Volgens mij was Cristo Redentor al in juli 2015 in die kleuren belicht?quote:
Kijk es Hilary lollig zijn in haar speech over camps, fun camps joepie wat een feestquote:Op zaterdag 14 november 2015 17:45 schreef Summers het volgende:
Ik las vorige week nog dat Europa het recht heeft mensen te vermoorden in oorlogstijd
[..]
Ook typisch is die Obama die speciaal een persconferentie geeft over Parijs terwijl er zoveel meer gebeurd is op dezelfde dag maar die zijn niet belangrijk ofzo
“Europe runs the risk of turning black from illegal immigration, it could turn into Africa.quote:Op zaterdag 14 november 2015 17:58 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Kijk es Hilary lollig zijn in haar speech over camps, fun camps joepie wat een feest
Heks is het, ik ben bang dat ze de volgende president wordt, dit weet ze allang. Iedereen weer ff happy, first female president, yeah we can change net zoals met die fraud Obama met zijn loze beloftes. Wie weet in 2020 kan het nog gekker (zal mij niks verbazen) Kanye 'shut up' West.quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:05 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
“Europe runs the risk of turning black from illegal immigration, it could turn into Africa.
We need support from the European Union to stop this army trying to get across from Libya, which is their entry point.
At the moment there is a dangerous level of immigration from Africa into Europe and we don’t know what will happen.
What will be the reaction of the white Christian Europeans to this mass of hungry, uneducated Africans?
We don’t know if Europe will remain an advanced and cohesive continent or if it will be destroyed by this barbarian invasion. We have to imagine that this could happen but before it does we need to work together.”
- Colonel Muammar Gaddafi, military ruler of Libya.
http://www.dailymail.co.u(...)migration-Libya.html
============================================
En wat doet Hillary Clinton??
Trump heeft gezegd dat hij hoopt dat zij zijn tegenkandidaat wordt, want het zou dan 'onmogelijk zijn om van haar te verliezen', gezien de Benghazi en email schandalen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:12 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Heks is het, ik ben bang dat ze de volgende president wordt, dit weet ze allang. Iedereen weer ff happy, first female president, yeah we can change net zoals met die fraud Obama met zijn loze beloftes. Wie weet in 2020 kan het nog gekker (zal mij niks verbazen) Kanye 'shut up' West.
Ze is een engerd, een echte psychopaat op een hoge functie, leugenaar alleen al met haar nephuwelijk, alles voor de schone schijn en hoger doel. Als je naar het mens kijkt zie je de gekte in haar ogen en de machtsgeilheid. Tja Trump heb ik ook niet zo'n hoge pet van op. allemaal puppets die de agenda mogen uitvoeren maar Hilly blijft de engste.quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:15 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Trump heeft gezegd dat hij hoopt dat zij zijn tegenkandidaat wordt, want het zou dan 'onmogelijk zijn om van haar te verliezen', gezien de Benghazi en email schandalen.
Laten we hopen dat hij het redt.
Zij spoort nietquote:Op zaterdag 14 november 2015 17:58 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Kijk es Hilary lollig zijn in haar speech over camps, fun camps joepie wat een feest
Fear mongering op zijn top. Op media worden racistische reacties en doodverwensingen, oprotten-opmerkingen over moslims geuit, wat allemaal kan en waar niemand om maalt. Zodra je iets over Zionisten aankaart zijn de rapen gaar en ben je een antisemiet. Krom maar bovenal enorm hypocriet.quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:24 schreef Summers het volgende:
[..]
Zij spoort nietIk ben msm nieuws aan het kijken vandaag en het is weer om te kotsen , alleen maar oorlogstaal en iemand zei doodleuk dat ISIS aanslagen heeft gepleegd " because they hate us for our freedom " Amerika nablaten
yep dus nu zijn we in oorlog met het isis leger volgens onze leiders en bondgenotenquote:Op zaterdag 14 november 2015 18:34 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Fear mongering op zijn top. Op media worden racistische reacties en doodverwensingen, oprotten-opmerkingen over moslims geuit, wat allemaal kan en waar niemand om maalt. Zodra je iets over Zionisten aankaart zijn de rapen gaar en ben je een antisemiet. Krom maar bovenal enorm hypocriet.
Ook in deze aanslag hebben ze een dikke vinger.
Dat kan in Nieuws. Waarom ga je daar dan niet heen? Dit is BNW.quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
I feel you![]()
Overal over ouwehoeren behalve over de moordpartij in Parijs.
zou het geplanned zijn?quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:46 schreef Summers het volgende:
[..]
yep dus nu zijn we in oorlog met het isis leger volgens onze leiders en bondgenoten
Wel als je van plan bent deze aanslag te gebruiken om nieuwe oorlogen te voerenquote:Op zaterdag 14 november 2015 18:55 schreef Divje het volgende:
[..]
Daar gaat dit topic toch niet over of wel dan?
Clinton en die hele presidentsbullshit uit Amerika hoort niet in dit topic.
Toon dat eens aan dan. Niemand van jullie kan dat. En dan nog, het is totaal niet relevant in dit topic. Jij kan vinden van wel maar dat is het gewoonweg niet.quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:58 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Wel als je van plan bent deze aanslag te gebruiken om nieuwe oorlogen te voeren
Dan word het allemaal zeer relevant
moet je de film idiocracy kijken.quote:Op zaterdag 14 november 2015 18:12 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Heks is het, ik ben bang dat ze de volgende president wordt, dit weet ze allang. Iedereen weer ff happy, first female president, yeah we can change net zoals met die fraud Obama met zijn loze beloftes. Wie weet in 2020 kan het nog gekker (zal mij niks verbazen) Kanye 'shut up' West.
Dat hebben ze geprobeerd. Beter volg je het nieuws,quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:08 schreef Nia het volgende:
Als IS het voetbalstadion als doelwit had uitgekozen met president Hollande als toeschouwer op de eretribune, dan hadden ze nog veel meer slachtoffers kunnen maken voor het oog van miljoenen tv-kijkers? Maar ze vallen kleine locaties aan verspreid door de stad. Wat willen die IS terroristen eigenlijk?
dus we 'vechten' tegen onze eigen wapens en zelf opgeleide en getrainde snuitersquote:Op zaterdag 14 november 2015 18:46 schreef Summers het volgende:
[..]
yep dus nu zijn we in oorlog met het isis leger volgens onze leiders en bondgenoten
Ik hoorde het op het journaal. Helemaal volgens het boekje en zoooooooooooooooooooooooo voorspelbaar.quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:07 schreef Lambiekje het volgende:
En jawel hoor een van de aanslagplegers was een 'vluchteling'.
Man man man. Wat wordt het toneelstukje afgeraffeld uitgevoerd.
jawel.quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:01 schreef Divje het volgende:
[..]
Toon dat eens aan dan. Niemand van jullie kan dat. En dan nog, het is totaal niet relevant in dit topic. Jij kan vinden van wel maar dat is het gewoonweg niet.
Als nou iedereen hier zo zou denken ipv direct met een ongefundeerde mening te komen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 19:15 schreef Izzy73 het volgende:
Ik heb net wat filmpjes gezien. Het ziet er in ieder geval niet uit als een hoax.
Het zou wel een false flag kunnen zijn, maar daar heb ik tot nu toe nog geen bewijzen van kunnen vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |