Ik heb 'm nu bijna anderhalf jaar en heb zo'n 10-15 keer mijn zijkanten opgeschoren. De halslijn doe ik ook meestal met de tondeuse.quote:Op maandag 2 november 2015 11:40 schreef Martijn137 het volgende:
[..]
heb je hem al lang / veel gebruikt ? kan zijn dat je mesjes bot zijn dan, misschien kijken om die te vervangen ipv een compleet nieuwe te kopen ?
en al was je wel een klein kleutertje ? boeie ? ik zie er uit als een houthakker met me baard en geruite blousjes
Tja, geduld is een schone zaak. Het blijft een kwestie van aanleg of het beter wordt dan dit of niet. Persoonlijk vind ik wegscheren een betere optie dan wat losse stoppels her en der.quote:Op maandag 2 november 2015 13:27 schreef grotenaz het volgende:
[..]
Ik word volgende maand 17 jaar. Maar zoals ik al zei, de haartjes waren vanmorgen een beetje te zien.
Pics!quote:Op maandag 2 november 2015 11:38 schreef grotenaz het volgende:
Vanmiddag ga ik een baardtrimmer van de MediaMarkt kopen, iemand suggesties? Anders kies ik gewoon een Philips uit, die zijn wel goed.
Overigens toen ik vanmorgen in de spiegel keek zag ik al wel veel haartjes op mijn wangen, maar te kort om te kunnen zeggen dat ze bij de baard horen.
ik neem aan dat er gevraagd word om pics van je baardhaartjes.quote:Op maandag 2 november 2015 14:34 schreef grotenaz het volgende:
[..]
Nog niet gekocht, maar hoe gaat dat via mobiel?
Nogmaals, ik heb geen flauw idee hoe dat via mobiel gaat.quote:Op maandag 2 november 2015 14:39 schreef Martijn137 het volgende:
[..]
ik neem aan dat er gevraagd word om pics van je baardhaartjes.die tondeuse is niet zo boeiend
De meeste mobieltjes hebben tegenwoordig cameraatje aan de achterkant. Als jouw mobieltje dat ook heeft zou je die kunnen gebruiken om een foto mee te maken. Maar ik weet natuurlijk niet wat voor telefoon jij hebt.quote:Op maandag 2 november 2015 20:01 schreef grotenaz het volgende:
[..]
Nogmaals, ik heb geen flauw idee hoe dat via mobiel gaat.
Ik heb een iphone5S grapjas. Uploaden begrijp ik niet.quote:Op maandag 2 november 2015 20:38 schreef borbit het volgende:
[..]
De meeste mobieltjes hebben tegenwoordig cameraatje aan de achterkant. Als jouw mobieltje dat ook heeft zou je die kunnen gebruiken om een foto mee te maken. Maar ik weet natuurlijk niet wat voor telefoon jij hebt.
Heb je misschien ergens toegang tot WIFI? Dat is een draadloze netwerktechniek. Dat zou je kunnen gebruiken om verbinding te maken met het internet. Via internet kun je je foto uploaden (dat is Engels voor omhoog laden).quote:Op maandag 2 november 2015 22:18 schreef grotenaz het volgende:
[..]
Ik heb een iphone5S grapjas. Uploaden begrijp ik niet.
Foto op http://nl.tinypic.com/ uploaden en dan de url hier tussen zetten [img] [/img]quote:Op maandag 2 november 2015 22:18 schreef grotenaz het volgende:
[..]
Ik heb een iphone5S grapjas. Uploaden begrijp ik niet.
Waarom koop je in hemelsnaam een dure telefoon, als je zelfs dit soort basale functionaliteiten niet gaat benutten?quote:Op maandag 2 november 2015 22:18 schreef grotenaz het volgende:
[..]
Ik heb een iphone5S grapjas. Uploaden begrijp ik niet.
Tof! Dus bij jouw duurde het plusminus een half jaar om 'm te laten groeien? En hoe lang is je baard?quote:Op vrijdag 6 november 2015 17:08 schreef Atmosphere72 het volgende:
Als je een baard wilt laten groeien weet dan dat je in het begin echt door een hel gaat. Je zult er in het begin bijlopen als een zwerver en iedereen zal er opmerkingen over gaan maken. Ik had na een aantal maanden pas een echt volle baard en het is echt een reis die je maakt omdat je door zoveel fases heengaat van gezichtsbeharing. De ene keer ziet het er goed uit, de andere keer lijkt het nergens op. En dan nog de verzorging dat het vraagt.... Ik gebruik trouwens de braun cruzer beard & head en daar ben ik heel erg tevreden mee, echt een topding.
[ afbeelding ]
Buiten dit is een baard natuurlijk supervet, die van mij gaat er echt niet meer af.
Ja 5 maanden zo'n beetje, heb nu zo'n 3cm aan baard.quote:Op vrijdag 6 november 2015 18:20 schreef grotenaz het volgende:
[..]
Tof! Dus bij jouw duurde het plusminus een half jaar om 'm te laten groeien? En hoe lang is je baard?
5 maanden voor 3cm?quote:Op zaterdag 7 november 2015 19:41 schreef Atmosphere72 het volgende:
[..]
Ja 5 maanden zo'n beetje, heb nu zo'n 3cm aan baard.
Eens. Heb zelf zo'n 'hufterbaardje', beetje zoals TS beschrijft.quote:Op maandag 2 november 2015 09:16 schreef Tomansss het volgende:
Wees verstandig en ga gewoon niet in die trend mee als je de baardgroei er niet voor hebt. Het zelfde gelt voor mannen van 1,60m. Doe het gewoon niet! Je lijkt dan op een kabouter!
5 maanden voor 3cm... Ben je 16?quote:Op zaterdag 7 november 2015 19:41 schreef Atmosphere72 het volgende:
[..]
Ja 5 maanden zo'n beetje, heb nu zo'n 3cm aan baard.
Nee, 23 maar heb hem een keer wat ingekort.quote:Op zaterdag 7 november 2015 23:53 schreef defokkingfoker het volgende:
[..]
5 maanden voor 3cm... Ben je 16?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |