FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #3220 - met 300 posts
Markdinsdag 10 november 2015 @ 16:49
header.png
Welkom bij de Algemene Kennis Quiz, deel 3220!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.

stellen.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg. Dat betekent echter niet dat je nooit naar een getal mag vragen!

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

goedkeuren.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Geef dit duidelijk aan, bijvoorbeeld dikgedrukt. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

overig.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand van topic 3000 tot topic 3250 vind je hier (eennalaatste tab), met dank aan Mark!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2, Flitspaal en Mark!
De score werd geüpdatet door Mark! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je ten slotte nog veel succes en plezier in deze reeks!
Markdinsdag 10 november 2015 @ 16:50
En lubje25 mag het dubbelepuntentopic aftrappen :)
Quyxz_dinsdag 10 november 2015 @ 17:13
quote:
2s.gif Op dinsdag 10 november 2015 16:50 schreef Mark het volgende:
En lubje25 mag het dubbelepuntentopic aftrappen :)
Ik denk eerder dat ie opent met een -1
lubje25dinsdag 10 november 2015 @ 17:28
Vraag komt er aan. :@ Moest ff weg.
lubje25dinsdag 10 november 2015 @ 17:30
Wat is :P ?

Het jaarboek van :P is een van oorsprong Belgische almanak, die ook in Nederland wordt uitgebracht. Elk jaar in oktober is er een nieuwe editie met meer dan 500 pagina’s bijdragen over literatuur, fotografie en andere kunsten. verscheen voor het eerst in 1923
lubje25dinsdag 10 november 2015 @ 17:50
Moet weer weg. :@

Antwoord:

SPOILER
Snoecks
lubje25dinsdag 10 november 2015 @ 18:51
Hint: Citroën
lubje25dinsdag 10 november 2015 @ 19:17
Of een vis.
pipsterdinsdag 10 november 2015 @ 19:33
Snoecks
Markdinsdag 10 november 2015 @ 20:39
Stand AKQ # 3220:
2 pipster
pipsterdinsdag 10 november 2015 @ 21:14
xpK0UCp.jpg

Welke serie?
RoofingBurnerdinsdag 10 november 2015 @ 22:21
Meiden van de Wit?
pipsterdinsdag 10 november 2015 @ 23:49
Ehm neen, dit is met Vampiertjes en zo in Louisiana.
lubje25dinsdag 10 november 2015 @ 23:59
the walking dead?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 00:57
Dat zijn zombies, T B
Markwoensdag 11 november 2015 @ 00:59
True Blood?
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:07
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 00:59 schreef Mark het volgende:
True Blood?
Stand AKQ # 3220:
2 pipster
2 Mark
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:11
Ah, volk :W

Wat zijn de 2 grootste verschillen tussen een American football goal en een rugby goal?
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:14
Pfff, het doel zelf? De hoogte en de breedte? :s) :@
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:15
Ken allebei de sporten aardig maar het doel zelf niet besef ik me nu. 8)7
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:15
1 ding heeft inderdaad met de goal zelf te maken. Het zijn vrij duidelijke verschillen die met het blote oog te zien zijn
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:17
Bij American voetbal volstaat het vangen van de bal in de endzone met een voet op de grond. Bij rugby moet je met de hand de bal in de tryzone op de grond drukken. Zoiets?
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:21
Bij rugby 2 palen in de grond, bij american football 1? De kleur misschien ook nog wel? In de USA vaak geel meen ik.
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:21
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:17 schreef lubje25 het volgende:
Bij American voetbal volstaat het vangen van de bal in de endzone met een voet op de grond. Bij rugby moet je met de hand de bal in de tryzone op de grond drukken. Zoiets?
Dat heeft niets met de goal te maken (ik bedoel echt het ding). De endzone heeft wel met 1 van die verschillen te maken
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:22
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:21 schreef lubje25 het volgende:
Bij rugby 2 palen in de grond, bij american football 1?
Da's de eerste die ik zocht :Y
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:23
Staat ie op een andere plek? bij de een op de rand van de endzone en bij de andere verder of zo?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 01:24
American football geen dwarsbalk ertussen?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:25
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:23 schreef lubje25 het volgende:
Staat ie op een andere plek? bij de een op de rand van de endzone en bij de andere verder of zo?
Yep, bij rugby staat hij aan het begin van de endzone, bij AF erachter :)

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
2 Mark
2 lubje25
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:37
Wie speelt de rol van Blofeld in Spectre?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 01:38
Waltz?
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:39
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:38 schreef Szura het volgende:
Waltz?
Vanmiddag gezien. Puike rol weer van m.

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
2 Mark
2 lubje25
2 Szura
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 01:44
Op 19 december 2000 vielen tien leden van Hells Angels Holland vlak voor de uitzending de studio binnen van waaruit :W werd uitgezonden. Ze eisten dat ze voortaan als 'motorclub' zouden worden omschreven. Verschillende personen, onder wie de beide presentatoren, liepen klappen op.

Wat?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:45
Barend en van Dorp
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 01:46
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:45 schreef Mark het volgende:
Barend en van Dorp
Jep

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
4 Mark
2 lubje25
2 Szura
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:49
Van wie zijn de nummers Freewheel Burning, Painkiller en Breaking the law?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 01:51
Die middelste iig Judas Priest
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:51
Metalhoek? Komt me niet bekend voor. :D
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:52
Judas Priest it is! Probeerde nog een beetje de bekendste nummers te noemen :)

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
4 Mark
2 lubje25
4 Szura
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 01:54
Nooit mijn band geweest
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:56
quote:
14s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:52 schreef Mark het volgende:
Judas Priest it is! Probeerde nog een beetje de bekendste nummers te noemen :)

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
4 Mark
2 lubje25
4 Szura
Ben best wel van de muziek maar dat is echt onbekend terrein voor me. :D
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 01:56
Arijan van Bavel is bekend geworden onder welke naam?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:56
Adje
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 01:57
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:56 schreef Mark het volgende:
Adje
Laten we de lub ook wat gunnen anders

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
6 Mark
2 lubje25
4 Szura
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 01:58
quote:
1s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:57 schreef Szura het volgende:

[..]

Laten we de lub ook wat gunnen anders

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
6 Mark
2 lubje25
4 Szura
Gelukkig ook onbekend terrein. :P
Markwoensdag 11 november 2015 @ 01:59
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 01:56 schreef lubje25 het volgende:

[..]

Ben best wel van de muziek maar dat is echt onbekend terrein voor me. :D
Deze is wel lekker (zwaar bewerkt in de studio):
Markwoensdag 11 november 2015 @ 02:02
Speciaal voor de lub:

Wie?
246719-300-476-scale.jpg
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 02:06
:X 8)7 :X 8)7 :X 8)7
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 02:11
Lubberding
Heb er echt minuten over gedubd :')
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 02:12
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 02:11 schreef Szura het volgende:
Lubberding
Heb er echt minuten over gedubd :')
:|W :|W :|W :|W :|W :|W o jaaaaaaaaaa
Markwoensdag 11 november 2015 @ 02:14
Ik dacht nog wel een inkopper te posten :)

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
6 Mark
2 lubje25
6 Szura
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 02:20
Noem een buitenlander die coach is geweest van Ajax 1.
Markwoensdag 11 november 2015 @ 02:20
Morten Olsen
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 02:22
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 02:20 schreef Mark het volgende:
Morten Olsen
De bekendste ook

Stand AKQ # 3220:
2 pipster
8 Mark
2 lubje25
6 Szura
Markwoensdag 11 november 2015 @ 02:24
Daar hoefde ik iig nog het kortst over na te denken. Volgens mij in de begintijd een Jack...., Fadrhonc en in de jaren 80 nog een Duitser of Oostenrijker waar ik niet op kan komen
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 02:27
Jack Reynolds en Kurt Linder bedoel je vast. Kovacs is ook nog wel bekend.
Markwoensdag 11 november 2015 @ 02:28
Nieuwe poging voor lubje:

:X :Y is een cocktail op basis van gin, kersenlikeur en limoen. De cocktail is in de jaren tien voor het eerst gemaakt door barman Ngiam Tong Boon van het Raffles Hotel in :X . Het recept is ergens in de jaren dertig verloren gegaan, maar bartenders van na de Tweede Wereldoorlog hebben op basis van herinneringen en oude notities, het recept opnieuw uitgevonden. Tegenwoordig is het een gewoonte om als je op bezoek gaat in :X , een :X :Y te drinken. De cocktail wordt geschonken aan de Long bar in het Raffles hotel.
tong80woensdag 11 november 2015 @ 07:27
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 02:24 schreef Mark het volgende:
Daar hoefde ik iig nog het kortst over na te denken. Volgens mij in de begintijd een Jack...., Fadrhonc en in de jaren 80 nog een Duitser of Oostenrijker waar ik niet op kan komen
Geen Fadronc. Ivic, Kovac, Linder.

:P
tong80woensdag 11 november 2015 @ 07:28
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 02:28 schreef Mark het volgende:
Nieuwe poging voor lubje:

:X :Y is een cocktail op basis van gin, kersenlikeur en limoen. De cocktail is in de jaren tien voor het eerst gemaakt door barman Ngiam Tong Boon van het Raffles Hotel in :X . Het recept is ergens in de jaren dertig verloren gegaan, maar bartenders van na de Tweede Wereldoorlog hebben op basis van herinneringen en oude notities, het recept opnieuw uitgevonden. Tegenwoordig is het een gewoonte om als je op bezoek gaat in :X , een :X :Y te drinken. De cocktail wordt geschonken aan de Long bar in het Raffles hotel.
Bloody Marry ?

Goeiemorgen

:P
Markwoensdag 11 november 2015 @ 07:50
Nope, :X is een plaats
RoofingBurnerwoensdag 11 november 2015 @ 08:06
Ik neem soms een White Russian, maar dat is anders dan dit mengsel. Ken het ook niet.
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 09:01
Singapore Sling
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 09:31
Van is het nummer "One night in Bangkok"?
BeamofLightwoensdag 11 november 2015 @ 09:55
Murray Head
BeamofLightwoensdag 11 november 2015 @ 09:57
Welke sport heeft een thema in dit lied?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 10:01
^O^

Stand AKQ # 3220:
4 pipster
8 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 10:02
Chess
BeamofLightwoensdag 11 november 2015 @ 10:05
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 10:02 schreef pipster het volgende:
Chess
yes
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 10:24
Excuus computer liep helemaal vast hier.

v087cUt.jpg

Wie?
RoofingBurnerwoensdag 11 november 2015 @ 10:26
Jannes van der Wal
BeamofLightwoensdag 11 november 2015 @ 10:27
Jannes vd Wal
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 10:28
^O^

Stand AKQ # 3220:
6 pipster
8 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
RoofingBurnerwoensdag 11 november 2015 @ 10:29
Markante figuren, hieronder nog eentje. Wie weet wie dit is?
11almww.jpg
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:31
Johnny de Selfkicker van Doorn
RoofingBurnerwoensdag 11 november 2015 @ 10:36
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 10:31 schreef Mark het volgende:
Johnny de Selfkicker van Doorn
Bekend dus :D

Stand AKQ # 3220:
6 pipster
9 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:41
Hij komt hier uit de regio :) Bij het Wintertuin festival wordt ook altijd een prijs uitgereikt die naar hem genoemd is

Welke topwielrenner heeft aangekondigd er eind volgend jaar mee te stoppen?
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 10:42
Gok op Contador
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:42
Je begint goed
RoofingBurnerwoensdag 11 november 2015 @ 10:43
Haha, mijn achilleshiel, sport, Joop Zoetemelk?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 10:44
Fabian Cancelara
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:45
Spartacus :Y

Stand AKQ # 3220:
8 pipster
10 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 10:49
quote:
:) is naast kaasfondue een van de nationale gerechten van Zwitserland. De naam vindt zijn oorsprong in het Franse woord XXXX. Daarnaast is het ook de naam van de kaas die voor dit gerecht gebruikt wordt.
:) = ?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:49
raclet oid
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:50
zal wel met -tte zijn
RoofingBurnerwoensdag 11 november 2015 @ 10:50
Raclette
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 10:50
^O^ Raclette

Stand AKQ # 3220:
8 pipster
12 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:53
Uit welke tekenfilm kennen we de klassieke Omelette du fromage?
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 10:54
dexter :D
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 10:54
Dexters Labaratory voor de volledigheid, omdat we anders met die serial killer te maken hebben :P
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:55
That"s it :Y

Stand AKQ # 3220:
8 pipster
12 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
2 Quyxz_
Markwoensdag 11 november 2015 @ 10:56
Was even bang dat het te obscuur was :)
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 10:57
Deze vraag was tenminste voor mensen van mijn leeftijd, itt al die markante figuren. ^O^

Rond diezelfde tijd op tv:

:X was een Nederlands muziekprogramma van de KRO. In het begin werd het gepresenteerd door Marjolein Keuning. Na 2001 werd de presentatie overgenomen door Antje Monteiro.

:X is?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:00
Dat meezingprogramma :Y Ben ff kwijt hoe het ook alweer heette. 2 teams....
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 11:10
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:00 schreef Mark het volgende:
Dat meezingprogramma :Y Ben ff kwijt hoe het ook alweer heette. 2 teams....
Dat klopt wel ja. In elke aflevering stond een bepaald jaar centraal:

Tijdens de uitzending waren er vaste programma-onderdelen. Zo moesten de teams beurtelings de zinnen afmaken van het nieuws van een bepaald jaar, de aantal opgegeven zinnen foutloos zingen van de hits van dat jaar en de hits zelf raden wanneer de huisband het intro speelde. Dergelijke elementen zijn later gebruikt in het RTL 4-programma Ik hou van Holland.
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 11:10
Het begint wel ergens te dagen , ja, maar de titel zou ik niet weten.
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:10
Het gevoel van!
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:11
Dat was ik ff vergeten, dat het altijd over 1 jaar ging :Y
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 11:12
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:10 schreef Mark het volgende:
Het gevoel van!
Yes!

Stand AKQ # 3220:
8 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
2 Quyxz_
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:13
Wat is dan de link tussen Antje Monteiro en Whitney Houston?
#ANONIEMwoensdag 11 november 2015 @ 11:21
Musical
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:22
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:21 schreef Nielsch het volgende:
Musical
Dat is wel heel summier
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 11:22
The Bodyguard dan?
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 11:23
Dochter van Antje speelt Whitney in musical.
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 11:23
Zingt haar dochter niet muziek van Whitney?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:23
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:22 schreef pipster het volgende:
The Bodyguard dan?
Daar moet nog 1 ding bij
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:24
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:23 schreef MadMaster het volgende:
Dochter van Antje speelt Whitney in musical.
Ze speelt de hoofdrol in de Bodyguard :Y

Stand AKQ # 3220:
8 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
2 Quyxz_
2 MadMaster
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 11:28
Twee punten topic, dus dan ook maar 2 kaaspunten:

wk4dwz.jpg

Wat is de naam van deze kaas?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:29
gorgonzola?
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 11:30
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:29 schreef Mark het volgende:
gorgonzola?
:N
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 11:31
Camembert?
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 11:32
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:31 schreef Szura het volgende:
Camembert?
:N
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 11:33
Roquefort?
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 11:33
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:33 schreef lubje25 het volgende:
Roquefort?
Nee, dan waren de eerste 2 antwoorden beter...
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 11:34
Brie?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 11:35
Cambazola dan.
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 11:38
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:35 schreef pipster het volgende:
Cambozola dan.
CARINE_CUISINE_PRODUCTS_003-Custom1.jpg

Een combinatie van een Italiaanse en Franse kaas uit Duitsland...

Stand AKQ # 3220:
10 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
2 Quyxz_
2 MadMaster
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:38
Nooit van gehoord :@
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 11:39
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:38 schreef Mark het volgende:
Nooit van gehoord :@
Heerlijk!
Zeker als je niet zo van de soms scherpe schimmelinvloeden houdt...
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 11:44
quote:
:) is een Italiaanse benaming voor mousserende wijn.

:) geeft aan dat een wijn mousserend is. Frizzante betekent dat een wijn half-mousserend is.
:) = ?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 11:44
Prosecco
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 11:45
Nee, dat is het niet.
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 11:45
Spumanti?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 11:46
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 11:45 schreef MadMaster het volgende:
Spumante
si si si

Stand AKQ # 3220:
10 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
2 Quyxz_
4 MadMaster
Markwoensdag 11 november 2015 @ 12:03
MM?
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 12:06
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 12:03 schreef Mark het volgende:
MM?
On my way...
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 12:09
w8ryvt.jpg b486tt.jpg

Hoe noemt men dit type klok?
Juiste Nederlandse of Franse naam keur ik goed..
Markwoensdag 11 november 2015 @ 12:10
Laat ik het een sint Hubertus-klok noemen :)
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 12:20
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 12:10 schreef Mark het volgende:
Laat ik het een sint Hubertus-klok noemen :)
Dat mag, maar dat is niet juist...
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 12:35
Ik weet niks van klokken..
BeamofLightwoensdag 11 november 2015 @ 12:48
Die onderste is Frans denk ik, loopt tenminste iets achter op die bovenste
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 12:52
De Nederlandse naam van de klok wordt genoemd (= :P ) in de volgende tekst:

quote:
Een kut is een doos, een korte tijd is een poos
en als ik zeg `Ik raak het :P ` bedoel ik de roos
Regen heet ook wel majem, en jenever is jajem
Heb je mokkel nou een scheur in d¹r broek? Kom maar ik naai `m!
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 13:03
Stierenoog
MadMasterwoensdag 11 november 2015 @ 13:07
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 13:03 schreef enilnomrow het volgende:
Stierenoog
Een stier is een soort os, toch?

Antieke Franse Oeil de Boeuf klok: Ossenoog, Frankrijk ca. 1880

Stand AKQ # 3220:
10 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
2 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 13:09
znsR1L3.jpg
Wie?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 13:13
Barthez
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 13:13
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 13:13 schreef pipster het volgende:
Barthez
Uiteraard. Won het WK met mede-biljartbal Franck Leboeuf

Stand AKQ # 3220:
11 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
2 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 13:19
qq0VnXX.png

Wie?
ßwoensdag 11 november 2015 @ 13:20
Dick Jaspers
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 13:21
Nee, niet Dick.
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 13:29
Uit Zweden.
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 13:35
dan roep ik blomdahl
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 13:36
Dat doe je goed plag *O*

Stand AKQ # 3220:
11 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
2 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
2 plagvreugd
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 13:43
Een porte-manteauwoord, meng-, vlecht- of kofferwoord is een neologisme waarin twee of meer bestaande woorden naar de vorm worden gecombineerd in een betekenis die betekeniselementen van alle originele woorden bevat. In feite is het een soort contaminatie, maar dan bewust gecreëerd.
Noem een voorbeeld.
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 13:44
smog
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 13:44
Sjoemelsoftware
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 13:44
Backronym
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 13:47
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 13:44 schreef Quyxz_ het volgende:
smog
Yep

quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 13:44 schreef lubje25 het volgende:
Sjoemelsoftware
Neuh

quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 13:44 schreef enilnomrow het volgende:
Backronym
Yep

Stand AKQ # 3220:
11 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
2 plagvreugd
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 13:47
Laatst ook deze vraag gehad. Toen kwam ik na lang denken op bromance uit, maar smog is veel makkelijker. :P

Welke rivier loopt vanuit de Utrechtse grachten naar het IJsselmeer?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 13:49
De Vecht?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 13:50
He, toch knap ik heb oneven punten.
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 13:51
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 13:49 schreef pipster het volgende:
De Vecht?
:Y

Stand AKQ # 3220:
14 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
2 plagvreugd

quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 13:50 schreef pipster het volgende:
He, toch knap ik heb oneven punten.
Niet waar :P
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 13:52
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 13:50 schreef pipster het volgende:
He, toch knap ik heb oneven punten.
Haha, da's mijn fout. Scusi

Stand AKQ # 3220:
12 pipster
14 Mark
2 lubje25
6 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
2 plagvreugd
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 13:59
Yz6ri7W.jpg

Achternaam van deze dame?
#ANONIEMwoensdag 11 november 2015 @ 14:07
kardashian? Geen idee. :T
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:10
Nee, deze dame is Italiaans.
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 14:13
Wordt een oja
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:17
Sabrina, maar dan....
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:19
Vraag me af of iemand dat weet
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:24
Ik had het laatst zonder problemen goed in een pubquiz.... :D

Goed doen we het zo, de naam lijkt met een beetje goede wil op de naam van het paard waarmee Ankie van Grunsven goud won op de olympische spelen van 2004 en 2008.

De naam van dat beest?
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 14:25
Totilas?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:27
Nee dat is niet het gezochte paard, noch de gezochte achternaam.
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 14:27
Salinero
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 14:27
Lijkt me waarschijnlijker dan Bonfire iig :)
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:27
Salinero
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:28
Dat is wel correct, de achternaam van Sabrina is Salerno.

Stand AKQ # 3220:
12 pipster
14 Mark
2 lubje25
8 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
2 plagvreugd
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 14:29
Waarvan kennen we Robin Paul Weijers?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:30
Als Robert Paul de imitator?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:31
Van die dooie mus in Leeuwarden.
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 14:32
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 14:19 schreef Mark het volgende:
Vraag me af of iemand dat weet
Ik kom niet verder dan haar voorgevel uh voornaam.
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 14:35
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 14:31 schreef pipster het volgende:
Van die dooie mus in Leeuwarden.
Mwa
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:36
Zal ik er voor de vorm nog even bij vermelden dat de mus dood moest omdat hij wat dominosteentjes had omgegooid van Robin.
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:36
Domino D-Day?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 14:37
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 14:36 schreef pipster het volgende:
Zal ik er voor de vorm nog even bij vermelden dat de mus dood moest omdat hij wat dominosteentjes had omgegooid van Robin.
Zeg dat dan meteen, anders jat Mark je punten :P

Stand AKQ # 3220:
14 pipster
14 Mark
2 lubje25
8 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
2 plagvreugd

Deze kerel
Thumb_Robin_Paul_Weijers_Mr_Domino_400x400.jpg
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:38
Ik wilde gewoon niet, ik vind die gast zo'n stakker. Weet ook niet waarom, maar ik krijg echt uitslag van hem.
Quyxz_woensdag 11 november 2015 @ 14:39
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 14:38 schreef pipster het volgende:
Ik wilde gewoon niet, ik vind die gast zo'n stakker. Weet ook niet waarom, maar ik krijg echt uitslag van hem.
Achja, je hele leven weijden aan dominosteentjes. Niks mis met mensen met een hobby toch. ^O^

En pipster, je hebt jezelf 2 punten afgenomen door niet mijn stand te kopiëren, maar een foute stand die daarna is gepost. :D
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 14:40
Ik kreeg meer jeuk van die belspelletjes van SBS
'Welke steen past op de plaats van het vraagteken. Steen A, steen B of steen C? Hij was wel heel lastig, we laten ze nog één keer zien'.
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:41
Zou ik gewoon jaloers zijn dan... banaan.gif

Uit de oude doos.

quote:
De reclamecampagne 'De lekkerste dozen van Nederland', van :) , is nodeloos kwetsend en in strijd met de goede smaak. Dat heeft de Reclame Code Commissie bepaald in een uitspraak, naar aanleiding van een reeks klachten.
:) =?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:42
NY Pizza
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:43
^O^

Stand AKQ # 3220:
16 pipster
16 Mark
2 lubje25
8 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
2 enilnomrow
2 plagvreugd

scherp Quyxz_ ^O^
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:47
Mijn vaste pizzabezorger :@

Michel Platini had 3 medespelers op het Franse middenveld, die samen furore maakten. Noem 2 van die 3 anderen. Hun initialen zijn JT, LF en AG
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 14:48
Tigana, Giresse
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:50
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 14:48 schreef enilnomrow het volgende:
Tigana, Giresse
^O^ De derde was Luis Fernandez

Stand AKQ # 3220:
16 pipster
16 Mark
2 lubje25
8 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
4 enilnomrow
2 plagvreugd
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 14:54
s1M6tgX.png
Wapen van?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 14:54
Emmen?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 14:55
Neen
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 14:55
Alkmaar?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 14:57
Ook niet
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 14:59
Ik roep... Zwolle.
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 14:59
Mark zat tot nu het dichtstbij, maar nog steeds behoorlijk ver weg
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 14:59
Haarlem
?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 14:59
Ander land :)
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 14:59
Leeuwarden?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 15:00
Hamburg dan/
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:00
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 15:00 schreef Szura het volgende:
Hamburg dan/
Leeuwarden ligt nog steeds in Nederland, maar Hamburg natuurlijk niet.

Stand AKQ # 3220:
16 pipster
16 Mark
2 lubje25
10 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
4 enilnomrow
2 plagvreugd
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 15:01
Puur gokwerk :P.
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 15:03
De cultstatus ontstaat pas in het midden van de jaren tachtig als de thuisbasis van :W, het Millerntor-Stadion, omarmd wordt door de lokale bevolking die zich schaart rond de Reeperbahn, het centrum van het nachtleven. De buurt in Hamburg staat bekend om haar raamprostitutie, gokpaleizen en nachtclubs.

Over welke club gaat dit?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:04
St Pauli
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:04
Sankt, niet Sint
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:04
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 15:04 schreef Mark het volgende:
Sankt, niet Sint
St is Duits voor Sankt:)
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 15:06
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 15:04 schreef Mark het volgende:
St Pauli
Check

Stand AKQ # 3220:
16 pipster
18 Mark
2 lubje25
10 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
4 enilnomrow
2 plagvreugd
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:09
FC_St_Pauli_Flag_Logo_small_30x40_cm_brown_white-6408_0.jpg
En als je dan het logo van St Pauli met het wapen van HH vergelijkt... :)
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:10
Welke film?

article_image.php?id=2291
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 15:11
Staan trouwens gedeeld bovenaan in de 2e Bundesliga, St Pauli
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 15:11
Het paard van Sinterklaas
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:18
Check

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
18 Mark
2 lubje25
10 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
4 enilnomrow
2 plagvreugd
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 15:21
gsknzi6.jpg

Welke stad?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:22
Meppel? :+
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:22
Amstelveen?
pipsterwoensdag 11 november 2015 @ 15:23
Spot on!

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
18 Mark
2 lubje25
10 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
6 enilnomrow
2 plagvreugd
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:31
Goeie photoshop trouwens :+
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:36
7OTa44D.jpg
Waar?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:36
Saoedi Arabie?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:37
Ik bedoel:

Welke stad?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:37
Mekka?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:38
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 15:37 schreef Mark het volgende:
Mekka?
Stand AKQ # 3220:
18 pipster
20 Mark
2 lubje25
10 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
6 enilnomrow
2 plagvreugd

Makkah-Clock-Royal-Tower-Hotel.jpg
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:48
Wat hebben vrouwen in Benin, Bolivia, China, Cuba, Eritrea, Israël, Libië, Maleisië, Noorwegen, Noord-Korea, Soedan, Tsjaad en Tunesië wel, en de rest van de wereld niet?
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 15:49
gelijk loon als mannen? :S
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:50
Ze zijn inderdaad in dit geval gelijk aan mannen, maar het gaat niet om salaris
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:50
Dienstplicht?
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 15:51
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 15:50 schreef enilnomrow het volgende:
Dienstplicht?
Oeh dat lijkt me een goede gok!
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:52
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 15:50 schreef enilnomrow het volgende:
Dienstplicht?
Yep, alleen in deze landen (volgens Wiki) moeten de vrouwen ook

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
20 Mark
2 lubje25
10 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
8 enilnomrow
2 plagvreugd
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:54
BRAND_BIO_BSFC_153549_SF_2997_005_20131206_V1_HD_768x432-16x9.jpg
Wie?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:54
Raul Castro?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 15:55
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 15:54 schreef Mark het volgende:
Raul Castro?
En door!

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
22 Mark
2 lubje25
10 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
8 enilnomrow
2 plagvreugd
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:57
Wie presenteert De Slechtste Chauffeur van Nederland?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 15:58
John Williams?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 15:58
Yep!

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
22 Mark
2 lubje25
12 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
8 enilnomrow
2 plagvreugd
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 16:02
Hoe heet de huidige Amerikaanse minister van Defensie?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 16:04
Euh....
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 16:09
Kerry?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 16:11
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 16:09 schreef enilnomrow het volgende:
Kerry?
Buitenlandse Zaken

A.C.
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 16:16
Gaan jullie me nu weer teleurstellen? :P
Laatst bij Duitse ministers ook al.
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 16:19
Ik kom niet verder dan Alternating Current :(
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 16:20
Om 16.30 volgt een nieuwe vraag als ie nog niet beantwoord is
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 16:30
Als ik nu de Amerikaanse president en zijn vicepresident doodschiet, wie wordt er dan president van de Verenigde Staten? Functie is genoeg, naam niet verplicht.
ßwoensdag 11 november 2015 @ 16:34
State of Secretary
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 16:35
Speaker of the House.
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 16:35
(of representatives)
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 16:35 schreef plagvreugd het volgende:
Speaker of the House.
Paul Ryan in dit geval. Beetje vreemd vind ik dat wel, zou je opeens een Republikein hebben.

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
22 Mark
2 lubje25
12 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
8 enilnomrow
4 plagvreugd
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 16:48
Is wel een gekozen persoon, een minister (om maar wat te noemen) niet. (en een VP is ook niet direct gekozen natuurlijk, maar staat wel op het ticket van de president).

Noem vier mensen die meedingen om presidentskandidaat voor de republikeinen te worden in 2016.
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 16:50
Carson, Jeb Bush, Trump en ... Huckabee?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 16:51
Of die Paul
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 16:58
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 16:50 schreef Szura het volgende:
Carson, Jeb Bush, Trump en ... Huckabee?
Yep

quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 16:51 schreef Szura het volgende:
Of die Paul
Nog een yep.

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
22 Mark
2 lubje25
14 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
8 enilnomrow
4 plagvreugd
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 17:06
Overigens is de Speaker of the House ook niet door de kiezer op die positie gekomen, slechts indirect :P.

GroenLinks is in 1990 opgericht na een fusie van vier kleine linkse partijen. Noem er twee.
Markwoensdag 11 november 2015 @ 17:06
EVP en PSP?
Markwoensdag 11 november 2015 @ 17:08
Moet eten, dus even snel gecheckt. Ga gerust door:

Wie schilderde Guernica?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 17:08
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 17:08 schreef Mark het volgende:
Moet eten, dus even snel gecheckt. Ga gerust door:

Wie schilderde Guernica?
picasso
BeamofLightwoensdag 11 november 2015 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 17:08 schreef enilnomrow het volgende:

[..]

picasso
dit is correct u kunt verder
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 17:11
De :X is een xxxx van vele miljarden komeetachtige, uit steen en ijs bestaande objecten, transneptunisch object genoemd, voorbij de baan van de achtste planeet van ons zonnestelsel, Neptunus.

Wat is :X?
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 17:18
Wolk van dinges. Een nederlander. Meen ik.
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 17:19
Oort?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 17:21
Geen wolk, niet van Oort
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 17:23
:D
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 17:23
Oh dan pas ik.
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 17:25
Hij is wel vernoemd naar een Nederlander, dus je zat niet helemaal fout :P
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 17:28
Vu2FLE6.jpg
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 17:30
Dat is Andre Kuipers.
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 17:32
Dat is correct. Zijn naam vertoont veel overeenkomsten met die de man naar wie deze gordel vernoemd is
Markwoensdag 11 november 2015 @ 17:54
Kuyper? :?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 17:55
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 17:54 schreef Mark het volgende:
Kuyper? :?
Ahja, let's get it over with.

Kuiper Belt of Kuipergordel in het Nederlands

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
24 Mark
2 lubje25
14 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
8 enilnomrow
4 plagvreugd
Markwoensdag 11 november 2015 @ 17:57
Je vergeet de punten van de vorige vragen:

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
14 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
10 enilnomrow
4 plagvreugd
Markwoensdag 11 november 2015 @ 17:58
Wie schreef De Tweeling?

Moet weg :W
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 17:58
My bad, ben niet zo scherp vandaag, qua punten.
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 18:01
Tessa de Loo
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 18:01
Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
14 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
10 enilnomrow
6 plagvreugd
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 18:03
:X is a live video streaming app for iOS and Android developed by Kayvon Beykpour and Joe Bernstein.
:X was acquired Jan, 2015 by Twitter before the product had been publically launched. One investor source says the acquisition amount was "sizeable", above $50 million. Another says it fell between $75 and $100 million. A third says the deal was "small-ish".
Wat?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 18:04
Periscope?
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 18:05
Vevo?
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 18:05
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 18:04 schreef enilnomrow het volgende:
Periscope?
Yep

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
14 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
6 plagvreugd
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 18:08
Het syndroom van :X is een psychiatrisch syndroom waarbij de patiënt zich herhaaldelijk presenteert bij medische hulpverleners met gefingeerde klachten of zelf toegebrachte verwondingen, om daardoor zorg en aandacht te krijgen

Wat is :X?
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 18:10
Hypochondrie?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 18:12
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 18:10 schreef lubje25 het volgende:
Hypochondrie?
Heeft er wel mee te maken (denk ik, ben geen dokter), maar is niet helemaal hetzelfde. Plus ik ben echt op zoek naar 'Het syndroom van ...', daar past Hypochondrie niet echt in
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 18:13
Munchhausen?
enilnomrowwoensdag 11 november 2015 @ 18:14
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 18:13 schreef plagvreugd het volgende:
Munchhausen?
Die zocht ik ja!

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
14 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
8 plagvreugd
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 18:17
:X is een statische fitnessoefening om de rompstabiliteit te trainen. Hierbij gebruikt men de armen om het lichaam gestrekt van de grond af te houden, met de armen langs het lichaam steunend op de grond.

In 2011 ontstond hierrond een internetmeme waarbij mensen zich op allerhande locaties al :X lieten fotograferen en deze foto dan via sociaalnetwerksites verspreiden. Het zijn juist die foto's op lastige plekken, op bekende locaties of tijdens belangrijke gebeurtenissen die populair zijn.
Wat?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 18:18
Planken?
lubje25woensdag 11 november 2015 @ 18:18
Planken?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 18:34
Gecheckt en juist.

Noem drie van de Zeven Heuvels van Rome.
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 18:59
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 18:18 schreef Szura het volgende:
Planken?
Sry

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
16 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
8 plagvreugd

Capitool, Palatijn, Aventijn
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 19:05
Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
16 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
10 plagvreugd
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 19:17
In de lineaire algebra, een deelgebied van de wiskunde, is een :X een rechthoekig getallenschema. De gebruikelijke voorstelling van zo'n rechthoekig schema is met een zijde in de schrijfrichting en de andere loodrecht daarop, zodat de getallen geordend zijn in rijen en kolommen. De :X is een middel om samenhangende gegevens en hun bewerkingen op een systematische en overzichtelijke wijze weer te geven. De term werd in 1848 ingevoerd door de Britse wiskundige J. J. Sylvester.
Wat?
ßwoensdag 11 november 2015 @ 19:21
matrix
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 19:24
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 19:21 schreef ß het volgende:
matrix
Yeps

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
16 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
10 plagvreugd
2 ß
ßwoensdag 11 november 2015 @ 19:25
Samenzwering, verborgen agenda's en geheime geschiedenis. De zoektocht naar de wereld die achter de façade van alledag ligt.

Dit is de omschrijving van welk forum op Fok! ?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 19:29
BNW?
ßwoensdag 11 november 2015 @ 19:29
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 19:29 schreef Szura het volgende:
BNW?
Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
18 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
10 plagvreugd
2 ß
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 19:33
It’s like swiping left, on your future soulmate.
It’s a Snapchat, that you wish you had saved.
It’s a funny tweet, that nobody faves.
And who would’ve thought? It figures.

Welk nummer van wie?
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 19:41
Een nieuwe versie van Ironic van Alanis Morissette kennelijk?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 19:42
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 19:41 schreef plagvreugd het volgende:
Een nieuwe versie van Ironic van Alanis Morissette kennelijk?
Ouais

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
26 Mark
2 lubje25
18 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
12 plagvreugd
2 ß

plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 19:44
De :X expeditie is de letterlijke vertaling van de titel van het boek dat Thor Heyerdahl schreef over zijn vlotreis over de Grote Oceaan. :X was de naam van het vlot, genoemd naar de Inca-zonnegod, Viracocha, wiens oude naam :X zou zijn.
Wat is :X ?
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 19:50
Hint: zwembad van Duinrell zit deels in de naam.

Ben weg ivm trek.

Antwoord:
SPOILER
Kon-Tiki
#ANONIEMwoensdag 11 november 2015 @ 19:57
tiki?
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 20:02
quote:
1s.gif Op woensdag 11 november 2015 19:57 schreef Stompzinnig het volgende:
tiki?
half goed
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 20:31
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 20:02 schreef Szura het volgende:

[..]

half goed
Stompzinnig kon tikibad nog wel bedenken, maar niet wat daar voor moet.
Markwoensdag 11 november 2015 @ 20:31
Kontiki
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 20:32
quote:
2s.gif Op woensdag 11 november 2015 20:31 schreef Mark het volgende:
Kontiki
Je had die hint niet meer nodig zie ik. Of je bent wel heel erg razendsnel.

Stand AKQ # 3220:
18 pipster
28 Mark
2 lubje25
18 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
12 plagvreugd
2 ß
Markwoensdag 11 november 2015 @ 20:34
Nee, kom net binnen maar Kontiki en Heyerdahl zijn een vaste combi :)

Wat was de voornaam van de vader van Erwin en Ronald Koeman?
plagvreugdwoensdag 11 november 2015 @ 20:35
Geen idee, ik hoop op een vervolgvraag en roep Thor.
Markwoensdag 11 november 2015 @ 20:37
Geen vervolgvraag :N
Szurawoensdag 11 november 2015 @ 20:41
Martin
Markwoensdag 11 november 2015 @ 20:41
Tuurlijk!

Eindstand AKQ # 3220:
18 pipster
28 Mark
2 lubje25
20 Szura
2 BeamofLight
2 RoofingBurner
4 Quyxz_
4 MadMaster
12 enilnomrow
12 plagvreugd
2 ß
Markwoensdag 11 november 2015 @ 20:42
En vol