Het sneeuwballetje gaat rollen. IS zal in zijn handjes wrijven.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:12 schreef Toefjes het volgende:
Van nu.nl
14:00, dat is over 50 minuten. Benieuwd wat Servië in petto heeft![]()
Servië eist van de Europese Unie en Kroatië dat de Kroatisch-Servische grens onmiddellijk weer wordt geopend. De EU heeft van Belgrado tot 14.00 uur de tijd gekregen te reageren.
Dat heeft de Servische premier Aleksandar Vucic dinsdag aangekondigd in Belgrado.
Wordt er geen gehoor gegeven aan de Servische oproep dan zal het land laten zien "dat Kroatië Servië niet kan vernederen en zijn economie niet kan verwoesten". Wat Belgrado dan precies gaat doen, zei Vucic niet. Om 14.30 uur komt zijn regering in spoedzitting bijeen.
Het sluiten van zeven grensovergangen en het tegenhouden van al het vrachtverkeer bij de grensovergang op de belangrijkste snelweg is "een schandaal van ongelooflijke proporties". Vucic spreekt van een catastrofaal beleid voor de hele regio.
Door: ANP
Gek eigenlijk, dat we straks daadwerkelijk in oorlog zijn. Burgers beseffen het nog niet echt maar over vijf jaar is Europa volledig onherkenbaar geworden.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:21 schreef theNull het volgende:
Europa vervalt in Chaos, de lachende 3e is IS
Het probleem is dat als iedereen dat doet het probleem net zo lang teruggeschoven wordt tot Griekenland, en er serieuze gevaren gaan ontstaan voor de Griekse bevolking.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:27 schreef Dwersdriever het volgende:
Servië zal toch gewoon de eigen grens beter moeten bewaken, lijkt me. Zij hebben een spelletje blufpoker gespeeld door gewoon iedereen door te laten hopen in de verwachting dat ze het probleem naar de EU konden verschuiven en ze zelf achterover konden leunen. Dat blufpoker is een beetje uit de hand gelopen.
Een beroep doen op het associatieverdrag tussen de EU en Servië en de EU aan de gemaakt afspraken houden. Ik geef ze een goed kans dat ze dat gaan winnen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:23 schreef Odaiba het volgende:
Hahahaha, nou ik wens ze succes. Wat willen ze doen, militair ingrijpen, dan laten we ze een poepie ruiken als Navo.
Verder begrijp ik hun frustratie wel, maar dit moet men diplomatiek oplossen.
Zal allemaal wel weer op niks uitlopen.
Dan zal Griekenland zijn grenzen beter moeten bewaken, zodat het probleem tot buiten Europa wordt teruggeschoven.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:29 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Het probleem is dat als iedereen dat doet het probleem net zo lang teruggeschoven wordt tot Griekenland, en er serieuze gevaren gaan ontstaan voor de Griekse bevolking.
Alleen heeft Griekenland daar waarschijnlijk de middelen niet voor omdat ze een chaos van het huishoudboekje hebben gemaakt. Alle ambtenaren van 45 jaar of ouder zijn allang met pensioen natuurlijk. Het cliché van de sterke ketting met de zwakke schakel is hier wel van toepassing.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:31 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Dan zal Griekenland zijn grenzen beter moeten bewaken, zodat het probleem tot buiten Europa wordt teruggeschoven.
quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:31 schreef Gerolsteiner het volgende:
Ja dit verloopt allemaal lekker tot nu toe.
Griekenland geeft een buitensporig deel van zijn begroting uit aan defensie, dus het kan best. Maar ook daar leefde de gedachte dat ze het probleem gewoon konden doorschuiven naar Noord-Europa en ze zelf op de oude voet door konden gaan.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:36 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Alleen heeft Griekenland daar waarschijnlijk de middelen niet voor omdat ze een chaos van het huishoudboekje hebben gemaakt. Alle ambtenaren van 45 jaar of ouder zijn allang met pensioen natuurlijk. Het cliché van de sterke ketting met de zwakke schakel is hier wel van toepassing.
Als Dld de vluchtelingen toestroom al niet aan kan, hoe denk je dat dit zit met Griekenland en Balkanlanden? Als Dld nl. zegt wir schaffen es, staan ze keihard te liegen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:39 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Griekenland geeft een buitensporig deel van zijn begroting uit aan defensie, dus het kan best. Maar ook daar leefde de gedachte dat ze het probleem gewoon konden doorschuiven naar Noord-Europa en ze zelf op de oude voet door konden gaan.
Maar Servië is wel vriendjes met Putin toch...? Lijkt een beetje op 1914 allemaal.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:18 schreef Cruseder4 het volgende:
Servië heeft nog heel veel illegale wapens uit de Balkan oorlog.
http://mens-en-samenlevin(...)penrijke-landen.html
Overigens is Servië geen lid van de NAVO en Hongarije en Kroatië wel. In principe kunnen Hongarije en Kroatië dus rekenen op algehele NAVO steun als Servië Hongarije of Kroatië aanvalt of iets dergelijks.
Dat is de grootste Europese blunder van deze eeuw. Nog een paar foto's erbij van voetbalsupporters die in de Duitse stadions spandoeken met "refugees welcome" ophangen. Die foto's gaan de wereld over, en dan gek kijken dat de stroom mensen niet meer ophoudt. Dom wijf.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als Dld de vluchtelingen toestroom al niet aan kan, hoe denk je dat dit zit met Griekenland en Balkanlanden? Als Dld nl. zegt wir schaffen es, staan ze keihard te liegen.
Oh ja, nu je het zegt. Kut.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Maar Servië is wel vriendjes met Putin toch...? Lijkt een beetje op 1914 allemaal.
Vergeet de geitenwollensokken niet met hun liedjes en ballonnen.quote:Op dinsdag 22 september 2015 13:46 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dat is de grootste Europese blunder van deze eeuw. Nog een paar foto's erbij van voetbalsupporters die in de Duitse stadions spandoeken met "refugees welcome" ophangen. Die foto's gaan de wereld over, en dan gek kijken dat de stroom mensen niet meer ophoudt. Dom wijf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |