abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 26 november 2002 @ 12:33:58 #26
21410 Fliepke
Serieuze waarheid
pi_7001170
quote:
Op donderdag 21 november 2002 22:12 schreef dinsdagavond het volgende:
Ik overweeg een creditcard te nemen bij de Rabobank. Het gaat dus om een Rabocard. Studenten kunnen korting op deze kaart krijgen (de kosten zijn ¤ 3,00 per kwartaal).
Is het dan nog steeds zo dat ik een bepaald (hoog) minimum inkomen moet hebben, zoals normaal voor het aanvragen van een creditcard?
Heb er zelf ook eentje van de rabobank, het gaat er gewoon om dat je een hbo of wo opleiding doet. Je hebt toch stufi en dat is genoeg
Ideaal voor de aankopen op internet idd
pi_7002052
ik heb er een van de postbank, ideaal voor internetaankopen, auto's huren, hotels boeken in het buitenland!!

11 eurootjes bij de Postbank als student met studentenrekening

Stop rockin' the boat.
pi_7038472
Ik heb er ook 1 van de rabobank, gebruik hem nooit

Vroeger kocht ik er spullen mee via internet. Bij mij is er een limiet op van 3000 gulden.

"Smile", said the Lord! "Things could be worse" So i did and they were || Computers are like airconditioners, they stop working when you open Windows.
pi_7140878
Ik heb er ook eentje aangevraagd bij de Rabobank en ik kreeg hem ook gewoon. Terwijl mijn enige inkomen wat op papier staat mijn studiefinanciering is. Hij kost €2.83 per kwartaal en je hebt een limiet van €1500,-m per maand. Het enige waar ik hem voor ga gebruiken is voor mijn aankopen via internet. Mijn pa werd er namelijk ziek van dat ik zijn creditcard constant gebruikte.
pi_7145627
quote:
Op donderdag 21 november 2002 22:14 schreef Progressor het volgende:

Eh, wat wil je als student met een creditcard?


Boeken online bestellen + betalen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_7237010
quote:
Op donderdag 21 november 2002 22:14 schreef Progressor het volgende:

[..]

Eh, wat wil je als student met een creditcard?


DVD's kopen op internet, scheeld meestal toch enkele Euro's
pi_7237998
quote:
Op dinsdag 26 november 2002 02:00 schreef vicz het volgende:
Nederland is volgens mij het enige land waar je moet betalen voor je creditcard
Nederlandse credit card verstrekkers gaan er meestal vanuit dat je niet in termijnen betaalt. Met andere woorden; als ze geen kosten in rekening brengen lopen ze een grote kans om er niks aan te verdienen.

Iemand zoals ik; dus iemand die wel betaalt met de CC maar aan het einde van de maand gewoon het hele saldo inlost hebben ze niks verdiend. In de VS zijn ze dat soort klanten liever kwijt dan rijk. De mensen die kaarten als echte kredietfaciliteit gebruiken, die zien ze heel graag.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')