doen ze allemaal helaasquote:Op woensdag 30 december 2015 21:32 schreef Roel_Jewel het volgende:
De dj van dienst weet vakkundig élk intro te verkloten.
dit word toch niet met een dialect gezongen? ik snap het nooit waarom ze hem niet verstaanquote:Op woensdag 30 december 2015 21:32 schreef D. het volgende:
[..]
Mijn vader komt uit Nijmegen, dus mij lukt het wel
Het kost een beetje moeite soms bij Frank.quote:
Vergeet Erik Hulzebosch niet. De enige man die niet wordt ondertiteld omdat ze niemand kunnen vinden die verstaat wat hij zegt.quote:
Nog een half uur en Roodbeengod neemt het over.quote:Op woensdag 30 december 2015 21:32 schreef Roel_Jewel het volgende:
De dj van dienst weet vakkundig élk intro te verkloten.
omdat ze mauwen.... Puur omdat hij bij optredens wel eens dronken was.quote:Op woensdag 30 december 2015 21:33 schreef Stickertje het volgende:
[..]
dit word toch niet met een dialect gezongen? ik snap het nooit waarom ze hem niet verstaan
en oh god daar is het hossenquote:Op woensdag 30 december 2015 21:33 schreef Ferdo het volgende:
Mai Tai verdient ook wel een credit hier.
Hoezo? Die heeft toch ook nooit on de top 100 gestaan?quote:Op woensdag 30 december 2015 21:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja klopt, 104 in 2000 is me net ingefluisterd en sinds 2006 niet eens bij de beste 200.. nederland is een smakeloos land
(tenzij het over Duncan Browne gaat)
quote:Op woensdag 30 december 2015 21:35 schreef iPat het volgende:
Veel te weinig van Damien Rice in de lijst als je het mij vraagt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |