Goedemiddag en van harte welkom bij stichting AEV!
Wie zijn wij?Wij zijn AEV, een jong en dynamisch bedrijf, opgericht op 11 december 2015.
We zetten er ons dag in dag uit, keihard voor in om iedere vluchteling een eigen huisje te geven. Daarom hebben we stichting AEV in het leven geroepen. Met 450 vrijwilligers door het hele land staan wij sterk.
Hoe help ik AEV?Maar wij hebben uw hulp nodig. Zo hebben wij onder andere donaties nodig. Maar ook mensen die hun eigen vluchteling willen adopteren. Belangrijk om te vermelden is dat deze vluchtelingen allemaal gescreend zijn. Zij hebben op geen enkele manier banden met terreurorganisaties, zijn veelal jong en hebben een hele goede opleiding genoten. Zo is minstens 40-45% ingenieur, arts of conducteur in hun eigen land.
Hoe werkt AEV?Belangrijk om te vermelden is dat de vluchtelingen op dit moment nog in hun eigen land resideren. Zij slapen op dit moment in speciaal gebouwde hutjes, die voorzien zijn van specerijen, voedsel en drinken. Artsen zijn er niet, die zijn er namelijk onder de vluchtelingen zelf al genoeg. Op het moment dat u een vluchteling adopteert vliegt deze de volgende dag nog naar Schiphol, alwaar u hem of haar op kunt halen.
Kosten & algemene voorwaarden/b]
- Kosten per vluchteling zijn ¤450 euro. Profiteer nu tijdelijk van onze speciale 2x de helft actie.
- Het stampen op een vluchteling is niet toegestaan, ook al heeft u hem gekocht.
- Op weg naar en van Schiphol mag u NIET met 2 kratten bier achterin rondrijden. Ook niet als u woonachtig bent in Assen-Oost.
- U wacht op Schiphol met een bordje op uw vluchteling. Na uw bestelling bij AEV ontvangt u een bestelbevestiging met allerlei informatie zoals de naam van de vluchteling in kwestie.
- U mag de vluchteling niet aaien.
- Indien de vluchteling een vrouw is, is het niet toegestaan deze te gebruiken voor seks. Wel is het toegestaan deze te gebruiken voor het koken, strijken en de was.
- AEV is op geen enkele manier aansprakelijk voor enige vorm van schade geleden door de vluchteling.
[b]Uit welke vluchtelingen kan ik kiezen?Ayla, 19-08-1983, Syrië.![sota-refugee.jpg]()
Dit is Ayla uit het Syrische Damascus. Ayla is 32 jaar oud, moeder van zeven kinderen. Zij werkt als schoenenpoetser in het centrum van Damascus maar voelt zich niet langer veilig.
Bijzonderheden: Ayla is HIV-positief en heeft veel aandacht nodig. Laat haar nooit alleen achter in uw huis. Doet u dit wel dan loopt u het risico dat zij uw meubels kapot krabt.
Sala, 15-07-1957, Irak![Cameron-Refugee-4.jpg]()
Dit is Sala, 58 jaar oud en woonachtig te Baghdad, Irak. Sala werkt niet en verdient zijn geld met antiekhandel, of rommelen zoals hij het zelf noemt. Sala zijn broer Seek, zie hieronder, werkt wel. Hij sorteert pallets.
Bijzonderheden: Sala is een klare lamlul.
Seek, 20-01-1959, Irak![hqdefault.jpg]()
Dit is Seek, de broer van Sala. Seek is 56 jaar oud en sorteer pallets.
Bijzonderheden: Zijn kachel is overleden aan kanker.
Riyadh, 13-03-1988, Eritrea![refugee.jpg]()
Dit is Riyadh, 27 jaar uit Asmara, Eritrea. Riyadh werkt daar als gynaecoloog, hoewel dit slechts een dekmantel is om vrouwen te kunnen betasten.
Bijzonderheden: Riyadh houdt van bloemen.
Waimar, 12-04-1953, Iran![RefugeeTodaythefacesof50millionpeople01_srcset-large.jpg]()
Dit is Waimar, 62 jaar, woonachting in Teheran, Iran. Waimar heeft net een celstraf van 3 jaar uitgezeten wegens ontucht met een 8-jarige.
Bijzonderheden: Waimar had een ziekte over zich heen, maar deze is nu genezen. Hij zal uw kind dan ook, als u veel geluk heeft, niet betasten.
Onze collectie vluchtelingen wordt dagelijks uitgebreid. Heeft u nog aanvullingen? Voeg deze dan gerust toe in dit topic en vermeld daarbij de naam, geboortedatum, woonplaats en een foto + bijzonderheden van de vluchteling in kwestie. Wilt u een vluchteling uit bovenstaande lijst adopteren? Dat kan! Reageer in dit topic en doe een goed bod.Dit topic is bedoeld als grap. Een vluchteling uitlachen is nooit grappig, d'r zitten er ook goei'n tussen. AEV is op geen enkele manier aansprakelijk.