Misschien door veranderingen aan de elektrisch installatie die je op dezelfde dag/periode gemaakt hebt? Mja, is zo uit te testen door ff alles op één wandcontactdoos te zetten.quote:Op zondag 7 februari 2016 12:47 schreef denman1710 het volgende:
Kan dat zomaar optreden?
Het was voor de storing gewoon allemaal goed.
Contactspray op potmeters spuiten is wel het domste wat je kan doen..quote:Op dinsdag 9 februari 2016 09:52 schreef PascalDutch het volgende:
Is het een actieve of een passieve subwoofer? Anders wil het misschien wel een helpen om wat contact spray tussen de contacten van de draai knoppen (naam kwijt) te spuiten. Heb dit vroeger ook wel eens gehad met een Denon subwoofer dacht ik.
werkt als een treinquote:Op donderdag 11 februari 2016 15:55 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Contactspray op potmeters spuiten is wel het domste wat je kan doen..![]()
quote:Op donderdag 11 februari 2016 15:56 schreef fathank het volgende:
[..]
werkt als een trein
voor een week of 2
Ik had het meer over de draaiknopjes. Weetje ik heb er ook geen kloten verstand van want ik ben geen elektricien.quote:Op donderdag 11 februari 2016 15:55 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Contactspray op potmeters spuiten is wel het domste wat je kan doen..![]()
Dat zijn de potmeters.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 10:25 schreef PascalDutch het volgende:
[..]
Ik had het meer over de draaiknopjes. Weetje ik heb er ook geen kloten verstand van want ik ben geen elektricien.
Omdat het bij mij altijd wel werktequote:Op vrijdag 12 februari 2016 11:36 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Dat zijn de potmeters.
En waarom advies geven dan ?
Begrijpelijk, maar het is zo zonde van je apparatuur.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 12:05 schreef PascalDutch het volgende:
[..]
Omdat het bij mij altijd wel werkte
Niet meer doen dusquote:Op vrijdag 12 februari 2016 12:07 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Begrijpelijk, maar het is zo zonde van je apparatuur.
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop