FOK!forum / School, Studie en Onderwijs / Na hbo-opleiding een wo-bachelor volgen
deman13donderdag 28 januari 2016 @ 10:55
Wie is hier bekend mee? Ik wil het graag doen, maar hoorde dat er op het financiële gebied toch nog wat haken en ogen aan zitten, en meer specifiek: het wettelijke college-geld en het instelling college-geld, dat een aanzienlijk prijsverschil betreft.

Volledigheidshalve deel ik jullie mede:
hbo-opleiding in 4 jaar gehaald.

Wat ik al heb gehoord is dat wanneer je ingeschreven blijft staan op je hbo, je gebruik kan maken van het wettelijke college-geld tarief, dat een stuk goedkoper is.
motorbloempjedonderdag 28 januari 2016 @ 11:21
Als je je hbo-opleiding al afgerond hebt valt er niet veel meer 'ingeschreven te blijven staan', en betaal je het volle pond.
DoubleDipdonderdag 28 januari 2016 @ 12:31
Waarom een bachelor en geen master (eventueel pre master)? Ik weet niet hoe het zit als je een WO bachelor gaat doen, maar HBO bachelor en WO master maakt dat je gewoon 2000 per jaar betaalt.
Ashqelondonderdag 28 januari 2016 @ 13:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 januari 2016 11:21 schreef motorbloempje het volgende:
Als je je hbo-opleiding al afgerond hebt valt er niet veel meer 'ingeschreven te blijven staan', en betaal je het volle pond.
Dit dus tenzij een bachelor in het onderwijs of medische sector.