quote:Dat mag
Op vrijdag 22 november 2002 00:54 schreef Zander het volgende:[..]
Yep, en persoonlijk vind ik het niks. Andere mensen mogen het van mij best mooi vinden, ik val er toch niemand op aan? Maar als je louter positieve reacties wilt lezen kun je je misschien beter wenden tot de Dr. Alban Fanpage
Je hoeft niet 100% positief te zijn over muziek, ik zet genoeg kritische kanttekeningen bij "mijn" muziek. Het kan altijd beter, maar ik probeer tevreden te zijn.
Muziek is voor mij ernstig persoonlijk. Ik kan aan een hele leuke avond een gevoel aan 1 liedje overhouden wat niemand hier kan waarderen. Ook al is het nummer zo "fout" , de (al dan niet leuke) herinnering blijft. Muziek = gevoel voor mij, of het nou t40 is of underground metal,house,jazz,whatever.
[edit] typo
quote:daar doe je het alweer!
Op vrijdag 22 november 2002 01:24 schreef Zander het volgende:
Neuh, het is inderdaad niet mijn bedoeling om als Beschermer van de Betere Smaak over te komen en als iemand anders Dr. Alban leuk vindt omdat dat de achtergrondmuziek was toen hij/zij voor de eerste keer over z'n nek moest van een alcoholvergiftiging op een schoolfeestje, wie ben ik dan om die mooie jeugdherinneringen bruut te verpletteren onder het gewicht van mijn negatieve woorden.
*met vingertje zwaait*
quote:Niet voor Jane dus.. En voor mij trouwens..
Op vrijdag 22 november 2002 00:12 schreef Poepoog het volgende:Maar het heeft wel amusementswaarde...
quote:Nee, maar dat heeft er dus inderdaad mee te maken dat ik toen al op een leeftijd was, dat ik deze muziek niet als jeugdsentiment beschouw.
Op vrijdag 22 november 2002 01:41 schreef Diverse_Reality het volgende:[..]
Niet voor Jane dus..
quote:Voor mij ook niet, ondanks dat ik net m'n eerste (en laatste) brugklasfeestje had toen "It's My Life" een hit werd.
Op vrijdag 22 november 2002 01:41 schreef Diverse_Reality het volgende:[..]
Niet voor Jane dus.. En voor mij trouwens..
Wel jeugdsentiment, maar geen muzikaal pretpakket voor mij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |