Hoop dat je geen aandelen VAG hebt.quote:Op woensdag 23 september 2015 17:15 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
[..]
Voor een every day car? Audi.
Ik weet zeker dat de autoriteiten er al lang vanaf wisten, maar extra lang hebben gewacht zodat de boete en zo hoger was.quote:Op woensdag 23 september 2015 17:15 schreef krioro het volgende:
[..]
Hoop dat je geen aandelen VAG hebt.
si?quote:Op woensdag 23 september 2015 17:18 schreef Yeszie het volgende:
Goedemiddag uhmm ik heb een vraagje....
Dat je even laat weten hoe oud je bent en waar je op valt.quote:Op woensdag 23 september 2015 17:19 schreef Yeszie het volgende:
[..]
Wat is de bedoeling van deze topic?
Nee, ik vind het gewoon een beetje triest dat er wifi in een auto moet. Over het algemeen zijn de ritten vaak best kort en daarnaast ben ik vooral de rijder dus heb ik totaal niks aan de wifiquote:Op woensdag 23 september 2015 17:15 schreef xcachet het volgende:
[..]
Nee, ik ben geen fan van Opel oid
Oh my God zoveel Utopiaquote:Op woensdag 23 september 2015 17:18 schreef Yeszie het volgende:
Goedemiddag uhmm ik heb een vraagje....
uhmmm nou dat is niet relevant dacht ik zoquote:Op woensdag 23 september 2015 17:20 schreef xcachet het volgende:
[..]
Dat je even laat weten hoe oud je bent en waar je op valt.
Die heeft inmiddels al honderden DM's gestuurdquote:Op woensdag 23 september 2015 17:21 schreef xcachet het volgende:
McGrath verpest het dit keer niet he
voor de meeste users hier welquote:Op woensdag 23 september 2015 17:21 schreef Yeszie het volgende:
[..]
uhmmm nou dat is niet relevant dacht ik zo
even een foto plaatsen is wel heel relevant.quote:Op woensdag 23 september 2015 17:21 schreef Yeszie het volgende:
[..]
uhmmm nou dat is niet relevant dacht ik zo
Ik wil mijn ouders vooral heel erg bedankenquote:Op woensdag 23 september 2015 17:22 schreef RockNijntje het volgende:
Ik ben zestien en zit daarom nu in de fase dat ik twijfel over mijn geaardheid. En jij, als Yeszie?
wat?quote:Op woensdag 23 september 2015 17:21 schreef xcachet het volgende:
McGrath verpest het dit keer niet he
Niet WhatsAppen en YouTube filmpjes kijken tijdens het rijdenquote:Op woensdag 23 september 2015 17:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Nee, ik vind het gewoon een beetje triest dat er wifi in een auto moet. Over het algemeen zijn de ritten vaak best kort en daarnaast ben ik vooral de rijder dus heb ik totaal niks aan de wifi
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NEIN , dan ontploft mijn DMquote:Op woensdag 23 september 2015 17:22 schreef McGrath het volgende:
[..]
even een foto plaatsen is wel heel relevant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |