Goede twist ja. Was even bang dat het na het wegrijden alweer die hard overleven zou worden. Hopelijk stellen ze dat zo lang mogelijk uit, want dan wordt het gewoon TWD.quote:Op maandag 14 september 2015 23:32 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik vind het wel een mooie wending, had ik niet verwacht eerlijk gezegd.
Ik denk dat die oudere vrouw dood gaat, en die man en dochter meegaan.quote:Op donderdag 17 september 2015 13:37 schreef Pro_Shifty het volgende:
Ik ben trouwens helemaal niet van het horror genre. Ik kon TWD altijd gedogen omdat het eigenlijk niet zo eng was. maar ik moet zeggen dat FTWD toch wel een stuk spannender is.
Ik vind het echt geweldig tot nu toe en ik denk overigens ook dat het spaanse vrouwtje nog wel mee gaat. Zij is te knap om niet in het verhaal op te nemen haha.
Same here.quote:Op donderdag 17 september 2015 09:39 schreef sandertjuh het volgende:
Ik moet nog steeds gaan beginnen met kijken, komt er elke keer niet van
Mweh, wordt wel iets beter, maar echt 'goed' nog niet. Desalniettemin best vermakelijk om te kijken met het verstand op 0. Sowieso is de serie de moeite waard vanwege de dochterquote:Op zondag 20 september 2015 13:48 schreef Noppie2000 het volgende:
Wordt deze serie beter? Had de eerste aflevering gezien, maar vond de personages en acteerwerk toch ver onder het niveau van de hoofdserie liggen.
Dat huis werd gezuiverd, was het niet?quote:Op maandag 21 september 2015 19:11 schreef Friday12 het volgende:
dat einde was ook wel fucked up zeg
Jaquote:Op maandag 21 september 2015 19:29 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat huis werd gezuiverd, was het niet?
Het ziekenhuis zal wel een soort kamp zijn waar de zieken worden gedumpt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |