Van die mensen die dan gaan zuchten als iemand praat. Man, maak je niet zo druk. Je hoort evengoed mensen praten buiten de stiltecoupéquote:
Vragen ze aan mij heel zacht kunt u niet even vragen of die meneer of vrouw wat zachter wil praten?quote:Op maandag 4 januari 2016 22:05 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Van die mensen die dan gaan zuchten als iemand praat. Man, maak je niet zo druk. Je hoort evengoed mensen praten buiten de stiltecoupé
quote:Op maandag 4 januari 2016 22:09 schreef Geerd het volgende:
[..]
Vragen ze aan mij heel zacht kunt u niet even vragen of die meneer of vrouw wat zachter wil praten?
EN dan zeg ik altijd, extra hardt ohw u heeft last van X heeft u zelf al gevraagd of X wat zachter wilt doen?
En dan loop ik weg,
Ben godverdomme geen kleuter oppas
Ik drink er nog paar met je mee !!quote:Op maandag 4 januari 2016 22:18 schreef H0D3NPYL het volgende:
Lekker aan het bieren hier? Ik trek er zo een open.
Godver Ren 1!!!quote:
Nog een week joh, nog geen reden voor zenuwen nuquote:Op maandag 4 januari 2016 22:22 schreef Geerd het volgende:
[..]
Godver Ren 1!!!
Ik ben denk ik nog zenuwachtiger dan jij of is het als ?
Godver
Als je VOG maar goed komt man !quote:Op maandag 4 januari 2016 22:22 schreef renwan het volgende:
[..]
Nog een week joh, nog geen reden voor zenuwen nu
Ja dat is het spannendste. Voel me een zware crimineel verdommequote:
Boeiend we hebben allemaal wel eens een fout gemaaktquote:Op maandag 4 januari 2016 22:23 schreef renwan het volgende:
[..]
Ja dat is het spannendste. Voel me een zware crimineel verdomme
Boefjesquote:Op maandag 4 januari 2016 22:25 schreef Geerd het volgende:
[..]
Boeiend we hebben allemaal wel eens een fout gemaakt
Gewoon doen !quote:Op maandag 4 januari 2016 22:27 schreef renwan het volgende:
Kan anders een topic in WGR openen, misschien weten ze het daar
Die koters van nu komen al niet eens meer buiten.quote:
Ook straks eerlijk zijn bij het gesprek, ze komen er toch wel achter.quote:Op maandag 4 januari 2016 22:27 schreef renwan het volgende:
Kan anders een topic in WGR openen, misschien weten ze het daar
Krijgen doe ik hem sowieso wel denk ik, als het tegenzit moet ik bezwaar gaan maken en dan duurt het langer. Dat ene geintje is het enige dat ik ooit geflikt heb.quote:Op maandag 4 januari 2016 22:32 schreef Geerd het volgende:
ja misschien krijg ik geen VOG omdat X
Gewoon eerlijkheid het
Fappen!quote:
dat verergert het alleen maar die dip die je daarna krijgtquote:
Paus !! Je bent weinig hier gaat het wel goed?quote:Op maandag 4 januari 2016 22:34 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
dat verergert het alleen maar die dip die je daarna krijgt
en ben totaal niet geil nu
met kerstvakantie genoeg dingen gedaan met feestdagen en zo dan kan ik niet fokken!quote:Op maandag 4 januari 2016 22:36 schreef Geerd het volgende:
[..]
Paus !! Je bent weinig hier gaat het wel goed?
ik ben chagrijnigquote:
Nu plots sneeuw in Groningen nu ik er niet ben.quote:
Dat laatste is het ergste denk ik, en nu dan man?quote:Op maandag 4 januari 2016 22:38 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Nu plots sneeuw in Groningen nu ik er niet ben.
Niks te doen alleen op mijn kamer.
Vakantie afgelopen.
Tentamens gefaald.
Ja dat kan gelukkig wel.quote:Op maandag 4 januari 2016 22:39 schreef Geerd het volgende:
[..]
Dat laatste is het ergste denk ik, en nu dan man?
Herkansing?
Nee ? Kom hier bier drinken dan !! Dan heb je in eens ook plannen...quote:Op maandag 4 januari 2016 22:39 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Ja dat kan gelukkig wel.
Die andere 3 zijn niet erg?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |