Er stond vandaag een artikel in de nrc over deze laatste film van Downton Abbey.quote:
Ik wou nog zo graag een porno spin off over Matthew Crawley, maar dat zit er vast ook niet meer in.quote:Op vrijdag 19 september 2025 15:04 schreef Hilzillah het volgende:
Ik ben maandag geweest, wat een mooi einde! Al ben ik het er TOTAAL niet mee eens dat dit het einde is!
Ik wil een serie over Violet Crawley toen ze nog een meisje was. Over hoe her ladyship en Mylord elkaar hebben ontmoet en ik wil een serie over Harold in de joenaaitedsteets. En ik wil een serie over Lady Mary als Downton Baas
Hoe Mary ermee zat dat ze 'damaged goods' was, en dacht dat ze Matthews vergeving nodig had. En hoe Matthew ondertussen de halve lokale adel heeft uitgewoond. Zoiets?quote:Op vrijdag 19 september 2025 17:07 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik wou nog zo graag een porno spin off over Matthew Crawley, maar dat zit er vast ook niet meer in.
Kan me niet schelen! Als hij zijn kleren maar uitdoet!!quote:Op zondag 21 september 2025 11:16 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Hoe Mary ermee zat dat ze 'damaged goods' was, en dacht dat ze Matthews vergeving nodig had. En hoe Matthew ondertussen de halve lokale adel heeft uitgewoond. Zoiets?
Eerlijk…. Ik zou kijken!quote:Op vrijdag 19 september 2025 17:07 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik wou nog zo graag een porno spin off over Matthew Crawley, maar dat zit er vast ook niet meer in.
Nah... 6 seizoenen en 3 bioscoopfilms... denk dat er niks aan is.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 10:33 schreef roos94 het volgende:
Ik zag het voorbij komen op netflix. Nooit gezien.. Is het een aanrader of is het een typisch supertraag historisch drama waar je oma bij in slaap valt?
Oh ja dat zegt wel wat inderdaad. Ik vond Breaking Bad & The Crown niks aan. Ook zo'n onbekende series met 1 seizoen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:13 schreef BE het volgende:
[..]
Nah... 6 seizoenen en 3 bioscoopfilms... denk dat er niks aan is.
Ik ook.quote:
Maar dan zou een antwoord als 'Het is echt een superleuke serie! Moet je echt kijken!' ook totaal nutteloos zijn, want ik vond The Crown ook heel erg goed en ook Breaking Bad bleek bij de tweede poging ook heel goed te zijn.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:15 schreef roos94 het volgende:
[..]
Oh ja dat zegt wel wat inderdaad. Ik vond Breaking Bad & The Crown niks aan. Ook zo'n onbekende series met 1 seizoen.
Goed antwoord.
Ik wil gewoon weten in hoeverre de serie "traag" is wat sommige historische dramas nogal eens hebben. Gebeurt er een hoop of niet?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:30 schreef BE het volgende:
[..]
Maar dan zou een antwoord als 'Het is echt een superleuke serie! Moet je echt kijken!' ook totaal nutteloos zijn, want ik vond The Crown ook heel erg goed en ook Breaking Bad bleek bij de tweede poging ook heel goed te zijn.
Dus ja... wat wil je horen dan?
Begin er gewoon aan. Hooguit 'verspil' je een paar uur van je tijd, maar dat doe je ook door hier rond te hangen, dus wat maakt dat uit!
Ik vond het zeer vermakelijk.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 10:33 schreef roos94 het volgende:
Ik zag het voorbij komen op netflix. Nooit gezien.. Is het een aanrader of is het een typisch supertraag historisch drama waar je oma bij in slaap valt?
Ik vind het een leuke serie. En het tempo is niet heel snel maar ook niet tergend langzaam. Er gebeurt iig genoegquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:39 schreef roos94 het volgende:
Ik
[..]
Ik wil gewoon weten in hoeverre de serie "traag" is wat sommige historische dramas nogal eens hebben. Gebeurt er een hoop of niet?
Nou idd! Heel mooi ook, dat eerbetoon aan haar!quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 12:53 schreef Doedezemaar het volgende:
Alleen al voor de blikken (en opmerkingen) van Maggie Smith moet je kijken. Zelfs als de rest niet boeiend zou zijn
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 12:53 schreef Doedezemaar het volgende:
Alleen al voor de blikken (en opmerkingen) van Maggie Smith moet je kijken. Zelfs als de rest niet boeiend zou zijn
Hebben jullie deze film ook gezien van haar?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 18:55 schreef BE het volgende:
[..]
Nou idd! Heel mooi ook, dat eerbetoon aan haar!
Jaaaa!quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:27 schreef maily het volgende:
[..]
[..]
Hebben jullie deze film ook gezien van haar?
Maggie Smith - Roger Allam : the lady in the van Netflix update
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |