Die ken ik niet, even opzoekenquote:Op zondag 27 januari 2019 13:05 schreef Lyzio_NL het volgende:
[..]
The Shining is een controversieel topic. Sommigen vinden hem waanzinnig en anderen echt gigantisch slecht. Stand By Me is een pareltje en Dreamcatcher vind ik so-so. Ook het boek van Dreamcatcher kon me overigens niet bekoren. En ja, grof gezegd zijn de boeken altijd beter. Zeker It
[..]
En Stand By Me is een pareltje!
Wil Wheaton, die dude van Star Trek en The Big Bang Theory had zijn doorbraak met deze film. Het boek(je) is ook echt een aanrader. Ikzelf blijf The Stand zijn beste werk vinden met als goede tweede The Shining en It. Maar er zijn zoveel goede boeken verschenen van hem; De Noodzaak, Cujo, Misery...quote:
Ecfht? Die eerste wil ik zien. De 2013 versie van Carrie heb ik een keer gezien, maar hoef ik niet nog een keer te zien per sé.quote:Op zondag 27 januari 2019 13:16 schreef D. het volgende:
Over films van King gesproken, er zijn er vanavond 2 op tv; Dolores Claiborne, en de 2013 uitvoering van Carrie
Anders zeg ik dat niet hequote:Op zondag 27 januari 2019 13:28 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ecfht? Die eerste wil ik zien. De 2013 versie van Carrie heb ik een keer gezien, maar hoef ik niet nog een keer te zien per sé.
quote:Op zondag 27 januari 2019 15:20 schreef D. het volgende:
[..]
Anders zeg ik dat niet he
Dolers Claiborne 20:30u SBS9
Zal die onthouden voor een volgende keerquote:Op zondag 27 januari 2019 15:22 schreef CoolGuy het volgende:
Wel mooi als je dan nu zou hebben gezegd "haha nee, ik roep maar wat joh"![]()
Heb je het tweede deel van de Shining ook gelezen? Het heet anders maar het gaat wel over Danny.quote:Op zondag 27 januari 2019 13:15 schreef Lyzio_NL het volgende:
[..]
Wil Wheaton, die dude van Star Trek en The Big Bang Theory had zijn doorbraak met deze film. Het boek(je) is ook echt een aanrader. Ikzelf blijf The Stand zijn beste werk vinden met als goede tweede The Shining en It. Maar er zijn zoveel goede boeken verschenen van hem; De Noodzaak, Cujo, Misery...
Dat is Dr. Sleep toch? Die ligt hier ook nog op de stapel nog te lezen boeken.quote:Op zondag 27 januari 2019 15:30 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
Heb je het tweede deel van de Shining ook gelezen? Het heet anders maar het gaat wel over Danny.
Jaa dat is hem, bedankt! Had hem geleend uit de bibliotheek maar was al even geleden, en ik was de naam kwijt. Nu ga ik hem bestellen en toevoegen aan m'n collectie.quote:Op zondag 27 januari 2019 15:32 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat is Dr. Sleep toch? Die ligt hier ook nog op de stapel nog te lezen boeken.
Het mooie is dat je eigenlijk dat boek ook kunt lezen als je The Shining nooit gelezen hebt. Weet niet of dat met opzet gedaan is door King, maar het geeft wel weer aan waar deze man toe in staat is. Heb je The Shining wel gelezen?quote:Op zondag 27 januari 2019 15:30 schreef StrawberryMilkshake het volgende:
[..]
Heb je het tweede deel van de Shining ook gelezen? Het heet anders maar het gaat wel over Danny.
Ja die heb ik ook gelezen.quote:Op maandag 28 januari 2019 00:52 schreef Lyzio_NL het volgende:
[..]
Het mooie is dat je eigenlijk dat boek ook kunt lezen als je The Shining nooit gelezen hebt. Weet niet of dat met opzet gedaan is door King, maar het geeft wel weer aan waar deze man toe in staat is. Heb je The Shining wel gelezen?
Tot nog toe een aanrader. Leuk gedaan. Solide 7,5 so far. Jammer dat je niet kan zien wie wat geschreven heeft, aangezien hij het samen met zijn zoon heeft geschreven.quote:Op dinsdag 29 januari 2019 22:49 schreef Lyzio_NL het volgende:
Ik ga nu beginnen aan Sleeping Beauties
Krijg direct de kriebels van The Institute, vreselijke faction in Falloutquote:Op vrijdag 1 februari 2019 16:38 schreef Binge-watch het volgende:
Nieuw boek in aantocht: The Institute. Verschijnt in september!
Jep. Maar er komt een nieuwe van, dacht ik.quote:Op zaterdag 2 februari 2019 01:27 schreef HiZ het volgende:
Er is toch al een miniserie gemaakt van de Stand? Met o.a. Rob Lowe.
Ja, leuk verhaaltje!quote:Op woensdag 1 mei 2019 14:16 schreef Le1390achim het volgende:
Iemand 'Verlichting' gelezen? Zag hem bij de AKO, misschien dat ik hem op mijn e-reader koop.
Ik vond hem erg goedquote:Op dinsdag 25 augustus 2020 23:36 schreef Atmosphere82 het volgende:
Hm, apart dat er al meer dan een jaar niets in dit topic gebeurt... Hoe vinden we hier de nieuwe van Stephen King, 'Als het bloedt'?![]()
Ik ben zelf bijna klaar met het eerste verhaal.
Veelbelovend! Word dit gewoon het hele verhaal in een serie of gaan ze het nog uitmelken met meerdere seizoenen en verhaallijnen? (ben op die manier wel gestopt met under the dome)quote:Op maandag 31 augustus 2020 09:54 schreef CherryLips het volgende:
Teaser van de nieuwe serie The Stand:
https://www.instagram.com/p/CEiN9ayHZ6a/
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |