Jij snapt hetquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:03 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Niets mis met wat vet..Wat moet je met zo'n platgeslagen surfplank, geen tieten niks...
quote:
Nu gaan slapen en ons flikkers noemen?quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:06 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
KLote laptop bijna leeg ik ga denk ik slapen stelletje flikkers.
Zuid-Limburgquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:05 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Ja misschien moeten we eens afspreken waar in Limurg woon je? Guttecoven hier!
Ja fuck man ik ben breed en weet niet wat ik zeg.quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:06 schreef renwan het volgende:
[..]
Nu gaan slapen en ons flikkers noemen?
De Geerd knokploeg is niet groot geworden nogquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:04 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Knokploeg want mensen rond duzzy staken vuurwerk af een bazenpaint die nieuw is in de op bij de spoiler, dan nog een chick die hierbij kwam, en toen gingen we het hebben over bipsen en zo. Iets daarvoor ging het over bier, en nouja dat is het zon beetje.
Dan kom ik toch naar het zuiden, ik zit in het midden is geen enkel probleem. Gaan we wandelen door Schin op Geul of zo.quote:
Opsogodin, ik wil jequote:
Klopt, met de naam Henkquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:02 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Op woensdag was je toch een ballerina
Vond je de laatste keer dat ik pp je lag niet ergquote:
Vergeet Pausnicolaas dat is een Judas...quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:08 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Vond je de laatste keer dat ik pp je lag niet erg
Oeie maagdquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:08 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Vond je de laatste keer dat ik pp je lag niet erg
Buikje van het goede levenquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:06 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]Gewoon lekker beetje eten, niet te dik maar beetje buikje, met flinke tieten en flinke kont op gezond gewicht... HEERLIjk!
Dudequote:Op zaterdag 19 december 2015 23:09 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Vergeet Pausnicolaas dat is een Judas...![]()
Volle dames fuckin geil!!!! Ik ga denk ik fapje maken zo stijf als wat nu
Ik heb wel een heel erg zwaar accentquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:07 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Dan kom ik toch naar het zuiden, ik zit in het midden is geen enkel probleem. Gaan we wandelen door Schin op Geul of zo.
quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:09 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Buikje van het goede leven
Maakt niet uit, ik streel gewoon over je buikje, en dan geniet ik...quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:10 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Ik heb wel een heel erg zwaar accent
Mede-maagdquote:
Goffedomme Geerd.. dat wenst iedereen van jou..quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:10 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik wil jou kontje wel even ontmaagden
quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:10 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik wil jou kontje wel even ontmaagden
Doe dat, die jongen heeft een pik nodig.quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:10 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ik wil jou kontje wel even ontmaagden
Echte Hollander hierquote:
Niet altijd fappenquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:09 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Vergeet Pausnicolaas dat is een Judas...![]()
Volle dames fuckin geil!!!! Ik ga denk ik fapje maken zo stijf als wat nu
Je Limburse accent verleerd zijn en nephaags pratenquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:10 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Ik heb wel een heel erg zwaar accent
NepHollander hier!quote:
Precies, ik fap 1x per dag, wel de hele dag doorquote:
Ben ziek jaloers op paus nuquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:11 schreef Duzzy het volgende:
[..]
Goffedomme Geerd.. dat wenst iedereen van jou..
jaloers zijn op Paus?quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:12 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Ben ziek jaloers op paus nu
Nepperdquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:11 schreef renwan het volgende:
[..]
Je Limburse accent verleerd zijn en nephaags praten
Nep haags met een semi zachte Gquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:11 schreef renwan het volgende:
[..]
Je Limburse accent verleerd zijn en nephaags praten
Moest jij niet achter het station staan?quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:12 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Ben ziek jaloers op paus nu
Ik fap soms en midden in een fapbeurt zit ik op fok en reageer ik in een SCquote:Op zaterdag 19 december 2015 23:12 schreef Remqo het volgende:
[..]
Precies, ik fap 1x per dag, wel de hele dag door
Wat zit jij nou weer stom te lullenquote:
Paus is sexyquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |