Nieuw in
doosjh zak; 2016 (de nieuwe dus) Mammoet Dakar vest. Uitgevoerd in superzachte microfleece. Maat M. Gekocht voor mijn lief, maar die is kleiner als ik dacht, en dus was hij te groot.
Kan hem ruilen, maar kan pas over een week (weekie Urlaub), en dus geef ik jullie aan kans om hem over te nemen tegen nieuwprijs minus een paar euro. Kostte 48 eurie en een beetje ex. dus ergens rond de 55 inclusief de Belasting Toegevoegde Waarde. Ik bied hem aan voor 6 tientjes inclusief verzenden.
Semi brakke foonpics (van de mijne in 3XL):
![DSC_0017_zpsctsuvooc.jpg]()
![DSC_0018_zpssvgwjj1j.jpg]()
![DSC_0021_zpst0whunjq.jpg]()
![DSC_0024_zpstpuf6fzp.jpg]()
![DSC_0025_zpsm01ogimr.jpg]()
![DSC_0023_zpstrobij6f.jpg]()
Vest is zwart met lichtgrijze manchetten met grotendeels geborduurde logo's en opgestikte patches. Ik heb ze elk jaar, en kwaliteit is erg goed tot uitstekend. Oók na tig keer wassen blijven ze doorgaans mooi.
Bieden heeft geen zin, dit is de prijs, als niemand hem wil gaat hij retour Mammoetstore en wordt hij geruild voor een S-je. Pak je kans, want kopen kun je hem als gewone sterveling niet.
[ Bericht 20% gewijzigd door Sounddragon op 06-12-2015 16:48:22 ]