zou ik als ze ziek is toch echt even overslaanquote:Op woensdag 4 november 2015 22:24 schreef Amsel het volgende:
knipper voor Chanty!
En beterschap voor JM
Hier een zieke dreumesHeeft vanavond 3x gebraakt, waarvan 2x over mij heen. En de andere keer zat ze op handen en knietjes en kwam het er in golven uit, echt zo enorm zielig. Geen avondeten op, geen fles voor het slapengaan, maar helemaal uitgeput meteen in slaap gevallen.
En dan morgen ook nog even de BMR halen
Helemaal geen last. Beterschap. Lijkt me zo sneu als ze zo moeten spugenquote:Op woensdag 4 november 2015 23:06 schreef Amsel het volgende:
Hij is al een keer uitgesteld, en de huisartsenpost zei dat koorts de enige echte contra-indicatie is. Maar als ze echt heel ziek is doen we het niet hoor. En anders ga ik wel naar de afspraak maar beslis ik ter plekke over wel of geen prik.
Hoe zijn de ervaringen met de BMR hier? Veel last van gehad?
Ik was er een beetje bang voor maar ze heeft nergens last van gehad.quote:Op woensdag 4 november 2015 23:06 schreef Amsel het volgende:
Hij is al een keer uitgesteld, en de huisartsenpost zei dat koorts de enige echte contra-indicatie is. Maar als ze echt heel ziek is doen we het niet hoor. En anders ga ik wel naar de afspraak maar beslis ik ter plekke over wel of geen prik.
Hoe zijn de ervaringen met de BMR hier? Veel last van gehad?
Ja seequote:Op donderdag 5 november 2015 08:32 schreef rebel-angel het volgende:
Twinkle, Eva is in augustus 1 jaar geworden.
En sinds gister loopt ze ineensm'n baby wat doe je
Broer en zus liepen beide met 11 maanden.
Ik vind het zo heerlijk dat dit echt een heel ander kind is.
Vandaag heb ik heerlijk een dag voor mezelf en kan niet kiezen wat ik ga doen,
Eerst maar een beetje opruimen
Aah gelukkig nog 1 die niet looptquote:Op donderdag 5 november 2015 08:58 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ja see![]()
Ik meende me al te herinneren dat die van jou niet ver van de mijne zat. Boaz is van 1 aug
En loopt nog niet want daar is ie te lui voor![]()
Wel aan mamas handje en staan is tha bomb. Maar zelf lopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |