FOK!forum / Seksualiteit / Broer Tinus laat ranzige escorts naar de boerderij komen
B.R.Oekhoestwoensdag 2 december 2015 @ 15:50
Het zit dus namelijk zo: Broer Tinus laat namelijk dus soms escorts naar de boerderij komen, en dat doet ie dan als ik een avond niet thuis ben. Maar nou kwam ik gisteren een uur eerder van de voetbaltraining terug omdat het natafelen niet doorging, zie ik me dus een onwijze zwarte Mercedes voor de groene voordeur staan, met éčn of andere allochtone kickboxer erin.

Dus ik verzamel al mijn moed bij elkaar en klop toch maar op het geblindeerde raampje, waarna die Ali agressief het raampje naar beneden doet, klanken uitstotend als gammele gammele swa wollah. Ik zeg, ja die wol zit nog om het schaap in het weiland maar dat verkopen we dus niet, dus van ons erf af of ik laat Bello los. Kwam de islamitische aap uit de mauw, want bleek dat hij de sjofeur was van een louche escortbedrijf, die dus net een Poolse slet bij Tinus had gebracht.

Dus ik zeg ok wacht maar even en loop geagiteerd onze bijkeuken in, waarna ik direct uitglij op een spekgladde vloer, en mijn broek onder de drek. Terwijl ik met dichtgeknepen neus overeind krabbel zie ik vanuit me ooghoeken een tafereel dat niet zou hebben misstaan in Sex veur de Buch. Tinus lag vastgespijkerd op de bijkeukenvloer en de Poolse Eva was bezig hem te berijden in dominatrix-outfit, onderwijl hem volpissend en kakkend.

Met het schaamrood op zijn kaken en de bruine smurrie nog op de rest van zijn niet zo goddelijke lichaam heeft hij toen opgebiecht dat het niet de eerste keer was 'dat er iemand langs kwam', maar dat het deze keer alleen wat extremere vormen aannam.

Heb ik dat weer in mijn familie? Ben ik nou de enige met zo'n rare broer, of kennen jullie ook iemand in de directe omgeving met van die aparte seksuele voorkeuren?
bleibleiwoensdag 2 december 2015 @ 15:52
Jezus hey, is dit tegenwoordig grappig? :{
Arnold_Braunschweigerwoensdag 2 december 2015 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 2 december 2015 15:52 schreef bleiblei het volgende:
Jezus hey, is dit tegenwoordig grappig? :{
Nee.
dimmakwoensdag 2 december 2015 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 2 december 2015 15:52 schreef bleiblei het volgende:
Jezus hey, is dit tegenwoordig grappig? :{
Hij houdt het al 15 jaar vol op dit forum, dus het is van alle tijden.
B.R.Oekhoestwoensdag 2 december 2015 @ 16:40
Maar er mist nog wat aan het plot, hoe liep het verder af zult u zeggen.
Welnu, nadat eerst die Eva en daarna Tinus een grondige reinigingsbeurt in de wastobbe hadden gekregen en ze hun zooi op de vloer hadden opgeruimd en ontsmet, moest Tinus die dame nog van zijn zakgeld 250 Euries betalen, waarna ze terugging naar haar pooier annex sjofeur die met gezwinde spoed richting stad scheurde.
Dr.Mikeywoensdag 2 december 2015 @ 16:43
Leuk topic
Maharajahwoensdag 2 december 2015 @ 17:06
Juist ja. Klinkt als een mastermovies voice over, zonder voice over.
Roland_Deschainwoensdag 2 december 2015 @ 17:09
"Mauw"
"Sjofeur"
"Euries"

:')
Tamashiiwoensdag 2 december 2015 @ 21:17
Doeiiii