijker op zijn kop slaat. Aan de hand van Deezertje zijn posts zou ik bijvoorbeeld geen vriendschap met hem aangaan. Niet omdat hij mij een verschrikkelijk persoon lijkt, maar vooral omdat het allemaal eenrichtingsverkeer is. En niks is zo vermoeiend als een vriendschap waarbij het telkens maar om één persoon draait.
[..]
Wel al eens gedronken dan? Soms kan het wel eens goed zijn om even de controle te verliezen, zeker in jouw geval denk ik.
Kun je trouwens iets meer vertellen over je pestverleden? Ik begreep uit je vorige posts dat je voornamelijk geen aansluiting kon vinden, maar over dat pesten heb je nooit zoveel gezegd.
quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:19 schreef gebakken-koekje het volgende:
Ik ben benieuwd naar heel veel dingen maar wat niet in Deezer zijn straatje past gaat gewoon onder de negeer knop dus die antwoorden krijgen wij niet.
Waarom niet een training met andere mensen met autistme
Omdat ik helemaal niet blij ben met die stempel. Het was midden in mijn gewone middelbare school periode dus pubertijd en ik moest ineens naar het SVO toe (slechte cijfers op VO, geen huiswerk maken, draagde daar aan bij), maar ik verloor dus abrupt al mijn klasgenoten. Was in mijn klas het buitenbeentje, dus de diagnose was misschien goed gesteld (daarom trokken ze ook aan de bel, wat is er met die jongen?).
Op het SVO kwam ik een paar jaar in een ASS/ADHD klas maar daar zaten hele extreme gevallen en aandachttrekkers in dus voelde ik me niet thuis. Vanuit daar wel begeleiding en activiteiten met ook ASS'ers maar die waren anders, anders dan mij. Geloof het of niet, ik heb een lichte vorm. Dus ik wil graag uit het ASS-wereldje wegblijven. Je wordt altijd anders aangekeken, helemaal als je in ASS groepsverband dingen doet. Dan hoor je niet bij de normale samenleving helaas.
Waarom geen bijbaantje/vrijwilligerswerk
Nu focussen op studie en voor bijbaan wordt ik wegens leeftijd afgewezen. Vraag is ook of ik dat uberhaupt wil, tussen 16-jarigen werken of ik moet op een klantenservice e.d. gaan werken maar dat zoek ik niet. Studiegerelateerd zit hier niks en bij de lokale clubs zitten vooral 50+-ers dus daar schiet ik niks mee op qua contact.
Waarom niet mee gaan met die jongens die het aangeboden hebben
Eng.
Waarom constant alleen maar reageren op kleine zinnetjes uit lange berichten
Soms heb ik niks toe te voegen en soms is het praktisch niet mogelijk ivm FOK! mobiel
Dat vat je mooi samen, ik MOET doen aan een beeld wat ik in mijn hoofd heb. Dus perfecte huid, leuk kapsel, etc. Bovendien wordt ik altijd jonger geschat ondanks pogingen om ouder of stoerder over te komen, dus ik heb het gevoel dat mensen mij niet serieus nemen. Reden is dat ik ook nooit echt een relatie/vrienden heb gehad dus ik blijf mezelf maar voorhouden dat ik nog niet perfect ben.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:59 schreef Scary_Mary het volgende:
Het gaat dan ook niet zozeer om je vermeende lelijkheid en dat weet je zelf ook aangezien je constateert dat zat lelijke mensen wel een partner kunnen krijgen. Zelfde geldt voor (on)zekerheid. Je bent teveel bezig om te voldoen aan het beeld wat jij in je hoofd hebt, dat je niet bezig bent met echt contact te maken met degene die tegenover je zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |