FOK!forum / The China Shop / Vakantie Periode September / October
Tinydealdonderdag 17 september 2015 @ 10:40
Het zit er weer aan te komen, een nieuwe vakantie periode.

27 September is het Moon Festival in China, of ook wel Mid-Autumn Festival genoemd.
Mooncakes eten en met familie dineren dus. *O*

1 October is het National Day, de dag dat de oprichting van de PRC gevierd wordt.

Normaal vallen deze 2 festivals niet zo dicht bij elkaar maar dit jaar dus wel. Dit zorgt ervoor dat de normale Golden Week een beetje verschoven is.

Bij TinyDeal komt het er op neer dat er tussen 27 September en 3 October minder personeel aanwezig is. Alles gaat gewoon door met het kan zijn dat je wat minder snel antwoord hebt op je vragen of dat het pakketje wat langer onderweg is.

Aangezien de logistieke diensten ook vakantie hebben kunnen pakketjes vertraging oplopen, dit geldt verder voor alle webshops.

Dus bestel je iets wat je dringend nodig hebt, doe dat dan nu via DHL, of heb iets meer geduld als het tijdens de vakantie periode even blijft liggen :D

ps. de Nederlandse support van uit TinyDeal ligt tussen 26 september en 3 October op een strand in Vietnam dus dat kan ook wat langer duren al eer je reactie krijgt O+ We proberen zoveel mogelijk voor de 26ste af te handelen.


Voor de mensen die geinteresseerd zijn in de gedachte achter het Moon Festival:
https://en.wikipedia.org/wiki/Mid-Autumn_Festival
noodgangdonderdag 17 september 2015 @ 11:49
Veel plezier op een stand in Vietnam! :D Daar kan ik alleen jaloers op zijn
pigletdonderdag 17 september 2015 @ 12:06
Goed om te weten!
Alvast heel veel plezier op het strand van Vietnam straks :)
robinjoo1donderdag 17 september 2015 @ 12:10
Veel plezier
rene90donderdag 17 september 2015 @ 12:19
Handig te weten dat het dan weer op zijn gat ligt in China. Wel typisch altijd dat dan gewoon alles daar stil staat :')

Hoewel ik wel het idee heb dat de webshops daar steeds vaker toch doorwerken in vakanties?
Kenzidonderdag 17 september 2015 @ 12:26
quote:
0s.gif Op donderdag 17 september 2015 12:19 schreef rene90 het volgende:
Handig te weten dat het dan weer op zijn gat ligt in China. Wel typisch altijd dat dan gewoon alles daar stil staat :')

Hoewel ik wel het idee heb dat de webshops daar steeds vaker toch doorwerken in vakanties?
marketing afdelingen gaan vaak bijna compleet plat, maar warehousing en customer service gaan gewoon door. vaak krijgen de mensen die blijven werken ook extra betaald.

Gezien er maar 2 lange vakanties zijn in China grijpen veel mensen die aan om hun familie te bezoeken. Jongeren werken van 1000en kilometers van hun familie vandaan, dus als je die maar 2 keer per jaar kan zien dan wil je dat maar al te graag.

Golden Week (1 week) en Spring Festival (1 week) zijn de enige mogelijkheid vaak om naar huis te gaan als je zo'n lange afstand moet reizen.
Er is niet zoiets als 'zomervakantie' en even 2 weken vakantie opnemen gaat er bij de meeste werkgevers hier niet in.
Amazaterdag 19 september 2015 @ 00:18
Goed om te weten. Veel plezier op het strand :W