Zijn ze dit dan niet?quote:onze kijk op vrouwen waar ze als onderdanige, slaafse en goedkope hoeren worden weggezet.
Ik heb er elke 2 dagen plezier aan, dus ik weet niet waar je het over hebtquote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:08 schreef berko13 het volgende:
Porno heeft onze maatschappij meer kwaad dan goed gedaan.
Je weet er best veel van.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:08 schreef berko13 het volgende:
Ik ben 100% voorstander van deze maatregel. Het verziekt onze jeugd. Niet alleen onze jeugd, maar ook onze kijk op seks, onze kijk op vrouwen waar ze als onderdanige, slaafse en goedkope hoeren worden weggezet.
De manier hoe er wordt omgegaan met seksualiteit is wat de jeugd bederft.quote:De rechtbank vindt dat pornografie de Pakistaanse jeugd bederft.
Dat dat jouw fetish is betekent natuurlijk niet dat iedereen automatisch dezelfde porno kijkt.quote:Ik ben 100% voorstander van deze maatregel. Het verziekt onze jeugd. Niet alleen onze jeugd, maar ook onze kijk op seks, onze kijk op vrouwen waar ze als onderdanige, slaafse en goedkope hoeren worden weggezet.
Ik ben hier zo woest om dat ik direct even youporn ga bezoeken om m'n 30 centimeter finaal aan gort te fappen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:10 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ik sta hier ook even van te kijken
Rare porno zoek jij op.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:08 schreef berko13 het volgende:
onze kijk op vrouwen waar ze als onderdanige, slaafse en goedkope hoeren worden weggezet.
Onze maatschappij heeft ze zo gemaakt en vrouwen gaan dat gedrag dan kopiëren van elkaar omdat ze denken dat het zo hoort. Ik verzet mij daar tegen.quote:
Ik kijk altijd porno waarin de mannen slaafs en onderdanig zijn.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:15 schreef berko13 het volgende:
[..]
Onze maatschappij heeft ze zo gemaakt en vrouwen gaan dat gedrag dan kopiëren van elkaar omdat ze denken dat het zo hoort. Ik verzet mij daar tegen.
Hoe 'hoort' het dan en waar heb jij die wijsheid vandaan?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:15 schreef berko13 het volgende:
[..]
Onze maatschappij heeft ze zo gemaakt en vrouwen gaan dat gedrag dan kopiëren van elkaar omdat ze denken dat het zo hoort. Ik verzet mij daar tegen.
Gewoon netjes gedragen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:17 schreef ems. het volgende:
[..]
Hoe 'hoort' het dan en waar heb jij die wijsheid vandaan?
quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:17 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik kijk altijd porno waarin de mannen slaafs en onderdanig zijn.
Daardoor zie ik mannen juist weer als slaafse hoeren.
Raar dit.
Daar ben ik te veel idealist voor.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:23 schreef ems. het volgende:
[..]
Dan zou jij dus netjes je mond moeten houden over dit soort zaken.
Wat is er mis met gewoon een diepe en lange relatie tussen één man en één vrouw waarin beide partners elkaar met respect behandelen? Daar is onze beschaving op gebouwd.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:24 schreef I-care het volgende:
Op welke manier zijn wij verpest geworden dan?
Welk effect heeft het en wat zou er beter kunnen. Daar ben ik wel benieuwd naar.
Gewoon terug naar de tijd van de Romeinen, toen was al die porno er nog niet en onze samenleving niet helemaal bedorven. Dat christendom heeft niets goeds gebracht.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:15 schreef berko13 het volgende:
[..]
Onze maatschappij heeft ze zo gemaakt en vrouwen gaan dat gedrag dan kopiëren van elkaar omdat ze denken dat het zo hoort. Ik verzet mij daar tegen.
Niets. Wat heeft dat met porno te maken?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:27 schreef berko13 het volgende:
[..]
Wat is er mis met gewoon een diepe en lange relatie tussen één man en één vrouw waarin beide partners elkaar met respect behandelen?
Haha, nee.quote:Daar is onze beschaving op gebouwd.
Ik zal de vragen herhalen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:27 schreef berko13 het volgende:
Op welke manier zijn wij verpest geworden dan?
Welk effect heeft het en wat zou er beter kunnen. Daar ben ik wel benieuwd naar.
Daar is niets mis mee. En ik neem aan dat de meesten van ons daar nog steeds naar zoeken en of verlangen?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 17:27 schreef berko13 het volgende:
[..]
Wat is er mis met gewoon een diepe en lange relatie tussen één man en één vrouw waarin beide partners elkaar met respect behandelen? Daar is onze beschaving op gebouwd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |