hij is dus 40minuten eerder dan gisteren dus dat wil zeggen dat vannacht de dingesding ook 40minuten eerder komt.quote:Op donderdag 26 november 2015 16:02 schreef Uccie het volgende:
Wie zei nou 16u? Die heeft dus gelijk
HIj komt maar gewoon over een half uur ofzo, kan ik daarna rustig eten gaan maken.quote:Op donderdag 26 november 2015 16:02 schreef Nizno het volgende:
[..]
hij is dus 40minuten eerder dan gisteren dus dat wil zeggen dat vannacht de dingesding ook 40minuten eerder komt.
Ja ik net ook, alles doorlopen, moment, we verwerken, je staat in de wachtrij.. ennnnnn bad gatewayquote:
Waar?quote:Op donderdag 26 november 2015 16:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja ik net ook, alles doorlopen, moment, we verwerken, je staat in de wachtrij.. ennnnnn bad gateway
daarquote:
Misschien had je KPN?quote:Op donderdag 26 november 2015 16:05 schreef essnhills het volgende:
Waar
[..]
Waar? Bij ibood..Wat bedoel je
Oh zoquote:
ja het is een vage site en toch stinken we er elke keer weer in.quote:Op donderdag 26 november 2015 16:06 schreef Nattekat het volgende:
Je staat in de wachtrij en hij nokt ermee? Vaag.
Ik dacht dat je maar 1 box per hunt kon kopen?quote:Op donderdag 26 november 2015 16:06 schreef Nattekat het volgende:
Je staat in de wachtrij en hij nokt ermee? Vaag.
ja zo las ik het ook eigenlijks eerljk gezegd maar ergens vind ik dat ook stom. 1 box per moment dat hij wordt aangeboden is eerlijker.quote:Op donderdag 26 november 2015 16:07 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik dacht dat je maar 1 box per hunt kon kopen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |