FOK!forum / Utopia / Rowan en de reis naar Utopia :')
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 21:36
Hallo :)

Zoals jullie weten ben ik vandaag naar de Utopia Markt geweest. :D
Hier mijn ervaring:

Om 10 uur begon de reis met de trein naar Amsterdam Amstel om vervolgens te rennen naar bus 320 (liepen eerst de verkeerde kant uit :') ) om uit te stappen bij Ziekenhuis Ter Gooi in Blaricum. Ook hier waren we weer even de weg kwijt maar eigenlijk was het heel makkelijk: oversteken, onder de brug door, weer oversteken en er was al een weggetje met twee talpa borden aan elke kant.

11ilrpd.png

Toen was het even doorlopen tot er een vrouw stond die ons formulieren gaf (waar je toestemming geeft voor het filmen etc etc etc) en ik vroeg waar ik mijn tas zou kunnen laten, aangezien we niet met eigen auto waren. Dat kon bij de beveiliging, hij ging dan in hun auto waar constant bewaking bij was.

Even doorlopen en ik kwam uit op de grote parkeerplaats met achter de ''balie'' waar je je ticket moest laten zien. Het ingevulde formulier moest je inleveren en samen daarmee moest je op de foto, waarna je een vinkje op je hand kreeg gezet (die zit er nog steeds :( ), even doorlopen en je moest langs de bewaking waar je uitgebreid gefouilleerd werd. Daarna weer een stukje verder lopen, een mevrouw viel over een steen waarmee ze als Hilda van de dikke bmw ten val ging _O- _O- _O- zielig :o Toen moesten we allemaal op een rijtje staan en kwam er een drugshond aan je snuffelen (ik verwachtte een jachthond maar het was een kleiner schattig hondje, best raar). Daarna konden we dan eindelijk doorlopen naar de poort, je kon vanuit de parkeerplaats al de obstakels van ivan zien.

Wow, wat is het klein. Ofja klein, maar het is echt zo: op tv lijk het vééél groter. Ik (ga verder op ik-vorm :P ) liep naar binnen en het was zóo raar. je bent eigenlijk vrijwel meteen bij de kas end e schommelstoel, de akker leek veel kleiner, opeens zie ik waar de wellness staat en rechts zag je baasbeach al (met row en bas) en de wei. Toen ik net binnenkwam stond er een hele grote groep mensen aan het begin, ik dacht eerst nog voor muntjes, maar het bleek de verzamelplek te zijn voor de rondleiding. Ik zag Armanda (mooie vrouw!) en Ivan (heerlijk ding) opeens voor me :D :D :D Ze waren op zoek naar Cees en vroegen of de bezoekers mee wilde roepen naar Cees, dat deden we. En na een tijdje kwam Cees dan toch aangelopen en de rondleiding kon beginnen.

Ik liep eerst door naar weer een rij, deze keer voor de muntjes waar Bjorn alleen stond. Het duurde echt lang, vooral omdat er iedereen een handtekening wilde waardoor het lang duurde voordat ik bij de muntjes kwam, ik bestelde er 5 :P Bjorn was knapper in het echt :Y en gewoon vlotte, leuke babbel wel met dat accentje ''kaaik is kaaik is'' je weet het wel.

Beetje doorgelopen en daar was de merchandise-stand. Eerst Gina met haar kleding waar trouwens niemand voor stond _O- ze zat wat handtekeningen uit te delen. Naast haar stonden Nicole en Gabs. Ik weet nu trouwens misschien waarom de ogen van Nicole zo groot lijken, ze heeft echt een mini-hoofd :o :o alsof haar hoofd nooit gegroeid is na haar 8e ofzo, echt raar. Ze hadden best veel merchandise, fotokaarten zagen er goed uit. Het collectors item vind ik gewoon tof om te hebben, foto's zijne echt supermooi, papier van goeie kwaliteit en ben wel benieuwd naar de interviews. Die kocht ik dus. Gabrielle viel me een beetje tegen, ze stond er een beetje ongeïnteresseerd, levenloos. Ze noemde me wel skeet toen ze vroeg of ik er een zakje om wilde hebben, dat was wel grappig. Ze is trouwens wel echt slank! Waaif is Waaif, enough said.

Ik liep even door naar de marktstands, het was trouwens wel echt druk overal, ook al lijkt dat vaak niet zo. Die stands vond ik zelf niet interessant, was er ook snel op uitgekeken. Ivan zag ik heel vaak (joepieee!! *O* ) hij was constant aan het rennen van stand tot stand en moest heeeeel veel handtekeningen uitdelen en foto's maken. Ik wachtte mijn moment dus nog maar even af :D

Wat verder doorgelopen kwam ik al snel bij de Luifel, waar Ben, Stiff en Rob in stonden. Rob zag er trouwens ook beter uit in het echt :Y Het was best druk en er was een of andere rare vrouw die iedereen liet zien van wie ze al een handtekening had en dat ze geen frieten wilden maar een handtekening blablabla omgggg en ze was 50/60 ofzo :P Na even wachten was ik aan de beurt, Benji nam mn bestelling op, ik hoefde alleen een frikandel, proefde de frietjes wel bij mn vriendinnen. Moest toch een tijdje wachten, hoorde Stiff iets zeggen over dat de frikandellen bijna op waren ofzo, dus duurde best lang. En daarna kreeg ik hem van stiff. Lauw en hij smaakt echt raar :') Maar goed, toch maar naar binnen gewerkt en we liepen verder naar de bar.

Daar stonden Mark en Wim, moet eerlijk zeggen dat Mark er ook beter uitziet in het echt, nog steeds geen beauty maar wel beter dan op de streams :Y Dat was toen Ivan weer vlakbij kwam, oh my god het is zooo raar. Zo van ''ik schrijf allerlei dingen van jou op het internet en nu sta ik naast je''(dat dacht ik hè), hij ziet er trouwens véél jonger uit in het echt. Op de streams lijkt hij veel volwassener en ouder, maar in het echt zie je dat ie gewoon nog in de 20 is.

Maar goed, het was al bijna tijd voor een rondleiding, dus gingen we snel terug naar het begin, waar Armanda al klaar stond met haar megafoon. We waren op tijd, dus best vooraan. Je krijgt een oranje voetbal gestempeld op je hand zodat ze kan controleren wie er betaald heeft. Haha ze begon eerst te schreeuwen en toen van ''hey ik heb een megafoon wat doe ik'' _O- We begonnen bij de akker, waar ze vroeg wat voor plantjes wij er zouden verbouwen en dat Ivan er een kasteeltuin wilde maken. Liepen door langs de kas waar we naar de kwarteltjes mochten gluren (niet naar binnen), langs de vijver en de schommelstoel naar het bos, waar een andere schommel stond. Toen langs de akker in het bos naar de wellness (zag er best goed uit van binnen :Y ), Armanda vertelde het verhaal over patrick/wilco/collie en dat je er voor 130 euro kon overwachten.

Toen weer een bospaadje in waar we uitkwamen bij de achterkant van het cordwood (ziet er echt enorm schattig uit van binnen, is waar :Y ) Toen kwamen we op de markt uit waar Armanda iets over de stand vertelde om door te lopen naar het dronkenmanspad/rookbankje. Ook dit was weer een shock: een stuk kleiner dan gedacht. Armanda vertelde dat als je het dronkenmanspad overleefde, je nog naar huis kon rijden vannacht _O- We kwamen toen uit op de achterkant van de loods. De lounge, waar wat bezoekers zaten, en de buitenplee. Nu was het zover: we zouden naar binnen gaan! Armanda ging nu checken wie er allemaal een stempel had of niet en we konden naar binnen.

Eenmaal binnen in de horecakeuken leek het net alsof ik in de dierentuin was, of je weet wel zo'n dark-ride, waarbij je in een bootje langs allemaal figuurtjes gaat (ala fata morgana, efteling). Want meteen om het hoekje groette Mark ons, die frieten aa het snijden was, samen met Rob. En ook Row kwam even kijken (ook een superleuke, spontane meid trouwens :Y ).
Het is zo raar in de loods, het stonk overigens niet, leek wel alsof er parfum gespoten was of een geurkaars, de hele loods rook er naar. Opeens loop je in het kantoor, zie je de was met allerlei outfits die je herkent van de streams en de pc's met allerlei aantekeningen erbij enzo, echt apart.

Daarna naar deur door, waar ik meteen door het cameragat naar binnen gluurde naar de kamer van Ivan. Waar je zn kleren ziet liggen enzo, en de riempjes van Bas, de knots van Armanda, echt raar. Ivan had trouwens ook een foto van Waaif met haar hond ophangen en een kussen van haar glossyfoto op z'n bed. Over de knots van Armanda maakte ze nog een grapje, dat ze die gebruikte om de mannen bij haar weg te houden :') We mochten de kamers niet in, overal rood-wit lint voor.

Ook even gekeken naar de douches/badkamer. volgens mij had er net iemand gescheten, rook naar rotte eieren :') Toen de woonkamer in, even op de banken gezeten :') en nog naar de andere kamers gekeken (kapsalon/paarse kamer). Ik zegt het 100x maar zeg het nog eens: het is zó raar om iets wat je alleen kent van je tv/computer-scherm in het echt te zien :o echt bizarw. Er stonden nog de tegeltjes van vorig jaar met spreuken erop van alle bewoners en Armanda vertelde over het schilderij wat Ivan zo mooi vond.

Toen langs de bar, waar Wim even hallo zei en vervolgens naar de keuken, volgens Armanda: ''de plek waar Cees áltijd te vinden is''. Naar de vide mochten we niet, we liepen terug langs het memobord, met een eetrooster en van alles opgeschreven en toen weer naar buiten.

Vervolgens langs de werkschuur, waar alle bouwers nog eens opgenoemd werden en konden we gluren naard e schroothoop van Joey (veel plek waar niks mee gedaan wordt), toen langs de pizzaoven naar de Luifel, waar Stiff, Rob en Ben voorgesteld werden. Hard aan het werk, elke keer dat ik er langs kwam :Y Toen een rondje langs de markt, waarbij Armanda wat vertelde over de stands om uit te komen op de wei, waar wat verteld werd over de dieren, die zich verstopt hadden (volgens Armanda schrikken ze een beetje van zo'n grote groep) en we eindigde bij Baas Beach, waar Bas en Row druk bezig waren. Ik zag toen dat Sasha aan kwam lopen, dus iedereen even kijken en ze kwam zelfs zo dichtbij dat we der konden aaien (ze is zóó zacht O+ ) en dat buikje is superschattig :P

De rondleiding was voorbij, Bas liep weg bij Baas Beach om wat te gaan socializen en toen vroeg die ook aan ons wat we ervan vonden en of het anders was op tv, heel leuk en aardig was die :Y

Vervolgens zijn we weer wat drinken gaan halen om nog even rond te kijken op de gewone markt. En toen was het moment daar dat we heel dicht bij Ivan stonden en hij opeens achter ons stond om te vragen of we het leuk hadden.. nou ik wist niet wat me overkwam :D opeens oog in oog met hem! mn vriendin (die wel wist dat ik hem leuk vind :') ) pushte me een beetje en zei hem dat ik fan was (megaaaaaa voorschut), wij allemaal wel, zei ze toen (leugenaar!! ze kende hem niet eens :+ ). En toen zei die van ''word er een beetje verlegen van'' en kreeg ik een hug :'( :'( als in een film O+ zo mooi. Hihi en vertelde hij nog even wat over zn dag nadat wij erna vroegen, maar al snel kwamen er een horde fans om ons heen voor handtekeningen en foto's enzo, dus moest hij ook verder.. maar het was geweldig :D :D :D natuurlijk kon mn dag nu niet meer stuk :P

Voor de rest zijn er geen schokkende dingen meer gebeurd, het dikke, grijze (irritante) schuimpje dat laatst in het cordwood sliep was er ook, die heb ik een aantal keer gezien. Maar er lopen sowieso veel aparte figuren rond op zo'n markt :P Mensen die helemaal wild worden als ze een utopiaan zien en smeken om een handtekening. Het is niet raar dat ze daar denken dat ze BN'ers zijn, want ze worden echt als popsterren behandeld :o

Nadat we besloten om te gaan, gaven we onze muntjes terug aan Bjorn (Cees stond er nu wel bij). De eerste keer dat we Cees er zagen staan, Bjorn hadden we daarvoor ook al eens boos zien weglopen (vast vanwege Cees :P) Toen konden we gewoon de poort uitlopen, heel raar het was toen half 5 en er stonden nog mensen in de rij voor de drugscontrole om binnen te komen (terwijl het bijna afgelopen was). Wij konden gewoon doorlopen, je werd niet gecontroleerd niks, moest gewoon weer langs de ''balie'' waar ze vroegen of het leuk was en we onze tassen weer terugkregen. En dat was het dan.

uto0228qlh.png

Al met al een ontzettend leuke ervaring! Even een realitycheck: het zijn toch gewoon mensen :P Maar ik kan het iedereen aanraden om te gaan. Leuk en apart om te zien hoe het is in het echt. En de Utopianen zijn, het mag gezegd worden, allemaal altijd aanspreekbaar, maken altijd tijd voor een foto of handtekening en zijn eigenlijk gewoon best aardig allemaal ;)

Thanks voor het lezen O+ en als bonus nog een foto van de volle trein, waar we zelfs moesten staan tot in de 1e klas :o

uto397qgu.png

[ Bericht 2% gewijzigd door rowan634 op 26-10-2015 21:14:16 ]
Dottekezondag 25 oktober 2015 @ 21:40
Leuk je ervaringen hier neer te zetten Rowan
-sabine-zondag 25 oktober 2015 @ 21:41
Kun je, mits die er is, een cap van jezelf toevoegen?
Ik ben benieuwd. TopperT

Wel de maker vermelden, anders krijgen we dat gezeik weer. ^O^
mazaruzondag 25 oktober 2015 @ 21:42
Leuk verslag! Ben benieuwd naar het vervolg ^O^
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 21:43
quote:
1s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:41 schreef -sabine- het volgende:
Kun je, mits die er is, een cap van jezelf toevoegen?
Ik ben benieuwd. TopperT

Wel de maker vermelden, anders krijgen we dat gezeik weer. ^O^
quote:
1s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:41 schreef -sabine- het volgende:
Kun je, mits die er is, een cap van jezelf toevoegen?
Ik ben benieuwd. TopperT

Wel de maker vermelden, anders krijgen we dat gezeik weer. ^O^
ik heb en cap van Rowan! mag ik zetten?
renevanlaarenzondag 25 oktober 2015 @ 21:43
leuk dat je hebt genoten *O* *O*
oma-Nijnzondag 25 oktober 2015 @ 21:43
Leuk hoor. We delen een ervaring :)

Ben jij dit?

eaa0591fcfb80a2dd1d6ca1487cdebcc.png
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 21:44
cap van danaqui

daaa3a51776d1ce772912ad4ff0dcdce.png
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 21:44
dat ben ik niet :P
LLgetiktzondag 25 oktober 2015 @ 21:45
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:44 schreef rowan634 het volgende:
dat ben ik niet :P
_O-

hahahaha
LLgetiktzondag 25 oktober 2015 @ 21:45
had je een leren jasje aan?
-sabine-zondag 25 oktober 2015 @ 21:45
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:44 schreef rowan634 het volgende:
dat ben ik niet :P
Zwarte broek, zwarte jas. Als een van de laatsten binnen van die shift?
Fritsie1960zondag 25 oktober 2015 @ 21:45
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:44 schreef rowan634 het volgende:
dat ben ik niet :P
_O- _O- _O-

Leuk je verslag Rowan _O_
Disanazondag 25 oktober 2015 @ 21:45
Interessant verslag over de gang van zaken. Vooral leuk om over dat minihoofd van Nicole te horen :D Fijn dat je het leuk hebt gehad.
oma-Nijnzondag 25 oktober 2015 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:44 schreef rowan634 het volgende:
dat ben ik niet :P
Dan die met dat Gnomenrokje?
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:44 schreef rowan634 het volgende:
dat ben ik niet :P
oje op de foto 2 ook niet?
Zeyinazondag 25 oktober 2015 @ 21:46
Leuk te lezen Rowan.
Ik had hetzelfde met Nicole en Rob toen ik ze zag.
Die vond ik er anders uitzien 'in het echt'. En ook Mark wel, maar vooral Nicole.
Wel leuk zoals je haar omschrijft. Past wel.

Ik ben overigens toen niet op de foto gekomen en ook geen drugshond gezien.
Maar het was voor mij anders denk ik, want wij zijn eerst naar de Luifel gegaan om 17 uur en toen moesten we net voor 19 uur het terrein weer af om er vervolgens weer op te gaan voor het evenement.
Een bezopen iets vond ik dat overigens.
mootiezondag 25 oktober 2015 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:44 schreef rowan634 het volgende:
dat ben ik niet :P
_O-
oma-Nijnzondag 25 oktober 2015 @ 21:48
quote:
99s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:46 schreef Zeyina het volgende:
Leuk te lezen Rowan.
Ik had hetzelfde met Nicole en Rob toen ik ze zag.
Die vond ik er anders uitzien 'in het echt'. En ook Mark wel, maar vooral Nicole.
Wel leuk zoals je haar omschrijft. Past wel.

Ik ben overigens toen niet op de foto gekomen en ook geen drugshond gezien.
Maar het was voor mij anders denk ik, want wij zijn eerst naar de Luifel gegaan om 17 uur en toen moesten we net voor 19 uur het terrein weer af om er vervolgens weer op te gaan voor het evenement.
Een bezopen iets vond ik dat overigens.
Bjorn vertelde ook al vanavond dat er nog maar één keer eerder (buiten vandaag) drugshonden waren geweest. Maar BB meurde naar de weed
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 21:49
dan zijn de videos ook met de foute naam
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 21:51
ik voel me een beetje schuldig, jullie zo aan het zoeken naar mij en dan nog de verkeerde _O- _O- moet de cossen nog doornemen. Misschien post ik anders wel een foto van mezelf, dan kunnen jullie kijken of jullie me gezien hebben :+
oma-Nijnzondag 25 oktober 2015 @ 21:52
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:51 schreef rowan634 het volgende:
ik voel me een beetje schuldig, jullie zo aan het zoeken naar mij en dan nog de verkeerde _O- _O- moet de cossen nog doornemen. Misschien post ik anders wel een foto van mezelf, dan kunnen jullie kijken of jullie me gezien hebben :+
Had je een kort zwart rokje aan?
-sabine-zondag 25 oktober 2015 @ 21:52
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:51 schreef rowan634 het volgende:
ik voel me een beetje schuldig, jullie zo aan het zoeken naar mij en dan nog de verkeerde _O- _O- moet de cossen nog doornemen. Misschien post ik anders wel een foto van mezelf, dan kunnen jullie kijken of jullie me gezien hebben :+
Alleen als je wilt hoor. Nix moet.
Ik vind de verslagen al leuk om te lezen.
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 21:53
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:52 schreef oma-Nijn het volgende:

[..]

Had je een kort zwart rokje aan?
nee :+
Enahzondag 25 oktober 2015 @ 21:53
Wat een leuk verslag! *O*

...maar vertel eens meer over Ivan. Hoe was hij? Heb je met hem gesproken?

Wie van de bewoners vond je echt heel anders in het echt?
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 21:53
ik had skinnyjeans aan en een beige/bruinachtige jas met sjaal
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 21:53
quote:
1s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:53 schreef Enah het volgende:
Wat een leuk verslag! *O*

...maar vertel eens meer over Ivan. Hoe was hij? Heb je met hem gesproken?

Wie van de bewoners vond je echt heel anders in het echt?
ga zo verder :P Ivan komt nog uitgebreid aan bod :P
oma-Nijnzondag 25 oktober 2015 @ 21:54
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:53 schreef rowan634 het volgende:
ik had skinnyjeans aan en een beige/bruinachtige jas met sjaal
GOA heeft veel reserve blondjes gecapt. _O- _O-
-sabine-zondag 25 oktober 2015 @ 21:55
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:54 schreef oma-Nijn het volgende:

[..]

GOA heeft veel reserve blondjes gecapt. _O- _O-
Op GOA kun je altijd vertrouwen.
Ik vind het een goede grap. Puzzie die pas om 5 uur twijfelt aan de aangewezen Rowan.
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 21:55
quote:
99s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:46 schreef Zeyina het volgende:
Leuk te lezen Rowan.
Ik had hetzelfde met Nicole en Rob toen ik ze zag.
Die vond ik er anders uitzien 'in het echt'. En ook Mark wel, maar vooral Nicole.
Wel leuk zoals je haar omschrijft. Past wel.

Ik ben overigens toen niet op de foto gekomen en ook geen drugshond gezien.
Maar het was voor mij anders denk ik, want wij zijn eerst naar de Luifel gegaan om 17 uur en toen moesten we net voor 19 uur het terrein weer af om er vervolgens weer op te gaan voor het evenement.
Een bezopen iets vond ik dat overigens.
slaat nergens op indd. ja dan zijn er minder mensen, misschien dat ze het dan alleen met markten doen? nee oma-nijn had ook geen drugshonden en die was ook op een groot event. raar...
Hagenesiezondag 25 oktober 2015 @ 21:56
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:44 schreef rowan634 het volgende:
dat ben ik niet :P
_O-
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 21:58
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:55 schreef rowan634 het volgende:

[..]

slaat nergens op indd. ja dan zijn er minder mensen, misschien dat ze het dan alleen met markten doen? nee oma-nijn had ook geen drugshonden en die was ook op een groot event. raar...
heb je ook met naomi gesproken?
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 21:59
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:58 schreef mario390 het volgende:

[..]

heb je ook met naomi gesproken?
nee niet echt.. ze was wel druk bezig, constant aan het rennen voor foto's ^O^
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 21:59
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:59 schreef rowan634 het volgende:

[..]

nee niet echt.. ze was wel druk bezig, constant aan het rennen voor foto's ^O^
oke
Hagenesiezondag 25 oktober 2015 @ 22:00
Leuk verslag Rowan :Y
Punkmanzondag 25 oktober 2015 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:53 schreef rowan634 het volgende:
ik had skinnyjeans aan en een beige/bruinachtige jas met sjaal
Hmm, niet gezien ... -O-
Koekiebakkiezondag 25 oktober 2015 @ 22:02
Leuk verslag.Bedankt.ben benieuwd naar het vervolg.
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 22:03
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:53 schreef rowan634 het volgende:
ik had skinnyjeans aan en een beige/bruinachtige jas met sjaal
dan moeten we de videos doorkijken
#ANONIEMzondag 25 oktober 2015 @ 22:04
_O- was gewoon een afleidingsmanoeuvre

Leuk verslag maar wat idioot wat je moet doorstaan om naar binnen te mogen :D Mocht je ook niks vertellen tegen ze ?
Dottekezondag 25 oktober 2015 @ 22:05


[ Bericht 100% gewijzigd door Dotteke op 25-10-2015 22:08:15 ]
Dottekezondag 25 oktober 2015 @ 22:06


[ Bericht 100% gewijzigd door Dotteke op 25-10-2015 22:08:23 ]
Punkmanzondag 25 oktober 2015 @ 22:06
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:05 schreef Dotteke het volgende:
Wim krijgt zondag bezoek
Nicole vindt het niet leuk dat nieuwelinge zo vaak bezoek hebben zegt ze met haar kinderlijke zeikstem
Zit jij wel in het goede topic ? _O- _O- _O-
Dottekezondag 25 oktober 2015 @ 22:07


[ Bericht 100% gewijzigd door Dotteke op 25-10-2015 22:07:41 ]
Dottekezondag 25 oktober 2015 @ 22:07
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:06 schreef Punkman het volgende:

[..]

Zit jij wel in het goede topic ? _O- _O- _O-
Nee :o dus, sorry Rowan
Punkmanzondag 25 oktober 2015 @ 22:07
Hele dag dus de verkeerde zitten volgen.
Bedankt PP. _O- _O- _O-
:P
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:04 schreef sjampoeh het volgende:
_O- was gewoon een afleidingsmanoeuvre

Leuk verslag maar wat idioot wat je moet doorstaan om naar binnen te mogen :D Mocht je ook niks vertellen tegen ze ?
oh ben ik nog vergeten! zet ik er zo in, nadat je gefouilleerd wordt was er nog een man die vertelde dat we niks mochten geven of ruilen, we mochten geen briefjes geven, we mochten niets over de verhaallijn vertellen (als voorbeeld nam hij, cees die veel zeurt en ivan die wel eens boos wordt :') ) en of het onze 1e keer was enzo..
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:07 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Nee :o dus, sorry Rowan
heb ik ook wel eens dan klik per ongeluk op de SC in plaats van de COS en zit ik daar te typen _O-
Cirzondag 25 oktober 2015 @ 22:09
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:53 schreef rowan634 het volgende:
ik had skinnyjeans aan en een beige/bruinachtige jas met sjaal
_O- _O_
omg Coss op hol nul caps van jou
Bramenstruikzondag 25 oktober 2015 @ 22:12
Leuk om te lezen Rowan, top!
#ANONIEMzondag 25 oktober 2015 @ 22:16
Fijn dat je het zo leuk hebt gehad Rowan. Leuk verslag. Alleen dat met die frikandel wat je in de cos vertelde, die zo vreemd smaakte, daarvan hoop ik dat je geen gevolgen ondervind. :P
Je schreef gisteren al dat je iets minder blond dan Naomi bent, dus dat er vandaag een heel lichtblond meisje gecapt werd,toen had ik al mijn twijfels. ;)
pullupzondag 25 oktober 2015 @ 22:21
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:44 schreef rowan634 het volgende:
dat ben ik niet :P
_O- Lol
Serieus_Persoonzondag 25 oktober 2015 @ 22:22
Hoe is wim in het echt?
Sambalbaaizondag 25 oktober 2015 @ 22:24
Leuk Rowan. ^O^ Ik ben benieuwd naar het vervolg.
Tuinfluitertzondag 25 oktober 2015 @ 22:25
Rowan je bent weer thuis. Wat een uitgebreid verslag, heerlijk om te lezen. Bedankt.

Bjorn: Er was een heel mooi meisje vandaag, ik sta niet met haar op de foto, maar onwijs mooie lach, echt een heel mooi meisje, ik hoop dat ze bij Naomi op de foto staat. O+
mazaruzondag 25 oktober 2015 @ 22:39
Ben je niet 1 keer gecapt?
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 22:44
beetje bijgewerkt, ik schrijf te veel :')
Peace99zondag 25 oktober 2015 @ 22:47
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:44 schreef rowan634 het volgende:
beetje bijgewerkt, ik schrijf te veel :')
Is nooit teveel *O*

Zo jong en zo'n teksten neerknallen, respect _O_

:* :* :*
Veridazondag 25 oktober 2015 @ 22:48
Leuk verslag Rowan ^O^
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 22:50
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:39 schreef mazaru het volgende:
Ben je niet 1 keer gecapt?
wat ik tot nu toe gezien heb, nog niet :+
mazaruzondag 25 oktober 2015 @ 22:50
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:50 schreef rowan634 het volgende:

[..]

wat ik tot nu toe gezien heb, nog niet :+
awww en we hebben zo ons best gedaan. ;(
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 22:51
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:50 schreef mazaru het volgende:

[..]

awww en we hebben zo ons best gedaan. ;(
hahaha moet de topics nog een keer goed doornemen :P
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 22:51
quote:
10s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:22 schreef Serieus_Persoon het volgende:
Hoe is wim in het echt?
wim is niet relevant. je hebt bepaalde inwoners die meer opvulling zijn, die in het midden van de markt kunnen staan en niet echt opvallen. Wim is daar een van
Punkmanzondag 25 oktober 2015 @ 22:54
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:51 schreef rowan634 het volgende:

[..]

hahaha moet de topics nog een keer goed doornemen :P
Zou toch sneu zijn als we jou niet 1 keer gecapt hebben ... -O-
TillyBzondag 25 oktober 2015 @ 22:54
Wat leuk om te lezen. *O*
#ANONIEMzondag 25 oktober 2015 @ 23:00
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:51 schreef rowan634 het volgende:

[..]

hahaha moet de topics nog een keer goed doornemen :P
Rowan, ben je al vrij snel nadat jullie binnen waren bij de luifel geweest?
Zeg maar, om een uur of 3?

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 25-10-2015 23:01:50 ]
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:05
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:00 schreef Gooddeal het volgende:

[..]

Rowan, ben je al vrij snel nadat jullie binnen waren bij de luifel geweest?
Zeg maar, om een uur of 3?
hmmm weet niet zeker, ik had sowieso geen horloge om, dus totaal geen tijdbesef gehad.
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:05
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 22:54 schreef TillyB het volgende:
Wat leuk om te lezen. *O*
Tillyyyyyyyy Ivan knuffelde me :D :D :D :D
#ANONIEMzondag 25 oktober 2015 @ 23:07
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:05 schreef rowan634 het volgende:

[..]

hmmm weet niet zeker, ik had sowieso geen horloge om, dus totaal geen tijdbesef gehad.
Ik heb daar toen een meisje gezien waarvan ik dacht dat jij het wel eens kon zijn. Niemand heeft haar gecapt. Leek op Noom, maar mooier.
TillyBzondag 25 oktober 2015 @ 23:08
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:05 schreef rowan634 het volgende:

[..]

Tillyyyyyyyy Ivan knuffelde me :D :D :D :D
Aaaaaaaaaaaahhhhhhh hoe heb je dat overleefd, HOE!!!!! :D :D :D Details details details!!! *O* *O* *O*
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:09
:+
Punkmanzondag 25 oktober 2015 @ 23:10
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:09 schreef rowan634 het volgende:

[..]

:+

Ik weet nu zeker dat ik je niet gecapt heb ... :D

[ Bericht 24% gewijzigd door Punkman op 25-10-2015 23:16:15 ]
Dottekezondag 25 oktober 2015 @ 23:10
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:09 schreef rowan634 het volgende:

[..]

Goed, ik zet even snel mn foto hier neer

SPOILER
[ [
mooie meid ben je Rowan

[ Bericht 6% gewijzigd door pullup op 25-10-2015 23:37:39 ]
#ANONIEMzondag 25 oktober 2015 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:09 schreef rowan634 het volgende:

[..]

Goed, ik zet even snel mn foto hier neer

SPOILER
Kijk, *O* *O* had ik het toch goed, en iedereen hier heeft het mooiste meiske van allemaal gemist, *O* *O*

[ Bericht 4% gewijzigd door pullup op 25-10-2015 23:40:06 ]
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:11 schreef Gooddeal het volgende:

[..]

Kijk, *O* *O* had ik het toch goed, en iedereen hier heeft het mooiste meiske van allemaal gemist, *O* *O*
heb je me gezien _O- _O- nou misschien maar goed dan :P blijf ik lekker anonymous, de reden dat ik niet graag foto's post van mezelf, is omdat ik daar toen ik 14 was en op een simsforum mn eigen foto postte, sommigen daar misbruik van maakten. daarom ben ik daar nu een beetje bangig over
Peace99zondag 25 oktober 2015 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:09 schreef rowan634 het volgende:

[..]

Goed, ik zet even snel mn foto hier neer

SPOILER
Waauw..... Wat een mooie meid :9 :*

Enne .. NEE, jij lijkt zeker niet op Naoom :N *O*

[ Bericht 4% gewijzigd door pullup op 25-10-2015 23:38:49 ]
TjetMasterzondag 25 oktober 2015 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:09 schreef rowan634 het volgende:

[..]

Goed, ik zet even snel mn foto hier neer

SPOILER
[
Sodeknetter! ;)

[ Bericht 5% gewijzigd door pullup op 25-10-2015 23:39:11 ]
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:12
thanks :@
#ANONIEMzondag 25 oktober 2015 @ 23:14
quote:
17s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:12 schreef Peace99 het volgende:

[..]

Waauw..... Wat een mooie meid :9 :*

Enne .. NEE, jij lijkt zeker niet op Naoom :N *O*
Veeeeeel mooier he?
LLgetiktzondag 25 oktober 2015 @ 23:15
Je bent een knapperd :P

Nicole kan inpakken hoor >:) ~O> _O-
Peace99zondag 25 oktober 2015 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:14 schreef Gooddeal het volgende:

[..]

Veeeeeel mooier he?
:Y :Y :Y
DKUpzondag 25 oktober 2015 @ 23:19
Wat leuk Rowan O+
Peace99zondag 25 oktober 2015 @ 23:19
Rowan, heb je Ivan verteld dat je hem "lief, lief" vindt? O-)
TillyBzondag 25 oktober 2015 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:15 schreef LLgetikt het volgende:
Je bent een knapperd :P

Nicole kan inpakken hoor >:) ~O> _O-
*O* :W dááág Waaif, we hebben een onmeunig veul leuker iemand voor Eivan *O*
LLgetiktzondag 25 oktober 2015 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:21 schreef TillyB het volgende:

[..]

*O* :W dááág Waaif, we hebben een onmeunig veul leuker iemand voor Eivan *O*
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 23:22
Wat en mooie meisje je bent O+ *O*
DKUpzondag 25 oktober 2015 @ 23:23
quote:
17s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:22 schreef mario390 het volgende:
Wat en mooie meisje je bent O+ *O*
Dit :Y
Peace99zondag 25 oktober 2015 @ 23:23
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:21 schreef TillyB het volgende:

[..]

*O* :W dááág Waaif, we hebben een onmeunig veul leuker iemand voor Eivan *O*
_O- _O- _O-
*O* *O* *O* *O* *O*
Kushielzondag 25 oktober 2015 @ 23:25
Is Ivan daarom zo stil haha
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:27
dankjewel jongens :@

quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:08 schreef TillyB het volgende:

[..]

Aaaaaaaaaaaahhhhhhh hoe heb je dat overleefd, HOE!!!!! :D :D :D Details details details!!! *O* *O* *O*
schrijf ik zo :P mn vriendin (die wel wist dat ik hem leuk vind :') ) pushte me een beetje en zei hem dat ik fan was (megaaaaaa voorschut), wij allemaal wel, zei ze toen. En toen zei die van ''word er een beetje verlegen van'' en kreeg ik een hug :'( :'( als in een film O+ zo mooi

lol _O-
TillyBzondag 25 oktober 2015 @ 23:28
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:27 schreef rowan634 het volgende:
dankjewel jongens :@

[..]

schrijf ik zo :P mn vriendin (die wel wist dat ik hem leuk vind :') ) pushte me een beetje en zei hem dat ik fan was (megaaaaaa voorschut), wij allemaal wel, zei ze toen. En toen zei die van ''word er een beetje verlegen van'' en kreeg ik een hug :'( :'( als in een film O+ zo mooi

lol _O-
_O- :D zo leuk *O* blij voor je :*
LLgetiktzondag 25 oktober 2015 @ 23:28
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:27 schreef rowan634 het volgende:
dankjewel jongens :@

[..]

schrijf ik zo :P mn vriendin (die wel wist dat ik hem leuk vind :') ) pushte me een beetje en zei hem dat ik fan was (megaaaaaa voorschut), wij allemaal wel, zei ze toen. En toen zei die van ''word er een beetje verlegen van'' en kreeg ik een hug :'( :'( als in een film O+ zo mooi

lol _O-
hahaaha

spontane lachkick _O-
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:30
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:28 schreef LLgetikt het volgende:

[..]

hahaaha

spontane lackkick _O-
hij voelde zo sterk aan, zn spieren enzo. en hij rook lekker :') :') lmaoo ik weet het, ik klink als een gek. _O-

neem het vooral NIET te serieus :')
Peace99zondag 25 oktober 2015 @ 23:30
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:27 schreef rowan634 het volgende:
dankjewel jongens :@

[..]

schrijf ik zo :P mn vriendin (die wel wist dat ik hem leuk vind :') ) pushte me een beetje en zei hem dat ik fan was (megaaaaaa voorschut), wij allemaal wel, zei ze toen. En toen zei die van ''word er een beetje verlegen van'' en kreeg ik een hug :'( :'( als in een film O+ zo mooi

lol _O-
O djee, wat leuk :D *;
mijntjexxzondag 25 oktober 2015 @ 23:30
NOu Rowan, is dus zeker dat Bjorn jou bedoelde met je mooie lach! O+
mootiezondag 25 oktober 2015 @ 23:30
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:27 schreef rowan634 het volgende:
dankjewel jongens :@

[..]

schrijf ik zo :P mn vriendin (die wel wist dat ik hem leuk vind :') ) pushte me een beetje en zei hem dat ik fan was (megaaaaaa voorschut), wij allemaal wel, zei ze toen. En toen zei die van ''word er een beetje verlegen van'' en kreeg ik een hug :'( :'( als in een film O+ zo mooi

lol _O-
Je bent echt star struck :D
mootiezondag 25 oktober 2015 @ 23:31
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:30 schreef rowan634 het volgende:

[..]

hij voelde zo sterk aan, zn spieren enzo. en hij rook lekker :') :') lmaoo ik weet het, ik klink als een gek. _O-

neem het vooral NIET te serieus :')
Bloedserieus, dit is echt liefde, verdomme :(
TillyBzondag 25 oktober 2015 @ 23:31
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:30 schreef rowan634 het volgende:

[..]

hij voelde zo sterk aan, zn spieren enzo. en hij rook lekker :') :') lmaoo ik weet het, ik klink als een gek. _O-

neem het vooral NIET te serieus :')
_O- hahaha prachtig
jij slaapt vannacht niet
LLgetiktzondag 25 oktober 2015 @ 23:31
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:30 schreef rowan634 het volgende:

[..]

hij voelde zo sterk aan, zn spieren enzo. en hij rook lekker :') :') lmaoo ik weet het, ik klink als een gek. _O-
hahahaah _O- ik vind leuk :P

wel schattig ~O> en maar goed dat ie lekker rook dan, en dan heeft ie met zo'n draak. Thuglife -O- :'( Nooit meer jezelf wassen :P zijn dna zit nu op je _O-
DaniqueVzondag 25 oktober 2015 @ 23:32
Ahhh Rowan, je bent dubbel zo leuk! lees je altijd graag in de cos en zie nu je foto, plaatje klopt! en wat pas je goed bij Ivan O+

Leuk ook om te lezen dat je er bent geweest, het met ons wilt delen en ook erg lachen, niemand je had gevonden op de streams _O- Houd je topic goed in de gaten, kan ik de rest ook nog bijlezen, je schrijft leuk ;)
DaniqueVzondag 25 oktober 2015 @ 23:34
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:30 schreef rowan634 het volgende:

[..]

hij voelde zo sterk aan, zn spieren enzo. en hij rook lekker :') :') lmaoo ik weet het, ik klink als een gek. _O-

neem het vooral NIET te serieus :')
Echte liefde *;
Is_it_Heavenzondag 25 oktober 2015 @ 23:35
Geweldig verslag,.. Jongedame ;) :P

Leest lekker weg :Y
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:35
dankjulliewel O+

hahaha jongens hou op met me please _O- _O-
TillyBzondag 25 oktober 2015 @ 23:36
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:35 schreef rowan634 het volgende:
dankjulliewel O+

hahaha jongens hou op met me please _O- _O-
_O- ik vind het zo leuuuk hahaha *O*
Kushielzondag 25 oktober 2015 @ 23:38
Voel me ineens weer een bakvis. Lekker giebelen over die ene jongen
DaniqueVzondag 25 oktober 2015 @ 23:38
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:36 schreef TillyB het volgende:

[..]

_O- ik vind het zo leuuuk hahaha *O*
:Y voel gewoon warmte door het scherm knallen *O* zoveel beter dit dan Utopia zelf :+
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:39
ik ben ook gewoon echt een bakvis soms, je had mn gezicht moeten zien toen ik hem van ver zag, mn vriendinnen lagen dubbel :D :D :')
#ANONIEMzondag 25 oktober 2015 @ 23:40
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:30 schreef rowan634 het volgende:

[..]

hij voelde zo sterk aan, zn spieren enzo. en hij rook lekker :') :') lmaoo ik weet het, ik klink als een gek. _O-

neem het vooral NIET te serieus :')
Och meisie, je hebt het echt te pakken he?
Zo leuk voor je, jou idool ontmoet.
DaniqueVzondag 25 oktober 2015 @ 23:41
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:39 schreef rowan634 het volgende:
ik ben ook gewoon echt een bakvis soms, je had mn gezicht moeten zien toen ik hem van ver zag, mn vriendinnen lagen dubbel :')
Geniet er maar heerlijk van! daar genieten wij dan ook weer van mee hoor. Echt zo leuk dit, dat je hem eindelijk hebt mogen zien en zelfs vasthouden ;)
mario390zondag 25 oktober 2015 @ 23:41
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:39 schreef rowan634 het volgende:
ik ben ook gewoon echt een bakvis soms, je had mn gezicht moeten zien toen ik hem van ver zag, mn vriendinnen lagen dubbel :D :D :')
:D
ruudpuntenelzondag 25 oktober 2015 @ 23:45
Jouw verslag heb ook ik met plezier gelezen. Leuk dat je ook in het ècht plezier had met het plezier dat we er hier aan hebben :9 :) ^O^ _O_ :*
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:48
dankjulliewel O+

quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:31 schreef LLgetikt het volgende:

[..]

hahahaah _O- ik vind leuk :P

wel schattig ~O> en maar goed dat ie lekker rook dan, en dan heeft ie met zo'n draak. Thuglife -O- :'( Nooit meer jezelf wassen :P zijn dna zit nu op je _O-

_O- _O- _O-
Tuinfluitertzondag 25 oktober 2015 @ 23:51
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:09 schreef rowan634 het volgende:
:+
quote:
17s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:12 schreef Peace99 het volgende:
Waauw..... Wat een mooie meid :9 :*

Enne .. NEE, jij lijkt zeker niet op Naoom :N *O*
quote:
1s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:10 schreef Dotteke het volgende:
mooie meid ben je Rowan
quote:
1s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:12 schreef TjetMaster het volgende:
Sodeknetter! ;)
Rowan deed een edit, maar de foto is nog wel te zien in jullie quote.
Misschien kunnen jullie ook een edit doen zodat de foto niet zichtbaar meer is.

quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:11 schreef rowan634 het volgende:

[..]

heb je me gezien _O- _O- nou misschien maar goed dan :P blijf ik lekker anonymous,

de reden dat ik niet graag foto's post van mezelf, is omdat ik daar toen ik 14 was en op een simsforum mn eigen foto postte, sommigen daar misbruik van maakten.

daarom ben ik daar nu een beetje bangig over.
Ik vind je mooi en lief Rowan. Prachtig.

Kan ik me zo goed voorstellen dat je voorzichtig bent met foto's posten en een edit deed van je
foto. Maar de foto is gequote door veel mensen. Dus de foto is nog wel te zien.
Kushielzondag 25 oktober 2015 @ 23:52
Je mag op elke leeftijd af en toe bakvissen ;-)
rowan634zondag 25 oktober 2015 @ 23:52
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:51 schreef Tuinfluitert het volgende:
Ik vind je mooi en lief Rowan. Prachtig.

Kan ik me zo goed voorstellen dat je voorzichtig bent met foto's posten en een edit deed van je
foto. Maar de foto is gequote door veel mensen. Dus de foto is nog wel te zien.
dankje :) het is inmiddels aangepast :)
spapaarszondag 25 oktober 2015 @ 23:55
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 21:53 schreef rowan634 het volgende:
ik had skinnyjeans aan en een beige/bruinachtige jas met sjaal
Leuk verslag ^O^
?
22ffbc9d0486810271b837ae83bf491e.png
mazarumaandag 26 oktober 2015 @ 00:10
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:52 schreef rowan634 het volgende:

[..]

dankje :) het is inmiddels aangepast :)
Nou heb ik je nog niet gezien ;(
Koekiebakkiemaandag 26 oktober 2015 @ 00:15
Mooi verslag! ^O^

Had die 50/60 jarige vrouw rode haren en had ze het over gehandicapten?Er was vanmiddag op de streams te zien dat er een vrouw bij Markie kwam en die zei dat Markie voor utopiaan 2015 ging en Markie zei dat hij dat eerlijk gezegd ook wel verdiende.Zou zomaar die vrouw kunnen zijn,die wou volgens mij ook in Utopia.
Enahmaandag 26 oktober 2015 @ 00:52
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:27 schreef rowan634 het volgende:
dankjewel jongens :@

[..]

schrijf ik zo :P mn vriendin (die wel wist dat ik hem leuk vind :') ) pushte me een beetje en zei hem dat ik fan was (megaaaaaa voorschut), wij allemaal wel, zei ze toen. En toen zei die van ''word er een beetje verlegen van'' en kreeg ik een hug :'( :'( als in een film O+ zo mooi

lol _O-
Aaaahhhwww wat lief O+ O+ O+
Ben wel een beetje jaloers :@
Enahmaandag 26 oktober 2015 @ 00:52
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 00:10 schreef mazaru het volgende:

[..]

Nou heb ik je nog niet gezien ;(
Ik ook niet :'( :'(
Enahmaandag 26 oktober 2015 @ 01:07
Echt super leuk om je ervaringen te lezen. Lijkt me inderdaad echt heel raar als Ivan ineens voor je staat. Jij weet alles over hem en vindt hem helemaal geweldig, maar hij weet dat niet. Best gek lijkt me dat.

Sommige dingen die je beschrijft zijn wel anders dan wij zien. Lijkt me apart om al die details mee te krijgen. Kijk je nu ook anders naar de streams?

Ben zo benieuwd naar het vervolg!! ^O^
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 01:55
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 00:15 schreef Koekiebakkie het volgende:
Mooi verslag! ^O^

Had die 50/60 jarige vrouw rode haren en had ze het over gehandicapten?Er was vanmiddag op de streams te zien dat er een vrouw bij Markie kwam en die zei dat Markie voor utopiaan 2015 ging en Markie zei dat hij dat eerlijk gezegd ook wel verdiende.Zou zomaar die vrouw kunnen zijn,die wou volgens mij ook in Utopia.
dankje, nee ze had zwart haar
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:55 schreef spapaars het volgende:

[..]

Leuk verslag ^O^
?
[ afbeelding ]
:N

Thanks :)
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 01:56
quote:
1s.gif Op maandag 26 oktober 2015 00:52 schreef Enah het volgende:

[..]

Aaaahhhwww wat lief O+ O+ O+
Ben wel een beetje jaloers :@
hahaha :P

Ja het was gewoon een hele rare, bizarre ervaring ja :D Maar ik raad het iedereen aan om eens te doen, echt leuk :Y
oma-Nijnmaandag 26 oktober 2015 @ 04:18
Haha, geweldig. Buiten hebben ze dus allemaal een ander verhaaltje.
Heb je nog geloerd in de dixies? :P
En het is inderdaad eens leuk te zien waar je al anderhalf jaar over schrijft. :Y
renevanlaarenmaandag 26 oktober 2015 @ 06:39
heb ik nu gewoon de foto gemist :( o|O o|O o|O
Ebinasmaandag 26 oktober 2015 @ 06:55
Ontzettend leuk verslag van een mooie dag!
kaatje50maandag 26 oktober 2015 @ 07:19
Wat een leuk verslag om te lezen Rowan. Ik heb, jammer genoeg, je foto gemist, maar denk ook zonder die foto wel dat je een superleuke meid bent.
Geniet nog even na van je ontmoeting met Ivan... enne een bakvis blijven we als we iemand leuk leuk vinden :D :P
-sabine-maandag 26 oktober 2015 @ 07:37
Zo eens met kaatje50.
Ik kijk vaak maar een klein half uurtje. Gisteren veel te lang, maar dankzij jou een hoop lol gehad.

Ivan rook toch wel een beetje naar mannenzweet? Dat speciale testosteronluchtje?
beequeenmaandag 26 oktober 2015 @ 07:46
Leuk verslag rowan, en nog grappiger dat we steeds dachten jou te zien terwijl dat heel iemand anders was. :D

Ik heb helemaal niks met Ivan, integendeel zelfs, maar ben blij dat je droom in vervulling is gegaan. *;
Wel jammer dat ik je foto gemist heb, ben best nieuwsgierig nu.
jovencita01maandag 26 oktober 2015 @ 08:54
Dank Rowan, super!
zodejumaandag 26 oktober 2015 @ 08:55
Wat een leuk verslag.
Je zal het nu met nog andere ogen volgen denk ik. :D
Zo jammer dat ik je foto gemist heb!
Ik vond Ivan en Nicole een mooi koppeltje qua uiterlijk.
Maar na deze berichten allemaal zit ik er denk ik goed naast. :)
Jammer voor hem, want ook uit je reacties wat bereft Ivan in de Cos lijkt het beter te passen. *;
^O^
ammartjemaandag 26 oktober 2015 @ 09:05
Thnx, leuk om te lezen ^O^
FreshFruitmaandag 26 oktober 2015 @ 09:51
Mooi verhaal Rowan,het is alleen jammer dat we je niet gecapt heben. :@
Puzziemaandag 26 oktober 2015 @ 10:00
Lieve rowan thnx voor je verslag !!
en jammer dat we je niet hebben kunnen zien, ik heb de verkeerde gevolgd _O-
je bent wel veel mooier dan de "rowan"die wij hebben zitten volgen O+ :9

Maar je bent geknuffeld door Ivan !!
Jij mazzelkont :P
Puzziemaandag 26 oktober 2015 @ 10:03
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:39 schreef rowan634 het volgende:
ik ben ook gewoon echt een bakvis soms, je had mn gezicht moeten zien toen ik hem van ver zag, mn vriendinnen lagen dubbel :D :D :')
Aww *;
PTLemaandag 26 oktober 2015 @ 10:11
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:12 schreef TjetMaster het volgende:

[..]

Sodeknetter! ;)
Poffer gemist :'(
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 12:28
dankjulliewel voor de lieve reacties, ik zal vanavond verder schrijven ;) O+

quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 04:18 schreef oma-Nijn het volgende:
Haha, geweldig. Buiten hebben ze dus allemaal een ander verhaaltje.
Heb je nog geloerd in de dixies? :P
En het is inderdaad eens leuk te zien waar je al anderhalf jaar over schrijft. :Y
ben er even langsgelopen, er stonden er twee. maar geen haar op mijn hoofd dat ik daar op ging :r :P
lonnebergamaandag 26 oktober 2015 @ 12:35
Leuk Rowan,het leest als een spannend boek,met straks als climax de ontmoeting met Ivan,haha.
Heerlijk voor je dat je zo genoten hebt,super ^O^
Enahmaandag 26 oktober 2015 @ 12:47
Spannend, ik wacht op de ontmoeting met Ivan O-)


Wat een leuke reacties, ook van de mensen die Ivan helemaal niks vinden ^O^ ^O^ ^O^
Voxsmaandag 26 oktober 2015 @ 12:56
Leuk verslag Rowan! ^O^
markdeajaxfanmaandag 26 oktober 2015 @ 13:36
is de patat lekker ?
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 13:37
Dankjulliewel O+ O+

quote:
14s.gif Op maandag 26 oktober 2015 13:36 schreef markvanrinsum het volgende:
is de patat lekker ?
frietjes waren wel lekker op zich, maar de frikandel niet :X
mario390maandag 26 oktober 2015 @ 13:39
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 13:37 schreef rowan634 het volgende:
Dankjulliewel O+ O+

[..]

frietjes waren wel lekker op zich, maar de frikandel niet :X
heb je krampen bekomen van?
DKUpmaandag 26 oktober 2015 @ 13:39
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 13:37 schreef rowan634 het volgende:
Dankjulliewel O+ O+

[..]

frietjes waren wel lekker op zich, maar de frikandel niet :X
De rubberen frikandel van Le Luifel :+
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 13:39
quote:
1s.gif Op maandag 26 oktober 2015 13:39 schreef DKUp het volgende:

[..]

De rubberen frikandel van Le Luifel :+
_O- _O-
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 13:39 schreef mario390 het volgende:

[..]

heb je krampen bekomen van?
nee dat nog net niet gelukkig :P
MacDeMarcomaandag 26 oktober 2015 @ 14:01
Leuk *O*

Le Luifel is dus een no go area (Nijn met haar friet en nu jij met die frikandel _O- )

Verslagen van de cossers zijn leuk om te lezen.
Ik hoop dat er meer volgen ;)
Enahmaandag 26 oktober 2015 @ 14:35
Rowan weet je ik ben heel nieuwsgierig naar wie de Utopianen hebben opgenoemd als hun favoriete Utopiaan in de glossy. :@
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 15:01
quote:
1s.gif Op maandag 26 oktober 2015 14:35 schreef Enah het volgende:
Rowan weet je ik ben heel nieuwsgierig naar wie de Utopianen hebben opgenoemd als hun favoriete Utopiaan in de glossy. :@
haha zat het net te lezen:

Ivan: Benjamin, Nicole, Gabrielle, Naomi, Rob
Mark: Gina, Ivan, Gabrielle
Nicole: Gabrielle, Ivan, Wim
Naomi: Ivan, Wim, Gabrielle, Rowena, Benjamin
Bjorn: Gabrielle, Gina, Wim, Bas
Gabs: Ivan, Bjorn, Nicole, Mark, Naomi
Gina: Mark, Gabrielle, Wim, Bjorn, Ivan
Rob: Benjamin, Ivan, Gabrielle, Stefanie, Mark, Nicole
Bas: Cees, Ivan, Stefanie, Benjamin, Gabrielle
Stiff: Wim, Ivan, Nicole, Gabrielle, Benjamin, Bas
Wim: Bjorn, Gabrielle, Nicole, Naomi, Stefanie
Benjamin: Rob, Gabrielle, Ivan, Bjorn, Stefanie, Bas
Cees: Bas, Benjamin, Gabrielle, Ivan
Rowena: Bas, Stefanie, Bjorn, Gabrielle, Nicole, Naomi
Armanda: Bas, Rowena, Cees, Bjorn, Benjamin
chufimaandag 26 oktober 2015 @ 15:05
Rowan ben je nog met Ivan op de foto gegaan?

http://utopiacourant.nl/2015/10/26/fotos-utopia-markt-25-oktober/
zodejumaandag 26 oktober 2015 @ 15:20
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 15:01 schreef rowan634 het volgende:

[..]

haha zat het net te lezen:

Ivan: Benjamin, Nicole, Gabrielle, Naomi, Rob
Mark: Gina, Ivan, Gabrielle
Nicole: Gabrielle, Ivan, Wim
Naomi: Ivan, Wim, Gabrielle, Rowena, Benjamin
Bjorn: Gabrielle, Gina, Wim, Bas
Gabs: Ivan, Bjorn, Nicole, Mark, Naomi
Gina: Mark, Gabrielle, Wim, Bjorn, Ivan
Rob: Benjamin, Ivan, Gabrielle, Stefanie, Mark, Nicole
Bas: Cees, Ivan, Stefanie, Benjamin, Gabrielle
Stiff: Wim, Ivan, Nicole, Gabrielle, Benjamin, Bas
Wim: Bjorn, Gabrielle, Nicole, Naomi, Stefanie
Benjamin: Rob, Gabrielle, Ivan, Bjorn, Stefanie, Bas
Cees: Bas, Benjamin, Gabrielle, Ivan
Rowena: Bas, Stefanie, Bjorn, Gabrielle, Nicole, Naomi
Armanda: Bas, Rowena, Cees, Bjorn, Benjamin
Wat grappig, Wim niet eens Ivan waar hij bijna aan vast gekleeft zit. :D
mario390maandag 26 oktober 2015 @ 15:28
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 15:01 schreef rowan634 het volgende:

[..]

haha zat het net te lezen:

Ivan: Benjamin, Nicole, Gabrielle, Naomi, Rob
Mark: Gina, Ivan, Gabrielle
Nicole: Gabrielle, Ivan, Wim
Naomi: Ivan, Wim, Gabrielle, Rowena, Benjamin
Bjorn: Gabrielle, Gina, Wim, Bas
Gabs: Ivan, Bjorn, Nicole, Mark, Naomi
Gina: Mark, Gabrielle, Wim, Bjorn, Ivan
Rob: Benjamin, Ivan, Gabrielle, Stefanie, Mark, Nicole
Bas: Cees, Ivan, Stefanie, Benjamin, Gabrielle
Stiff: Wim, Ivan, Nicole, Gabrielle, Benjamin, Bas
Wim: Bjorn, Gabrielle, Nicole, Naomi, Stefanie
Benjamin: Rob, Gabrielle, Ivan, Bjorn, Stefanie, Bas
Cees: Bas, Benjamin, Gabrielle, Ivan
Rowena: Bas, Stefanie, Bjorn, Gabrielle, Nicole, Naomi
Armanda: Bas, Rowena, Cees, Bjorn, Benjamin
ja wim heeft naomi bij de favoriten hehe ,toch niemand heeft armanda
#ANONIEMmaandag 26 oktober 2015 @ 18:40
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2015 23:10 schreef Dotteke het volgende:

[..]

mooie meid ben je Rowan
Foto weg.. -O-
Dottekemaandag 26 oktober 2015 @ 18:40
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 18:40 schreef sjampoeh het volgende:

[..]

Foto weg.. -O-
Ja, dat wilde Rowan graag.
#ANONIEMmaandag 26 oktober 2015 @ 18:44
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 18:40 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Ja, dat wilde Rowan graag.
Ja las het, was wel benieuwd naar t mooie popje O+
Geweldig Rowan, ik zou haast heen gaan, voor de ervaring :P
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 19:28
dankjewel O+

quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 15:05 schreef chufi het volgende:
Rowan ben je nog met Ivan op de foto gegaan?

http://utopiacourant.nl/2015/10/26/fotos-utopia-markt-25-oktober/
nee, sta op geen enkele. had geen zin (vooral mn vriendinnen niet) om gnoom te moeten zoeken en dan nog je favo utopiaan en nog 100 mensen die voor je moeten :N

[ Bericht 6% gewijzigd door rowan634 op 26-10-2015 20:44:51 ]
chufimaandag 26 oktober 2015 @ 19:31
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 19:28 schreef rowan634 het volgende:

[..]

nee, sta op geen enkele. had geen zin (vooral mn vriendinnen niet) om gnoom te moeten zoeken en dan nog je favo utopiaan en nog 100 mensen die voor je moeten :N
Verstandig besluit . :D
Enahmaandag 26 oktober 2015 @ 20:16
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 15:01 schreef rowan634 het volgende:

[..]

haha zat het net te lezen:

Ivan: Benjamin, Nicole, Gabrielle, Naomi, Rob
Mark: Gina, Ivan, Gabrielle
Nicole: Gabrielle, Ivan, Wim
Naomi: Ivan, Wim, Gabrielle, Rowena, Benjamin
Bjorn: Gabrielle, Gina, Wim, Bas
Gabs: Ivan, Bjorn, Nicole, Mark, Naomi
Gina: Mark, Gabrielle, Wim, Bjorn, Ivan
Rob: Benjamin, Ivan, Gabrielle, Stefanie, Mark, Nicole
Bas: Cees, Ivan, Stefanie, Benjamin, Gabrielle
Stiff: Wim, Ivan, Nicole, Gabrielle, Benjamin, Bas
Wim: Bjorn, Gabrielle, Nicole, Naomi, Stefanie
Benjamin: Rob, Gabrielle, Ivan, Bjorn, Stefanie, Bas
Cees: Bas, Benjamin, Gabrielle, Ivan
Rowena: Bas, Stefanie, Bjorn, Gabrielle, Nicole, Naomi
Armanda: Bas, Rowena, Cees, Bjorn, Benjamin
Interessant ^O^ ^O^

Gabs 13 (alleen door Armanda niet genoemd :D)
Ivan 10
Ben 7
Nicole/Bjorn/Bas 6
Stiff/Wim 5
Naomi 4
Mark 3
Gina/Rob/Cees/Row 2
Armanda 0
rowan634maandag 26 oktober 2015 @ 21:10
Zo, heb het hele verhaal nu geplaatst ;)
Disanamaandag 26 oktober 2015 @ 21:32
quote:
0s.gif Op maandag 26 oktober 2015 21:10 schreef rowan634 het volgende:
Zo, heb het hele verhaal nu geplaatst ;)
Erg leuk om te lezen ^O^
Copycatmaandag 26 oktober 2015 @ 22:52
Wat een uitgebreid, leuk verslag!
kissaadinsdag 27 oktober 2015 @ 00:15
Dank je voor je verslag. Leuk om te lezen ^O^
rowan634dinsdag 27 oktober 2015 @ 00:34
Dankjulliewel O+
chufidinsdag 27 oktober 2015 @ 00:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2015 00:34 schreef rowan634 het volgende:
Dankjulliewel O+
Dank jou .... :D
Enahdinsdag 27 oktober 2015 @ 07:55
Leuk verslag!! Bedankt :* ^O^
Prishadinsdag 27 oktober 2015 @ 11:03
Leuk verslag Rowan!!! En je hebt echt genoten lees ik, zo leuk! ^O^
rowan634dinsdag 27 oktober 2015 @ 13:51
Dankjulliewel O+
ariehaandinsdag 27 oktober 2015 @ 14:50
Fijn verslag, Rowan, erg leuk om te lezen. Dank je wel. Omdat ik wist dat je naar de markt zou gaan heb ik sinds lange tijd weer eens een middagje gestreamd en COS meegelezen. Grappig dat niemand de juiste blonde dame gecapt heeft!
rowan634dinsdag 27 oktober 2015 @ 22:04
Haha ja, wat leuk dankje! :)
Raskolnikowwoensdag 28 oktober 2015 @ 00:00
Foto gemist. :'(
Veridawoensdag 28 oktober 2015 @ 18:41
Ik heb nog even een vraag: Heb jij niet bij de uitgang moeten vertellen wat je had uitgegeven en waaraan?
Ik meen me te herinneren dat de vorige bezoekers dat wel moesten. (met als laatste Omanijn )
rowan634woensdag 28 oktober 2015 @ 19:38
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 18:41 schreef Verida het volgende:
Ik heb nog even een vraag: Heb jij niet bij de uitgang moeten vertellen wat je had uitgegeven en waaraan?
Ik meen me te herinneren dat de vorige bezoekers dat wel moesten. (met als laatste Omanijn )
Nee ze zeiden voordat we naar binnen gingen wel dat ons gevraagd kon worden wat we uit hadden gegeven. Maar ons werd niets gevraagd bij de uitgang. Vroegen alleen wat we ervan vonden.
Veridawoensdag 28 oktober 2015 @ 19:39
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 19:38 schreef rowan634 het volgende:

[..]

Nee ze zeiden voordat we naar binnen gingen wel dat ons gevraagd kon worden wat we uit hadden gegeven. Maar ons werd niets gevraagd bij de uitgang. Vroegen alleen wat we ervan vonden.
Dankjewel voor je antwoord.

Vreemd dat ze dat dan nu niet meer doen.
En wat heb je gezegd op de vraag wat je ervan vond ?
rowan634woensdag 28 oktober 2015 @ 19:43
quote:
0s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 19:39 schreef Verida het volgende:

[..]

Dankjewel voor je antwoord.

Vreemd dat ze dat dan nu niet meer doen.
En wat heb je gezegd op de vraag wat je ervan vond ?
''Leuk'' :P
zal je eerlijk zeggen dat ze niet echt geïnteresseerd leken bij ingang/afscheid, het waren sowieso jonge meiden/jongens die achter de balie stonden. Zeiden helemaal niks, tot ik vroeg naar mn spullen, toen vroegen ze hoe het was geweest.
Miek37woensdag 28 oktober 2015 @ 23:59
Leuk verhaal maar jammer dat ik je foto heb gemist, weet niet zo goed waarvoor die misbruikt kan worden?

Anyway, fijn dat je een topdag hebt gehad en Ivan hebt ontmoet en zelfs "gehugged" hebt! ^O^
mootiedonderdag 29 oktober 2015 @ 00:00
quote:
1s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 23:59 schreef Miek37 het volgende:
Leuk verhaal maar jammer dat ik je foto heb gemist, weet niet zo goed waarvoor die misbruikt kan worden?

Anyway, fijn dat je een topdag hebt gehad en Ivan hebt ontmoet en zelfs "gehugged" hebt! ^O^
Bijvoorbeeld door tig hitsige FoK!pubertjes die haar gaan dm-en.
Kushieldonderdag 29 oktober 2015 @ 01:08
quote:
1s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 23:59 schreef Miek37 het volgende:
Leuk verhaal maar jammer dat ik je foto heb gemist, weet niet zo goed waarvoor die misbruikt kan worden?

Anyway, fijn dat je een topdag hebt gehad en Ivan hebt ontmoet en zelfs "gehugged" hebt! ^O^
Of door catfishers
rowan634donderdag 29 oktober 2015 @ 01:27
quote:
1s.gif Op woensdag 28 oktober 2015 23:59 schreef Miek37 het volgende:
Leuk verhaal maar jammer dat ik je foto heb gemist, weet niet zo goed waarvoor die misbruikt kan worden?

Anyway, fijn dat je een topdag hebt gehad en Ivan hebt ontmoet en zelfs "gehugged" hebt! ^O^
dankje :)

SPOILER
Ik was nog een stuk jonger toen, er waren mensen die zich anders voordeden en opeens echt hele rare dingen gingen zeggen/doen enzo. Nu denk ik niet dat dat hier gebeurd, maar toch.. liever niet ;)
Miek37donderdag 29 oktober 2015 @ 06:18
quote:
0s.gif Op donderdag 29 oktober 2015 01:27 schreef rowan634 het volgende:

[..]

dankje :)

SPOILER
Ik was nog een stuk jonger toen, er waren mensen die zich anders voordeden en opeens echt hele rare dingen gingen zeggen/doen enzo. Nu denk ik niet dat dat hier gebeurd, maar toch.. liever niet ;)
Wat een gekkies joh! Gelukkig heb je je er niet door laten weerhouden om te gaan! ^O^