TS doet stage in de mannelijke porno-industrie, wist je dat niet?. TS zegt wel dat hij zijn dagen vult op kantoor, maar hij bedoelt dat hij gaatjes vult op kantoor. Daar zul je wel moe van worden jah en dus zal hij ook zijn energievoorraad een keer moeten vullen.quote:Op maandag 14 september 2015 18:15 schreef wuuht het volgende:
"De energie voorraad", wat is dat nou weer?
Lees jij je posts na voordat je ze post en denk je dan "Dit is grappig, dit moet ik met het internet delen"?quote:Op maandag 14 september 2015 18:24 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
[..]
TS doet stage in de mannelijke porno-industrie, wist je dat niet?. TS zegt wel dat hij zijn dagen vult op kantoor, maar hij bedoelt dat hij gaatjes vult op kantoor. Daar zul je wel moe van worden jah en dus zal hij ook zijn energievoorraad een keer moeten vullen.
quote:
Nee hoorquote:Op maandag 14 september 2015 23:33 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Valt tegen of niet?
Juist.quote:Op maandag 14 september 2015 23:41 schreef Saisai het volgende:
"uitgescholden voor vluchteling" is een misleidende topictitel. Het werd je gewoon gevraagd.
Zodra er wordt gesuggereerd dat ik iets te maken heb met een vluchteling beschouw ik dat als een belediging.quote:Op maandag 14 september 2015 23:41 schreef Saisai het volgende:
"uitgescholden voor vluchteling" is een misleidende topictitel. Het werd je gewoon gevraagd.
Is al gepost. En nu fappen muts.quote:
quote:Op maandag 14 september 2015 23:33 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Valt tegen of niet?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |